Ancelotti dumny ze swoich graczy

Ancelotti dumny ze swoich graczy fot. Transfery.info
Karol Wojnarowski
Źródło: Sky Sports

Trener Realu Carlo Ancelotti po wysokim zwycięstwie w Monachium stwierdził, że występ jego zawodników był fantastyczny.

Po zwycięstwie Realu 1:0 w pierwszym meczu faworytem rewanżu był Bayern. Real jednak błyskawicznie rozstrzygnął rewanż, gdyż do przerwy prowadził już 3:0. Ostatecznie "Królewscy" strzelili jeszcze jedną bramkę.

- Nieprawdopodobne. To był fantastyczny mecz. Jestem bardzo szczęśliwy. Myślę, że pierwsza połowa była perfekcyjna i w ataku, i w obronie. Chcieliśmy zrobić nieco więcej, niż w pierwszym meczu - to słowa 54-letniego Włocha po meczu w Monachium.

Ancelotti pozna rywala Realu już dziś wieczorem, kiedy to Chelsea - jego były klub - podejmie na Stamford Bridge Atlético Madryt. Pierwszy mecz zakończył się wynikiem bezbramkowym. Włoch zapytany, z kim wolałby zagrać w finale, odpowiedział:

- Nie wiem. Chelsea jest niezwykle doświadczonym zespołem w takich meczach. Atlético z kolei gra w tej chwili z wielkim entuzjazmem. To nie jest ważne, z kim zagramy, ważne, że jedziemy do Lizbony.