Arsenal deklasuje w Premier League! Kibice Sheffield United opuszczają stadion jeszcze w pierwszej połowie [WIDEO] fot. Daily Mail [Twitter]
Źródło: Transfery.info | Mail Sport

Arsenal wygrywa do przerwy aż 5:0, a cztery bramki padły na przestrzeni pierwszych 25 minut gry. Kibice Sheffield United nie mogli dłużej znieść tego widoku. Zaczęli opuszczać trybuny stadionu.

Podopieczni Mikela Artety przystępowali do tego spotkania w roli zdecydowanego faworyta po przekonujących ligowych zwycięstwach nad West Hamem United, Burnley i Newcastle United.

Zupełnie inne nastroje panują w szatni zespołu Sheffield United, które zgromadziło zaledwie 13 punktów w 26 kolejkach, stając się tym samym jednym z głównych kandydatów do spadku z najwyższego szczebla rozgrywkowego w Anglii.

Zgodnie z oczekiwaniami, wynik meczu otworzyli goście. Już w 5. minucie do siatki trafił Martin Ødegaard.

Arsenal zwiększył przewagę w 13. minucie po samobójczym golu Jaydena Bogle'a, a chwilę później bramkę na 3:0 zdobył Gabriel Martinelli. Warto zaznaczyć, że w tej akcji Brazylijczykowi asystował Jakub Kiwior, który wyszedł na murawę od pierwszej minuty.

W 25. minucie stan rywalizacji podwyższył Kai Havertz. W tamtym momencie na tablicy wyników widniał już rezultat 4:0.

Z takim stanem rzeczy nie mogli pogodzić się kibice Sheffield United zasiadający w poniedziałkowy wieczór na trybunach stadionu Bramall Lane. Fani „Szabel” byli zażenowani postawą drużyny dowodzonej przez Chrisa Wildera. Niektórzy z nich już kilkunastu minutach gry zaczęli opuszczać swoje miejsca, zmierzając w kierunku wyjścia z obiektu.

Gdyby tego było mało, w 39. minucie kolejny cios ekipie beniaminka zadał Declan Rice, strzelając gola na 5:0.

Aktualnie w pojedynku pomiędzy Sheffield United a Arsenalem trwa przerwa.

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Nowy trener na radarze Lecha Poznań. Ponad sto spotkań w mocnej lidze Nowy trener na radarze Lecha Poznań. Ponad sto spotkań w mocnej lidze Borussia Dortmund wbija szpilę PSG. Zemsta słodka niczym wino [FOTO] Borussia Dortmund wbija szpilę PSG. Zemsta słodka niczym wino [FOTO] Borussia Dortmund awansowała do finału Ligi Mistrzów. Zarobi na tym... Manchester United Borussia Dortmund awansowała do finału Ligi Mistrzów. Zarobi na tym... Manchester United Lament w Parku Książąt. Borussia Dortmund w finale Ligi Mistrzów! [WIDEO] Lament w Parku Książąt. Borussia Dortmund w finale Ligi Mistrzów! [WIDEO] Niewypał transferowy wróci do Legii Warszawa. Klub go nie chce Niewypał transferowy wróci do Legii Warszawa. Klub go nie chce Manchester United wybrał nowego trenera?! Negocjacje z „topowym kandydatem” Manchester United wybrał nowego trenera?! Negocjacje z „topowym kandydatem” Josué rozczarowany postawą Legii Warszawa. „Do samego końca na to liczył” Josué rozczarowany postawą Legii Warszawa. „Do samego końca na to liczył”