Brzydka kontuzja Paquety

Brzydka kontuzja Paquety fot. Transfery.info

Lucas Paquetá nie będzie miło wspominał ligowego meczu Milanu z Udinese.

Brazylijski skrzydłowy „Rossonerich” był zmuszony opuścić murawę przed przerwą. W jednej z akcji 21-latek nabawił się kontuzji kostki, która wygięła mu się w nienaturalny sposób. Na razie nie wiadomo, jak długo atakujący będzie musiał pauzować, ale uraz może być poważny. W miejsce Paquety na boisku zameldował się Samu Castillejo.

Mediolańczycy mogą mówić o sporym pechu. Wcześniej kontuzji mięśniowej nabawił się Gianluigi Donnarumma i Gennaro Gattuso musiał wprowadzić na murawę Pepę Reinę.

Dla Paquety był to jedenasty występ w tym sezonie Serie A. Brazylijczyk ma na koncie gola i asystę. Donnarumma wybiegał na ligowe boiska 30 razy.

Tuż przed przerwą bramkę dla Milanu zdobył Krzysztof Piątek, dla którego było to 20. trafienie w tym sezonie Serie A. Spotkanie powoli dobiega końca, na razie na tablicy widnieje wynik 1:1. Gola dla Udinese strzelił Kevin Lasagna.