Bundesliga: Krzysztof Piątek z szóstym golem w tym sezonie [WIDEO]

Bundesliga: Krzysztof Piątek z szóstym golem w tym sezonie [WIDEO] fot. Eleven Sports
Źródło: Eleven Sports

Krzysztof Piątek trafił do siatki w sobotnim meczu Bundesligi pomiędzy Herthą Berlin a Augsburgiem.

Augsburg objął prowadzenie już w 2. minucie spotkania. Dogranie głową André Hahna strzałem z pierwszej piłki wykończył László Bénes.

Wynik 0:1 utrzymywał się do 62. minuty. Vladimír Darida dostał wtedy piłkę ze środka boiska i będąc na skrzydle, popisał się ładnym dośrodkowaniem w kierunku Piątka. Polski napastnik umieścił ją w siatce strzałem głową.

Dla 25-latka, który rozpoczął mecz w podstawowym składzie Herthy, to szósty gol w tym sezonie Bundesligi. Oprócz tego ma na koncie dwie asysty.

Hertha ostatecznie wygrała z Augsburgiem 2:1 po bramce Dodiego Lukebakio.

Cały mecz w barwach gości rozegrał Rafał Gikiewicz. Robert Gumny przesiedział go na ławce rezerwowych.