Casemiro: Sędzia nie wpłynął na wynik meczu z Bayernem

Casemiro: Sędzia nie wpłynął na wynik meczu z Bayernem fot. Transfery.info
Źródło: Canal + I Real Madrid TV I Sapo Desporto

Casemiro nie zgadza się z oskarżeniami kierowanymi w stronę Viktora Kassaiego, jakoby wypaczył on wynik wtorkowego spotkania Ligi Mistrzów z Bayernem (4:2 po dogrywce).

To był zdecydowanie jeden z najgorszych wieczorów w karierze węgierskiego sędziego i jego asystentów. Lista ich pomyłek jest długa i zawiera m.in. brak czerwonej kartki dla samego Casemiro, uznanie „Królewskim” dwóch bramek, które padły ze spalonych, a także wyrzucenie z boiska Arturo Vidala.

Co po ostatnim gwizdku miał do powiedzenia brazylijski pomocnik „Królewskich”? - Sędziowie często popełniają błędy. Sądzę jednak, że w tym meczu arbiter dobrze wykonał swoją robotę i nie wpłynął na jego wynik.

- Od początku wiedzieliśmy, że to będzie bardzo trudne spotkanie. Przeciwko Bayernowi zawsze gra się ciężko, bo ma w swoich szeregach piłkarzy doskonałej jakości.

- Dogrywka? Uważam, że duże znaczenie miał w tym wszystkim fakt, że graliśmy u siebie. Nasi kibice zawsze są dla nas bardzo ważni. Wspierali nas od początku do samego końca. Z nimi jesteśmy silniejsi.

- Mamy w tym momencie dobrą serię. Z meczu na mecz jesteśmy lepsi. Teraz musimy myśleć o lidze, którą chcemy wygrać. W weekend czeka nas kolejne ciężkie spotkanie - przyznał Casemiro.