Co zrobił Patryk Klimala?! Katastrofalne pudło w kluczowej akcji [WIDEO]

Co zrobił Patryk Klimala?! Katastrofalne pudło w kluczowej akcji [WIDEO] fot. Canal+ Sport
Patryk Krenz
Źródło: Canal+ Sport

Śląsk Wrocław przegrał w 30. kolejce Ekstraklasy z Ruchem Chorzów. Znakomitą okazję do wyrównania w ostatnich sekundach spotkania zmarnował Patryk Klimala.

Śląsk Wrocław w rundzie wiosennej drastycznie podupadł na formie. Jeszcze do niedawna to właśnie ekipa Jacka Magiery była głównym kandydatem do zdobycia mistrzostwa. Dzisiaj przy Oporowskiej raczej nikt nie wierzy w sukces.

W 30. kolejce Ekstraklasy wrocławianie zaprezentowali się fatalnie w meczu z Ruchem Chorzów. Nie potrafili przekuć wyraźnej przewagi na gole, co wykorzystali przeciwnicy.

Przedostatnia drużyna w lidze już w pierwszej połowie zdobyła dwie bramki. Następną dołożyła w 75. minucie.

Śląsk rzucił się do odrabiania w 86. minucie za sprawą świetnego trafienia Erika Exposito. Hiszpan ponownie zabłysnął sześć minut później, asystując przy golu na 2:3. Zryw gwiazdora nie wystarczył.

W ostatnich sekundach spotkania idealną okazję na wyrównanie miał Patryk Klimala. Wystarczyło jedynie dołożyć nogę. Mając przed sobą niemalże pustą bramkę, nie trafił.

Dotychczasowy pobyt 25-latka w Śląsku jest kompletnie nieudany. Pobierający sporą gażę zawodnik nadal czeka na swoje premierowe trafienie. Co prawda to właśnie on asystował przy kontaktowym golu Exposito. Blednie to jednak w porównaniu z jego późniejszym „popisem”.

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Poznaliśmy drugiego beniaminka Serie A i komplet uczestników baraży OFICJALNIE: Poznaliśmy drugiego beniaminka Serie A i komplet uczestników baraży PSG odblokowało środki na wielkie transfery PSG odblokowało środki na wielkie transfery Bayern Monachium wytypował następcę Alphonso Daviesa. Piłkarz otwarty na hitowy transfer Bayern Monachium wytypował następcę Alphonso Daviesa. Piłkarz otwarty na hitowy transfer Joselu z szansą na duży transfer do Premier League. Real Madryt ma jednak priorytet Joselu z szansą na duży transfer do Premier League. Real Madryt ma jednak priorytet To on ma zastąpić Kyliana Mbappé To on ma zastąpić Kyliana Mbappé PSG z transferem bramkarza za ponad 25 milionów euro?! To może być nowy konkurent Gianluigiego Donnarummy PSG z transferem bramkarza za ponad 25 milionów euro?! To może być nowy konkurent Gianluigiego Donnarummy Rafał Collins z „informacją dla kibiców Zagłębia Sosnowiec” Rafał Collins z „informacją dla kibiców Zagłębia Sosnowiec”