Costa już strzela dla Chelsea [WIDEO]

Costa już strzela dla Chelsea [WIDEO] fot. Transfery.info
Karol Wojnarowski

W swoim pierwszym meczu w barwach Chelsea Diego Costa zdobył debiutancką bramkę.

"The Blues" mierzyli swoje siły z Olimpiją Ljubljana na stadionie Stožice w stolicy Słowenii. To czwarty z siedmiu sparingów, jakie zaplanowano przed sezonem Premier League.

Od początku meczu na boisku pojawili się wszyscy trzej zawodnicy sprowadzeni przez José Mourinho z Hiszpanii - Filipe Luís, Cesc Fábregas oraz Diego Costa. Do przerwy gospodarze prowadzili 1:0, ale w drugiej połowie kilka zmian dokonanych przez Portugalczyka przyniosło efekt - jego gracze odrobili straty i zwyciężyli 2:1. Autorem wyrównującego gola był napastnik grający w ubiegłym sezonie w Atlético Madryt, a asystował mu były gracz Arsenalu i wychowanek Barcelony.