Ekstraklasa: Ładny gol Rafała Wolskiego w meczu z Lechem Poznań [WIDEO]

Ekstraklasa: Ładny gol Rafała Wolskiego w meczu z Lechem Poznań [WIDEO] fot. Canal+ Sport 3
Źródło: Canal+ Sport 3

Rafał Wolski popisał się bardzo ładnym strzałem w meczu Ekstraklasy pomiędzy Lechem Poznań a Wisłą Płock.

Wisła Płock, która wygrała dwa wcześniejsze spotkania ligowe, objęła w niedzielę prowadzenie tuż przed przerwą. Piłkę przed pole karne otrzymał Rafał Wolski, który zdecydował się na dobre, miękkie dośrodkowanie w pole karne, a tam strzałem głową Filipa Bednarka pokonał Kristián Vallo.

Wolski sam trafił do siatki w 50. minucie spotkania, kiedy to piłkę przed szesnastką odegrał do niego Filip Lesniak. 29-letni ofensywny pomocnik soczyście uderzył z powietrza, odnajdując drogę do bramki.

Dla Wolskiego to trzeci gol w tym sezonie Ekstraklasy. Przed tygodniem zdobył on dwie bramki w starciu z Wartą Poznań (4:0).

Jeśli Wisła pokona dzisiaj Lecha, będzie miała na koncie dziewięć punktów w tabeli. „Kolejorz” pozostanie z zerem.

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Sergio Ramos rozchwytywany Sergio Ramos rozchwytywany Maciej Skorża chce wrócić! Jeden warunek Maciej Skorża chce wrócić! Jeden warunek Odejdzie czy zostanie?! Marek Papszun musi zdecydować w sprawie ważnego piłkarza Odejdzie czy zostanie?! Marek Papszun musi zdecydować w sprawie ważnego piłkarza Hakim Ziyech odchodzi definitywnie z Chelsea. Wykup „za darmo” Hakim Ziyech odchodzi definitywnie z Chelsea. Wykup „za darmo” To będzie pierwszy wygrany zatrudnienia Nielsa Frederiksena w Lechu Poznań? „Będzie walczył o pierwszy skład” To będzie pierwszy wygrany zatrudnienia Nielsa Frederiksena w Lechu Poznań? „Będzie walczył o pierwszy skład” Marco Reus negocjuje transfer. Ten kierunek go zainteresował Marco Reus negocjuje transfer. Ten kierunek go zainteresował Lech Poznań chciał doprowadzić do głośnego powrotu. „Był nieosiągalny” Lech Poznań chciał doprowadzić do głośnego powrotu. „Był nieosiągalny”