Gareth Bale już strzela. Debiutanckie trafienie dla Los Angeles FC [WIDEO]

Gareth Bale już strzela. Debiutanckie trafienie dla Los Angeles FC [WIDEO] fot. Los Angeles FC

Los Angeles FC w nocy rywalizowało ze Sportingiem Kansas City. Mecz zakończył się zwycięstwem tej pierwszej drużyny w stosunku 2:0, do czego przyczynił się Gareth Bale.

Walijski skrzydłowy od kilkunastu miesięcy dawał sygnały, że nie czuje się najlepiej w Realu Madryt. Sam klub również miał ochotę na rozstanie. Mając to na uwadze umowa ważna do 30 czerwca nie została przedłużona.

33-latek wyjechał do Stanów Zjednoczonych, wiążąc się z Los Angeles FC.

Po debiucie przyszła kolej na premierowego gola. Strzelił go przeciwko Sportingowi Kansas City.

Lider tabeli Konferencji Zachodniej Major League Soccer do 83. minuty prowadził 1:0. Bramkę zdobył Cristian Arango.

Gareth Bale na placu gry pojawił się w 65. minucie i kilkanaście minut później podwyższył prowadzenie dla swojej drużyny. W akcji bramkowej zaprezentował walory, z których słynnie, czyli umiejętność gry z kontry, szybkość oraz precyzyjny strzał lewą nogą.

W pierwszej połowie oglądaliśmy także Giorgio Chielliniego.