Gorąco po meczu w I lidze. Kibice wtargnęli do szatni [WIDEO]

Gorąco po meczu w I lidze. Kibice wtargnęli do szatni [WIDEO] fot. Jakub Grabowski [Twitter]
Źródło: Meczyki.pl | Jakub Grabowski [Twitter]

W niedzielne popołudnie Polonia Warszawa uległa GKS-owi Katowice w I lidze 1:2. Po ostatnim gwizdku doszło do incydentu z udziałem kibiców.

Pierwszoligowa potyczka między Polonią Warszawa a GKS-em Katowice zaczęła się lepiej dla gospodarzy, którzy w siódmej minucie objęli prowadzenie po golu Mateusza Michalskiego. Stołeczny zespół długo prowadził, ale w doliczonym czasie gry dał sobie wbić dwie bramki. Najpierw rzut karny wykorzystał Arkadiusz Jędrych, a następnie do siatki trafił Jakub Arak.

Na łamach Meczyki.pl można przeczytać, że po meczu do szatni Polonii wbiegło kilku jej kibiców. Bezpośrednim powodem miało być ponoć zachowanie jednego z zawodników, który po ostatnim gwizdku sędziego odkrzyknął coś w kierunku niezadowolonych fanów.

Napisał o tym również Jakub Grabowski na Twitterze. Dodatkowo opublikował on wideo przedstawiające służby porządkowe idące z tarczami.

Polonia to beniaminek pierwszoligowych rozgrywek. Siedem zwycięstw, dziewięć remisów i 14 porażek przełożyło się na 30 punktów i 15. miejsce w tabeli. Podopieczni Rafała Smalca mają raptem jedno „oczko” przewagi nad strefą spadkową. W niej znajdują się Resovia Rzeszów, Podbeskidzie Bielsko-Biała oraz Zagłębie Sosnowiec.

GKS jest na drugim biegunie. Z dorobkiem 50 punktów plasuje się na czwartej, barażowej lokacie.