Jarosław Niezgoda strzela, Portland Timbers wygrywa [WIDEO]

Jarosław Niezgoda strzela, Portland Timbers wygrywa [WIDEO] fot. Portland Timbers
Paweł Hanejko

Jarosław Niezgoda zdobył gola, a jego Portland Timbers rozprawiło się z Austin FC w stosunku 3-0 w ramach Major League Soccer.

Z niedzieli na poniedziałek rozgrywane były decydujące mecze sezonu zasadniczego w ramach Major League Soccer. W jednym ze spotkań Portland Timbers z Jarosławem Niezgodą w składzie mierzyło się z Austin FC.

Spotkanie od początku układało się pod dyktando tych pierwszych, którzy trafili do siatki już w 17. minucie za sprawą Cristhiana Paredesa. Następnie praktycznie równo z gwizdkiem obwieszczającym koniec pierwszej połowy, do siatki trafił Jarosław Niezgoda.

Piłkę w bocznej strefie boiska przejął Yimmi Chará, który dograł do Polaka, a ten strzałem klatką piersiową, pokonał golkipera rywali i podwyższył na 2-0. Była to jego trzecia bramka w tym sezonie.

Gości nie było w tym spotkaniu stać nawet na trafienie honorowe, ale Portland Timbers nie zamierzało zwalniać tempa. W 53. minucie meczu rezultat na 3-0 ustalił Sebastián Blanco.

Jarosław Niezgoda został zmieniony w 68. minucie. Jego miejsce na placu gry zajął Dairon Asprilla.

Ekipa rozgrywająca swoje mecze na Providence Park zakończyła sezon zasadniczy na czwartym miejscu. W pierwszej rundzie play-off zmierzy się z Minnesotą United.

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Gonçalo Feio skreślił kluczowego gracza Legii Warszawa?! „Nie pasuje do takiej gry” Gonçalo Feio skreślił kluczowego gracza Legii Warszawa?! „Nie pasuje do takiej gry” Szykuje się wielki powrót do Górnika Zabrze?! „Lukas Podolski o nim pamięta” Szykuje się wielki powrót do Górnika Zabrze?! „Lukas Podolski o nim pamięta” Juventus wybrał nowego trenera. „Nie ma innej opcji” Juventus wybrał nowego trenera. „Nie ma innej opcji” Wojciech Szczęsny z transferem?! Wszystko jasne Wojciech Szczęsny z transferem?! Wszystko jasne Odrzuciła go Legia Warszawa, teraz jest nadzieją Lecha Poznań. „Ma przed sobą wielką przyszłość” Odrzuciła go Legia Warszawa, teraz jest nadzieją Lecha Poznań. „Ma przed sobą wielką przyszłość” Gonçalo Feio „wynalazł” go dla Legii Warszawa?! „Może nam pomóc zdobywać bramki” Gonçalo Feio „wynalazł” go dla Legii Warszawa?! „Może nam pomóc zdobywać bramki” Mauricio Pochettino nie wytrzymał podczas meczu Chelsea. „Co to ku**a jest?!” Mauricio Pochettino nie wytrzymał podczas meczu Chelsea. „Co to ku**a jest?!”