Redakcja
Redakcja
Źródło: BBC

Pomocnik West Ham United FC, Kevin Nolan, będzie pauzował około sześciu tygodni z powodu kontuzji barku.

Kapitan "Młotów" urazu nabawił się podczas czwartkowego treningu, przez co opuścił ligowe spotkanie z Crystal Palace. Jego zespół pokonał ekipę z Selhurst Park 3-1. Początkowo mówiło się, 32-latka czeka dwanaście tygodni przerwy, jednak zdementował to menedżer West Ham, Sam Allardyce.

To jego pierwsza kontuzja, odkąd w 2011 roku przyszedł z Newcastle United. Kosztował około trzech milionów euro i od razu stał się ważnym ogniwem drużyny. Dotychczas wystąpił w 120 spotkaniach, zdobywając w nich 44 bramki.