Legia Warszawa: Kosta Runjaić wyjaśnił absencję Bartosza Kapustki w meczu z Zagłębiem Lubin fot. FotoPyK
Źródło: Legia Warszawa

Bartosza Kapustki nie było w kadrze meczowej Legii Warszawa na starcie z Zagłębiem Lubin. Na jego temat krótko wypowiedział się Kosta Runjaić, informując, że jest chory.

Pod koniec listopada Bartosz Kapustka wrócił do gry w pierwszym zespole Legii Warszawa po uporaniu się z problemami z kolanem. Zaczęło się obiecująco, bo w meczu z Wartą Poznań pojawił się na boisku w 61. minucie, a już chwilę później asystował przy golu Ernesta Muçiego. W spotkaniu fazy grupowej Ligi Konferencji Europy z Aston Villą zaliczył kolejne kilkanaście minut.

W niedzielę Legia mierzyła się z Zagłębiem Lubin. 26-latka zabrakło w kadrze, co zrodziło pewne pytania. Po ostatnim gwizdku wszystko wyjaśnił Kosta Runjaić.

- Wczoraj Bartosz Kapustka zachorował, chodzi o grypę. Z tego powodu nie pojawił się w dzisiejszej kadrze meczowej - przyznał szkoleniowiec legionistów.

W środę warszawska ekipa zmierzy się w Pucharze Polski z Koroną Kielce. Zobaczymy, czy pomocnik się wykuruje.

W niedzielę pokonała ona „Miedziowych” 3:0. Goście ustawili sobie mecz szybkimi golami Rafała Augustyniaka i Radovana Pankova. Przy strzale tego pierwszego nie popisał się bramkarz gospodarzy Szymon Weirauch. W drugiej połowie wynik ustalił Josué, który wykorzystał rzut karny.