Liga Mistrzów: Erling Haaland to jest gość. Tak zareagował na prośbę o koszulkę

Liga Mistrzów: Erling Haaland to jest gość. Tak zareagował na prośbę o koszulkę fot. TNT Sports

Manchester City pewnie prowadzi z BSC Young Boys, a przed przerwą miejsce miała nietypowa sytuacja. Gwiazdor mistrza Anglii oddał bowiem koszulkę jednemu z rywali.

Manchester City kroczy w tym sezonie w Lidze Mistrzów od zwycięstwa do zwycięstwa.

Obrońca tytułu przed czwartą kolejką miał na swoim koncie komplet punktów i na ten moment wydaje się, że i tym razem podopieczni Pepa Guardioli dopiszą do swojego dorobku komplet „oczek”.

Do przerwy bowiem Anglicy prowadzili 2-0, a po zmianie stron jeszcze jedno trafienie dorzucił Erling Haaland.

Norweg zanotował więc przeciwko Szwajcarom dublet.

Nietypowa sytuacja z udziałem napastnika miała miejsce zaraz po zakończeniu pierwszej połowy. Wtedy podszedł do niego jeden z przeciwników, Mohamed Camara z prośbą o koszulkę.

Choć z reguły zawodnicy wymieniają się trykotami po ostatnim gwizdku, to tym razem Norweg zrobił wyjątek i oddał swój strój po gwizdku kończącym pierwszą połowę.

Na drugą część rywalizacji wyszedł zatem w nowej koszulce.

Kto wie, czy w takim razie po zakończeniu spotkania ktoś jeszcze nie poprosi superstrzelca o trykot.