Liga Mistrzów: Piłkarze Dinama Zagrzeb pograli jak w grze FIFA. Duet Bruno Petković-Mislav Oršić znowu w akcji [WIDEO] fot. Oleksandr Osipov / Shutterstock.com

W drugiej kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów AC Milan mierzy się z Dinanem Zagrzeb. Ładną akcją przy golu na 1:2 popisali się Chorwaci.

Strzelali rozpoczęło się stosunkowo późno, bo tuż przed końcem pierwszej połowy. Bramkę z rzutu karnego zdobył wtedy Olivier Giroud.

Po przerwie na listę strzelców wpisał się Alexis Saelmaekersa. Norweg wpakował piłkę do bramki po strzale głową.

Gdy wydawało się, że „Rossoneri” mają już wszystko pod kontrolą, do głosu doszli goście. W 56. minucie padł gol na 1:2.

Mislav Oršić zagrał futbolówkę do ustawionego w polu karnym Bruno Petkovicia. Rosły napastnik doskonale się zastawił, obrócił i odegrał instynktownie do wspomnianego zawodnika. Ten uderzył przy prawym słupku, dając nadzieję swojej drużynie.

To już drugi ładny gol tego duetu w trwającym sezonie fazy grupowej Ligi Mistrzów. Poprzednio była to pierwsza bramka fazy zasadniczej rozgrywek.