Nietypowa sytuacja w meczu Legii Warszawa z Widzewem Łódź. „Pierwszy raz widzę coś takiego” [WIDEO] fot. Canal+ Sport

Legia Warszawa i Widzew Łódź remisują do przerwy 1-1. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że przy obu trafieniach asystowali bramkarze, czyli Kacper Tobiasz oraz Henrich Ravas.

Niedziela to dzień, w którym rozgrywane są spotkania w ramach 7. kolejki Ekstraklasy. Świadkami ciekawego starcia są fani zgromadzeni tego dnia w Warszawie, gdzie miejscowa Legia mierzy się z Widzewem Łódź.

Potyczkę lepiej zaczęli wicemistrzowie Polski, którzy wyszli na prowadzenie po golu Ernesta Muçiego w 5. minucie.

Na wyrównanie trzeba było czekać do 44. minuty. Wtedy gola strzelił Jordi Sánchez.

Obie te bramki mają jedną, niecodzienną cechę wspólną: asystowali bowiem przy nich golkiperzy, czyli Kacper Tobiasz oraz Henrich Ravas.

Na tablicy wyników widnieje zatem remis 1-1, a z podziwu nie mogą wyjść świadkowie tego wydarzenia, którzy skomentowali to za pośrednictwem Twittera. Nie zdarza się to na pewno zbyt często.