OFICJALNIE: Bruk-Bet Termalica Nieciecza z transferem last minute

OFICJALNIE: Bruk-Bet Termalica Nieciecza z transferem last minute fot. Marcin Kadziolka / Shutterstock.com
Źródło: Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Bruk-Bet Termalica Nieciecza zdążyła ogłosić ostatni zimowy transfer tuż przed zamknięciem zimowego okna. Na pokładzie zameldował się Mikołaj Molga.

We wtorek dokładnie o godzinie 21:44 przedstawiciel pierwszej ligi wystosował komunikat o sprowadzeniu czwartego nabytku w tym roku. Ekipę prowadzoną przez Mariusza Lewandowskiego wypełni postać bramkarza sprowadzonego z Escoli Varsovia, jednej z czołowych szkółek w Polsce.

18-latek podpisał z nowym pracodawcą kontrakt ważny do 30 czerwca 2026 roku. Strony porozumiały się także w sprawie klauzuli przedłużającej współpracę na następne 12 miesięcy.

Molga był testowany przez „Słonie” podczas okresu przygotowawczego do rundy wiosennej w tureckiej Antalyi. Wszedł na pół godziny meczu sparingowego z Worskłą Połtawa. Okres próbny zaliczył pozytywnie, więc działacze nie mieli skrupułów, aby wiązać przyszłość z młodym kandydatem.

Uwagę obserwatorów Termaliki przyciągnęła postawa golkipera w poprzedniej edycji Centralnej Ligi Juniorów. Zaliczył on 30 występów, zaliczając cztery czyste konta.

To dla ulokowanej na 11. pozycji w tabeli ekipy czwarte wzmocnienie po Jasse Tuominenie, Jakubie Wróblu oraz Jakubie Jędrasiku.

Już w najbliższy weekend postara się ona wrócić na właściwy tor. W celu przerwania passy trzech meczów bez zwycięstwa zmierzy się u siebie z Wisłą Płock.