Próbka możliwości Grosickiego! Kolega pozbawił go fantastycznej asysty [WIDEO]

Próbka możliwości Grosickiego! Kolega pozbawił go fantastycznej asysty [WIDEO] fot. Transfery.info

Polski pomocnik Kamil Grosicki błysnął wspaniałym podaniem podczas towarzyskiego meczu pomiędzy Stade Rennais a Bahlingerem.

Wczorajszy dzień zdecydowanie należał do reprezentanta "Biało-czerwonych". Nie dość, że jego zespół z Ligue 1 pewnie pokonał rywala z piątej ligi niemieckiej, to na dodatek zdobył bramkę, zaliczył asystę, a także popisał się cudowną akcją.

Pod koniec pojedynku, Kamil stworzył swojemu partnerowi wspaniałą akcję sam na sam z bramkarzem, świetnie posyłając futbolówkę w pole karne. Defensorzy rywali byli zaskoczeni takim zagraniem, jednak piłka po strzale Philippa Hosinera wylądowała na poprzeczce.

Francuska ekipa zwyciężyła swojego przeciwnika 4:1. To był ostatni sprawdzian przed rozpoczęciem kolejnego sezonu ligowego. W 1. kolejce Rennes zmierzy się z Olympique Lyon.