Radosław Majewski pechowo rozpoczyna przygodę z Australią. OFICJALNIE: Poważny uraz polskiego pomocnika fot. Aleksandra Sieczka
Paweł Machitko
Źródło: Western Sydney Wanderers

Radosław Majewski miał być w Western Sydney Wanderers jedną z głównych gwiazd w zbliżającym się sezonie A-League. Niestety na treningu doznał kontuzji, która eliminuje go z gry na dłuższy czas.

Potwierdziły się wczorajsze informacje, że polski ofensywny pomocnik poczeka z ligowym debiutem w nowych barwach. Jeszcze nie wiadomo, jak długo potrwa przerwa piłkarza. Naruszone zostały jednak więzadła przednie i poboczne, więc raczej trudno spodziewać się Majewskiego na boisku jeszcze w tym roku.

32-letni zawodnik z dobrej strony pokazał się w Pucharze Australii, szczególnie w wygranym 7-1 meczu z Sydney United, w którym strzelił bramkę i popisał się kilkoma świetnymi podaniami.

Nie wiadomo, czy w tej sytuacji trener Markus Babbel nie zostanie zmuszony do poszukania wzmocnienia pozycji na rynku. Okno w Australii jest otwarte do połowy października. Wtedy również rusza sezon 2019/2020.

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „To nie przejdzie”. Niespodziewana reakcja kibiców Legii Warszawa po zwycięstwie z Lechem Poznań „To nie przejdzie”. Niespodziewana reakcja kibiców Legii Warszawa po zwycięstwie z Lechem Poznań Mecz Lech Poznań - Legia Warszawa przerwany! [AKTUALIZACJA] Mecz Lech Poznań - Legia Warszawa przerwany! [AKTUALIZACJA] Kristoffer Velde do operatora telewizyjnego: F*ck off Kristoffer Velde do operatora telewizyjnego: F*ck off „Wstyd”. Kibice Lecha Poznań z mocną oprawą w hicie Ekstraklasy „Wstyd”. Kibice Lecha Poznań z mocną oprawą w hicie Ekstraklasy Gonçalo Feio zaskoczył. Powrót do składu Legii Warszawa po prawie trzech miesiącach [OFICJALNIE] Gonçalo Feio zaskoczył. Powrót do składu Legii Warszawa po prawie trzech miesiącach [OFICJALNIE] Śląsk Wrocław finalizuje wyczekiwany transfer. Sprawdzony kierunek Śląsk Wrocław finalizuje wyczekiwany transfer. Sprawdzony kierunek Michał Probierz z ważną misją dla gracza z Ekstraklasy na EURO 2024. „Toczymy dyskusję” Michał Probierz z ważną misją dla gracza z Ekstraklasy na EURO 2024. „Toczymy dyskusję”