Redknapp: Tymczasowe zmiany w Premier League? Czemu nie!

Redknapp: Tymczasowe zmiany w Premier League? Czemu nie! fot. Transfery.info
Paweł Machitko
Źródło: Sky Sports

Menadżer Queens Park Rangers Harry Redknapp zaproponował pomysł "zmian tymczasowych", które miałyby być dokonywane w razie urazów głowy.

Wypowiedzi są wynikiem zmiany Sandro, który musiał opuścić boisko w 11. minucie meczu z Southampton po zderzeniu głową z innym zawodnikiem. Zdaniem Redknappa Brazylijczyk mógłby powrócić na plac, ale potrzebował więcej czasu na dojście do siebie.

- Nie możesz czekać 10 lub 15 minut z dziesięcioma zawodnikami, po prostu nie możesz. Nie możesz dać lekarzom odpowiedniej ilości czasu, żeby obejrzeli zawodnika. Nie jest najgorszym pomysłem wprowadzenie tymczasowych zastępstw, żeby lekarze mogli dłużej przyjrzeć się zawodnikowi z kontuzją głowy.

- Lekarze muszą być ostrożni. Nie ma mowy o przypadku, ponieważ jeśli cokolwiek pójdzie źle, znajdą się w niesamowitych problemach.

- W przerwie nic złego nie działo się z Sandro. Był w porządku w szatni, nie wyglądał źle, ale oczywiście lekarze musieli postawić na bezpieczeństwo.

Ostatecznie QPR przegrało w Southampton 1-2 po bramkach Ryana Bertranda i Graziano Pellè a także honorowej Charlesa Austina w drugiej połowie