Simeone: Griezmann jest częścią rodziny

Simeone: Griezmann jest częścią rodziny fot. Transfery.info
Źródło: Marca

Trener Atlético Madryt Diego Simeone stanął w obronie Antoine'a Griezmanna po tym jak, schodząc z boiska, Francuz został wygwizdany przez fanów swojej drużyny.

Francuski napastnik, który w ostatnim czasie jest bohaterem wielu medialnych plotek, dotyczących planów transferowych Barcelony, został zmieniony w 76. minucie sobotnich derbów Madrytu. Schodzącego z murawy stadionu Wanda Metropolitano Griezmanna pożegnały gwizdy ze strony sympatyków Atlético, co nie spodobało się szkoleniowcowi „Rojiblancos” Diego Simeone.

- W domu nauczono mnie, że swoją rodzinę kocha się do śmierci. A Griezmann to część rodziny Atléti. - powiedział argentyński trener. Odniósł się również do przebiegu spotkania, które zakończyło się wynikiem 0:0, w efekcie czego obie drużyny ze stolicy Hiszpanii mają teraz w tabeli dziesięć punktów straty do prowadzącej Barcelony.

- Graliśmy przeciwko najlepszej drużynie świata, która doskonale wie co robić z piłką. Mecz przebiegł po naszej myśli, chociaż mogliśmy równie dobrze go przegrać.