Składy na Lechia Gdańsk - Legia Warszawa

Źródło: Lechia Gdańsk I Legia Warszawa

Znamy już wyjściowe jedenastki na niedzielny mecz Ekstraklasy pomiędzy Lechią Gdańsk a Legią Warszawa.

Wynik dzisiejszego spotkania jest bardzo ważny w kontekście tego, jak będzie wyglądała czołówka ligowej tabeli. Druga Legia traci obecnie trzy punkty do liderującej Jagiellonii Białystok, która do przerwy remisuje 1:1 z Lechem Poznań. Lechia jest dopiero trzynasta. Przypomnijmy, że po raz pierwszy poprowadzi ją nowy szkoleniowiec, Piotr Stokowiec.

Zgodnie z zapowiedziami w barwach Legii zadebiutuje dzisiaj Cafú. W jedenastce mistrza Polski są również m.in. Michał Kucharczyk, Jarosław Niezgoda oraz Sebastian Szymański. Warta podkreślenia jest obecność na ławce rezerwowych (po raz pierwszy) Briana Iloskiego.

Początek meczu o 18:00.