Trzy dni, dwa gole i dwa zwycięstwa. Wspaniałe chwile Carlosa Alcaraza [WIDEO]

Źródło: TyC Sports

Carlos Alcaraz przyczynił się w znaczącym stopniu od odniesienia zwycięstw przez rezerwy i pierwszy zespół Racingu Club w przeciągu trzech dni.

Utalentowany skrzydłowy był przewidziany do wyjazdu na pucharowy pojedynek z Club Atlético Aldosivi i dlatego nie mógł rozegrać pełnego spotkania w drugiej drużynie.

17-latek pojawił się jednak na boisku na piętnaście minut przed jego zakończeniem i zdobył gola dającego zwycięstwo rezerwom. Po ostatnim gwizdku nie miał zbyt wiele czasu na świętowanie wygranej z kolegami, ponieważ od razu udał się na lotnisko, aby odbyć podróż do Mar del Plata z pierwszym zespołem.

Carlos Alcaraz rozpoczął starcie ze wspomnianym klubem na ławce rezerwowych i nie mógł być zadowolony z jego przebiegu, ponieważ Racing Club schodził na przerwę przegrywając 0:2.

Tuż po rozpoczęciu drugiej połowy obu ekip udało się strzelić po bramce, co niewiele zmieniło w położeniu faworyta tego pojedynku. Ten zaczął jednak z każdą upływającą minutą przeważać nad przeciwnikiem i w doliczonym czasie gry przechylił szalę zwycięstwa na swoją korzyść za sprawą utalentowanego skrzydłowego, który... ponownie po piętnastominutowym pobycie na boisku wpisał się na listę strzelców.

Tym razem 17-latek będzie miał nieco więcej czasu na świętowanie, ponieważ planowo miał od razu udać się na zgrupowanie kadry Argentyny U-20, ale to zostało odwołane ze względu na epidemię koronawirusa.