W końcu Krzysztof Piątek! Premierowe gole Polaka po transferze

W końcu Krzysztof Piątek! Premierowe gole Polaka po transferze fot. FootColic [Twitter]

Krzysztof Piątek zdobył dwa premierowe gole dla İstanbul Başakşehir, a jego drużyna do przerwy remisuje z MKE Ankaragücü 2-2.

Krzysztof Piątek latem przeniósł się z Herthy do İstanbul Başakşehir.

Nad Bosforem liczono, że Polak z marszu okaże się ogromnym wzmocnieniem zespołu. Do pewnego momentu jednak rozczarowywał, a kibice oraz tureccy dziennikarze zaczęli się niecierpliwić.

Presja rosła do tego stopni, że zaczęto podważać zasadność tego ruchu.

Nikogo nie powinno to dziwić, bo Piątek w dziewięciu meczach nie strzelił nawet jednego gola.

Sytuacja zmieniła się w końcu w niedzielę. Drużyna 28-latka mierzy się z wyżej notowanym w tabeli MKE Ankaragücü.

İstanbul Başakşehir dwukrotnie przegrywał w tym spotkaniu i dwukrotnie do remisu doprowadzał 27-krotny reprezentant Polski. Po dłuższej przerwie Piątek mógł zatem odpalić swoje słynne pistolety.

Miejmy nadzieję, że nie były to sporadyczne wydarzenia w tym sezonie, a atakujący pójdzie za ciosem i dobry omen przerodzi się w serię.

Do przerwy na tablicy wyników 2-2.

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Dwóch zawodników wraca do FC Barcelony Dwóch zawodników wraca do FC Barcelony 45 milionów euro?! Real Madryt dopina drugi letni transfer 45 milionów euro?! Real Madryt dopina drugi letni transfer Trener łączony z Lechem Poznań potwierdza: Mam opcje na przyszły sezon Trener łączony z Lechem Poznań potwierdza: Mam opcje na przyszły sezon Transfery - Relacja na żywo [06/05/2024] Transfery - Relacja na żywo [06/05/2024] Erik ten Hag otwarty na głośny powrót. Zwolnienie z Manchesteru United mu niestraszne Erik ten Hag otwarty na głośny powrót. Zwolnienie z Manchesteru United mu niestraszne Mariusz Lewandowski na radarze klubu z Ekstraklasy. „Jeden z głównych kandydatów” Mariusz Lewandowski na radarze klubu z Ekstraklasy. „Jeden z głównych kandydatów” Lech Poznań zaskoczy wyborem trenera?! „Są z nim w kontakcie” Lech Poznań zaskoczy wyborem trenera?! „Są z nim w kontakcie”