Zidane… poturbowany po meczu z Celtą Vigo [WIDEO]

Zidane… poturbowany po meczu z Celtą Vigo [WIDEO] fot. Raphaël Labbé | Wikipedia
Źródło: Transfery.info | Gol TV

Wczoraj Real Madryt rywalizował przed własną publicznością z Celtą Vigo. Mecz obfitował w mnóstwo emocji i zaciętości. O tym ostatnim na własnej skórze przekonał się Zinédine Zidane, który został poturbowany przez jednego z piłkarzy drużyny przeciwnej.

„Los Celestes” dosyć niespodziewanie objęli prowadzenie już w siódmej minucie, kiedy to debiutanckie trafienie w nowym zespole zanotował Fiodor Smołow. Rosjaninowi właściwie jednym podaniem okazję bramkową wypracował Iago Aspas. Od tego czasu madrytczycy próbowali doprowadzić do wyrównania, jednak mieli oni ogromne problemy z celnością strzałów, dlatego to goście schodzili na przerwę w zdecydowanie lepszych humorach.

Podrażnieni gospodarze kilka minut po wznowieniu gry osiągnęli zamierzony cel i po bramce autorstwa Toniego Kroosa było 1:1. Następnie boisko w ekipie z Vigo z powodu problemów zdrowotnych opuścił Kevin Vázquez, a zastąpił go Pione Sisto. Wówczas miejsce na prawej stronie obrony zajął Joseph Aidoo i niezwykle szybko zaznaczył on swoją obecność w tym sektorze boiska, kiedy to podciął znajdującego się za linią boczną Zinédine’a Zidane’a.

Ghańczyk, upadając trafił francuskiego szkoleniowca butem w twarz, a popularny „Zizou” szybko stracił równowagę. Ostatecznie obaj bez żadnego problemu zdołali dokończyć mecz (2:2), jednak już na konferencji prasowej 47-latek pojawił się z lekko opuchniętą i skaleczoną wargą, o co zresztą nie omieszkał zapytać go dziennikarz stacji Gol TV. Zidane, wyraźnie zmieszany, rzucił tylko, że nic mu nie jest, a rozmowa zboczyła na zupełnie inny temat.

Real Madryt po remisie z Celtą Vigo nadal jest liderem tabeli LaLiga, jednak jego przewaga nad Barceloną stopniała do zaledwie jednego punktu. Następnym rywalem „Królewskich” będzie Levante, które sprawdzi formę 13-krotnych zdobywców Pucharu Europy przed pojedynkiem z Manchesterem City w rozgrywkach Ligi Mistrzów.