Ile potrzeba czasu, żeby zdobyć hat-tricka? 3 minuty powinny wystarczyć [+VIDEO] fot. Transfery.info
Jarosław Chajduś
Źródło: Faulem.pl

Jeden z najszybciej zdobytych hat-tricków w historii piłki nożnej? Aron Johannsson potrzebował zaledwie 3 minuty i 50 sekund.

Piłkarz duńskiego AGF Aarhus na pewno zapamięta poniedziałkową noc na długie lata, bowiem udało mu się zdobyć trzy bramki zanim mecz się na dobre rozpoczął - potrzebował na to niecałe 4 minuty.

21-letni napastnik strzelił wszystkie 4 bramki w wygranym przez jego zespół 4:1 spotkaniu przeciwnko AC Horsens, ale to trzy pierwsze trafienia zapiszą się w historii tego sportu. Dla porównania, najszybciej strzelony hat-trick w Premier League padł po 4 minutach i 32 sekundach, a strzelił go Robbie Fowler w 1994 roku przeciwko Arsenalowi.

Już niedługo większy klub sięgnie po Johannssona?

Poniżej filmik ze wszystkimi trafieniami:
Więcej na temat: Dania Aron Johannsson

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 90 milionów euro plus zawodnik. Hitowa oferta za Victora Osimhena 90 milionów euro plus zawodnik. Hitowa oferta za Victora Osimhena Transfery - Relacja na żywo [05/05/2024] Transfery - Relacja na żywo [05/05/2024] Carlo Ancelotti skradł show. Tak świętował mistrzostwo Realu Madryt [WIDEO] Carlo Ancelotti skradł show. Tak świętował mistrzostwo Realu Madryt [WIDEO] Joan Laporta wpadł w szał po meczu z Gironą. „Tak nie może być!” [WIDEO] Joan Laporta wpadł w szał po meczu z Gironą. „Tak nie może być!” [WIDEO] „Załatwił” Realowi Madryt mistrzostwo, latem zaliczy głośny powrót?! „Królewscy” wiedzieli, co robią „Załatwił” Realowi Madryt mistrzostwo, latem zaliczy głośny powrót?! „Królewscy” wiedzieli, co robią GKS Katowice się zabawił. 8:0 na zapleczu Ekstraklasy [WIDEO] GKS Katowice się zabawił. 8:0 na zapleczu Ekstraklasy [WIDEO] Nikt nie chce zostać mistrzem Polski. Jagiellonia Białystok nie wykorzystała okazji [WIDEO] Nikt nie chce zostać mistrzem Polski. Jagiellonia Białystok nie wykorzystała okazji [WIDEO] Xavi z apelem po bolesnej porażce w derbach Katalonii. „Musimy zapomnieć o tym sezonie. To był solidny mecz...” Xavi z apelem po bolesnej porażce w derbach Katalonii. „Musimy zapomnieć o tym sezonie. To był solidny mecz...”