Bonus 300 złotych za wygraną Bayeru Leverkusen w ostatniej kolejce Bundesligi

2024-05-18 14:37:20; Aktualizacja: 4 tygodnie temu
Bonus 300 złotych za wygraną Bayeru Leverkusen w ostatniej kolejce Bundesligi Fot. Vitalii Vitleo / Shutterstock.com
Redakcja
Redakcja Źródło: Transfery.info

Czas na koniec sezonu w Bundeslidze. Z tej okazji promocja u bukmachera.

Promocja bonus 300 złotych w Superbet przeznaczona jest dla nowych użytkowników - bierze udział w niej jedynie pierwszy kupon po założeniu konta (z akceptacją zgód marketingowych).

Żeby skorzystać z promocji, konieczna jest rejestracja TUTAJ i postawienie 2 złote na wygraną Manchesteru City (alternatywnie - na zwycięstwo dowolnego innego klubu w tej ostatniej kolejce Premier League).

KOD PROMOCYJNY: TRANSFERY

***

Dłuższa wersja - co zrobić, by dostać BONUS 300 złotych?

1. Zarejestrować się z naszego odnośnika (TUTAJ), akceptując zgody marketingowe, koniecznie z kodem promocyjnym transfery

2. Wpłacić przynajmniej 50 złotych.

3. Postawić pierwszy - koniecznie - kupon singiel za 2 złote ze środków depozytowych na zakład z oferty na Bayer - Augsburg (typ zakładu: Mecz – 1).

4. W przypadku wygranego promocyjnego zakładu w ciągu 72 godzin po zakończeniu promocji zostanie przyznany bonus w wysokości 300 złotych.

5. Bonus należy zaakceptować w ciągu siedmiu dni od zaksięgowania na koncie, w przeciwnym razie bonus wygaśnie automatycznie.

6. Bonus trzeba obrócić trzykrotnie w ciągu dziesięciu dni od zaakceptowania. Warunki? Kupony z kursem 1,91. Po obrocie środki zostaną przeniesione z konta bonusowego na depozytowe.

Kod promocyjny: transfery

ZAREJESTRUJ SIĘ koniecznie z TEGO LINKA, żeby skorzystać z promocji.

***

***

Tekst sponsorowany

Regulamin promocji

SUPERBET to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Więcej na ten temat: Współpraca