Bonus 300 złotych za zwycięstwo Niemców z Węgrami

2024-06-19 16:29:13; Aktualizacja: 3 tygodnie temu
Bonus 300 złotych za zwycięstwo Niemców z Węgrami
Redakcja
Redakcja Źródło: Transfery.info

EURO 2024 rozkręca się. Gospodarze, Niemcy, w pierwszym meczu zaprezentowali się znakomicie, dzisiaj przychodzi im się zmierzyć z Węgrami. Z tej okazji bukmacher przygotował promocję dla nowych użytkowników.

Promocja bonus 300 złotych w Superbet przeznaczona jest dla nowych użytkowników, którzy zgodzą się na otrzymywanie wiadomości marketingowych.

W skrócie: żeby skorzystać z promocji, konieczna jest rejestracja TUTAJ, wpłacenie 50 złotych, a następnie postawienie 2 złote na zwycięstwo reprezentacji Niemiec z Węgrami.

KOD PROMOCYJNY: TRANSFERY

***

Dłuższa wersja - jak dostać BONUS 300 złotych?

1. Zarejestrować się z naszego odnośnika (TUTAJ), akceptując zgody marketingowe, koniecznie z kodem promocyjnym transfery

2. Wpłacić przynajmniej 50 złotych.

3. Postawić pierwszy - koniecznie - singlowy zakład za 2 złote na zwycięstwo Niemców z Węgrami (typ zakładu: Mecz – 1).

4. W przypadku wygranej Niemców w ciągu 72 godzin po zakończeniu promocji zostanie przyznany bonus w wysokości 300 złotych.

5. Bonus należy zaakceptować w ciągu siedmiu dni od zaksięgowania na koncie bonusowym.

6. Bonus trzeba obrócić trzykrotnie w ciągu dziesięciu dni od zaakceptowania. Warunki? Kupony z kursem 1,91 (przy zakładzie wielokrotnym minimalny kurs pojedynczego zdarzenia - 1,40). Po obrocie środki zostaną przeniesione z konta bonusowego na depozytowe.

Kod promocyjny: transfery

ZAREJESTRUJ SIĘ koniecznie z TEGO LINKA, żeby skorzystać z promocji.

***

Niemcy podchodzą do meczu z Węgrami na dużym luzie. W pierwszym spotkaniu drużyna prowadzona przez Juliana Nagelsmanna zaprezentowała się znakomicie, deklasując aż 5-1 Szkotów. Z kolei Węgrzy przegrali 1-3 ze Szwajcarią. Wynik inny niż spokojna wygrana gospodarzy trzeba będzie uznać za ogromną niespodziankę.

***

Tekst sponsorowany

Regulamin: https://superbet.pl/wiki/300-pln-za-zwyciestwo-niemiec-z-wegrami-euro2024

SUPERBET to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Więcej na ten temat: Współpraca