Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski!

Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski!
Redakcja
Redakcja
Źródło: Transfery.info

Z okazji meczu Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb BETFAN proponuję promocję, w ramach której wystawia kurs 10,0 na zwycięstwo mistrza Polski.

LINK DO PROMOCJI: sprawdz.betfan.pl/transferyinfolegia

Legia Warszawa udała się do Zagrzebia w roli underdoga, który chce sprawić niespodziankę na terenie faworyta. Ewentualne zwycięstwo znacząco przybliżyłoby mistrzów Polski do fazy grupowej Ligi Mistrzów, gdyż w przypadku triumfu w dwumeczu nad Chorwatami pozostaną jeszcze tylko play-offy, czyli dwa spotkania.

BETFAN kibicom daje możliwość postawienia na zwycięstwo gości po kursie 10,0. Maksymalna stawka takiego kuponu SOLO to 25 złotych. Każdy użytkownik ma prawo do postawienia jednego takiego kuponu.

Mecz rozpocznie się o 20:00, do tego czasu trzeba też postawić kupon, natomiast do rewanżu dojdzie za tydzień w Warszawie przy Łazienkowskiej.

LINK DO PROMOCJI: sprawdz.betfan.pl/transferyinfolegia

***

Masz też ostatni czas ze skorzystania z promocji startowej dla nowych klientów. REJESTRACJA TUTAJ.

1. FREEBET 50 złotych: Po wpłacie w wysokości co najmniej 50 złotych automatycznie na konto zostanie dopisany darmowy zakład w wysokości 50 złotych.

2. CASHBACK 600 złotych: Po wpłacie 50-600 złotych, postawieniu zakładu na 50-600 złotych, gracz dostanie zwrot w wysokości stawki zakładu. Uwaga: zwrot dotyczy tylko pierwszego zakładu po dokonaniu pierwszego depozytu.

Kod promocyjny: TRANSFERYINFO

BETFAN to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Kamil Grabara o Rafale Gikiewiczu: On myśli, że jest fajny. Jest pięć razy bardziej wkurw****** ode mnie Kamil Grabara o Rafale Gikiewiczu: On myśli, że jest fajny. Jest pięć razy bardziej wkurw****** ode mnie Jerzy Brzęczek skomentował słynne osiem sekund Roberta Lewandowskiego Jerzy Brzęczek skomentował słynne osiem sekund Roberta Lewandowskiego Reprezentacja Polski U-21 na październikowe mecze kwalifikacji Mistrzostw Europy [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski U-21 na październikowe mecze kwalifikacji Mistrzostw Europy [OFICJALNIE] Timo Werner miał już podpisany kontrakt z Bayernem Monachium Timo Werner miał już podpisany kontrakt z Bayernem Monachium Biblioteka Transfery.info (19): Polski Brazylijczyk z przepisem na dobre życie i... idealny ryż. Recenzja autobiografii Ediego Andradiny Biblioteka Transfery.info (19): Polski Brazylijczyk z przepisem na dobre życie i... idealny ryż. Recenzja autobiografii Ediego Andradiny Sergi Roberto i Gerard Piqué odpowiadają Ronaldowi Koemanowi. Dwugłos wewnątrz FC Barcelony Sergi Roberto i Gerard Piqué odpowiadają Ronaldowi Koemanowi. Dwugłos wewnątrz FC Barcelony OFICJALNIE: Kamil Piątkowski kontuzjowany. W tym roku już nie zagra OFICJALNIE: Kamil Piątkowski kontuzjowany. W tym roku już nie zagra

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy