Ekstraklasa: Bukmacher płaci za nietrafienie wyników całej kolejki

Ekstraklasa: Bukmacher płaci za nietrafienie wyników całej kolejki fot. Shutterstock
Redakcja
Redakcja
Źródło: Transfery.info

Już dzisiaj rozpocznie się sezon 2021/2022 Ekstraklasy. Tymczasem bukmacher BETFAN przygotował promocję, w ramach której można zarobić na wytypowaniu błędnie wszystkich spotkań.

(Nie)typowanie Ekstraklasy tutaj.

Warunki:
- dokładna stawka kuponu musi wynosić 29 złotych, kupon musi zawierać tylko zdarzenia (wszystkie dziewięć) z powyższego odnośnika,
- w przypadku nietrafienia wszystkich meczów dostaniesz odpowiednią część (w zależności od liczby szczęśliwców) z łącznej puli 100 000 złotych,
- w przypadku trafienia jednego meczu - bonus wyniesie 50 złotych,
- w przypadku trafienia dwóch meczów - bonus wyniesie 10 złotych,
- można zagrać tylko jeden kupon w ramach tej promocji.
Odwołanie któregoś ze spotkań oznacza zwrot stawki na konto główne.
Typować można go godziny 18:00, czyli pierwszego meczu pierwszej kolejki Ekstraklasy.

Typuj nietrafnie wydarzenia stąd..

***

Masz też ostatni czas ze skorzystania z promocji startowej dla nowych klientów. REJESTRACJA TUTAJ.

1. FREEBET 50 złotych: Po wpłacie w wysokości co najmniej 50 złotych automatycznie na konto zostanie dopisany darmowy zakład w wysokości 50 złotych.

2. CASHBACK 600 złotych: Po wpłacie 50-600 złotych, postawieniu zakładu na 50-600 złotych, gracz dostanie zwrot w wysokości stawki zakładu. Uwaga: zwrot dotyczy tylko pierwszego zakładu po dokonaniu pierwszego depozytu.

Kod promocyjny: TRANSFERYINFO

BETFAN to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Więcej na temat: Betfan Współpraca

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Polska pozyska reprezentanta z Premier League?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy