Ile goli strzeli Polska w meczu z Holandią? Zagraj po kursie 50,0 lub 25,0

Ile goli strzeli Polska w meczu z Holandią? Zagraj po kursie 50,0 lub 25,0
Redakcja
Redakcja
Źródło: Transfery.info

W sobotę w Rotterdamie dojdzie do następnej niezwykle ciekawej rywalizacji w ramach Ligi Narodów. Rywalem reprezentacji Polski będzie Holandia.

BETFAN wystawił specjalny kurs 25,0 na jedną bramkę/brak bramek Polski lub 50,0 na przynajmniej dwie bramki Polski. Promocja jest przeznaczona tylko dla nowych użytkowników.

***

Zarejestrujesz się TUTAJ.

Jak wziąć udział w promocji?

Podstawowe warunki to:
1. Rejestracja na BETFAN, wpisując kod promocyjny: TRANSFERYINFO

2. Dokonanie depozytu na kwotę minimum 55 złotych.

3. Zagranie pierwszego kuponu na dowolne zdarzenia za minimum 50 złotych, co umożliwi skorzystanie z podwyższonych kursów. Nie może to być zakład przeciwstawny do promocyjnego (UWAGA! Jest to warunek konieczny).

Jeśli pierwszy postawiony kupon za minimum 50 złotych nie wejdzie, BETFAN zwróci graczowi 100% stawki do 600 złotych w ramach CASHBACK 600 (czyli 50 złotych w przypadku kuponu na 50 złotych, 600 złotych w przypadku kuponu na 600 złotych).

4. Postawienie kuponu solo na specjalne zdarzenie - liczbę bramek Polski w meczu z Holandią (under 1,5 lub over 1,5).

5. Maksymalna stawka kuponu to 5 złotych.

6. Wygrana trafi od razu na konto główne (110 lub 220 złotych w zależności od typu).

7. Na każdego gracza przysługuje jeden promocyjny kupon.

SZCZEGÓŁY PROMOCJI

***

Polska zmierzy się z Holandią w sobotę 11 czerwca o 20:45. Przystępujemy do tego meczu w słabych nastrojach po rekordowej klęsce 1-6 z Belgią w minioną środę.

Czesław Michniewicz na pewno nieco zmieni skład, a zabraknie przede wszystkim Roberta Lewandowskiego.

Mimo wszystko, liczymy, że wynik będzie zdecydowanie lepszy niż w Brukseli.

***

Tekst sponsorowany.

BETFAN to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Więcej na temat: Współpraca

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wielki transfer Endricka do Europy przesądzony. „Here we go” Wielki transfer Endricka do Europy przesądzony. „Here we go” Reprezentacja Polski będzie miała nowego selekcjonera? „Kulesza nie przestał myśleć i marzyć o jego zatrudnieniu” Reprezentacja Polski będzie miała nowego selekcjonera? „Kulesza nie przestał myśleć i marzyć o jego zatrudnieniu” OFICJALNIE: Nowy selekcjoner reprezentacji Hiszpanii OFICJALNIE: Nowy selekcjoner reprezentacji Hiszpanii Kamil Glik zachowuje rytm meczowy. Właśnie gra spotkanie ligowe Kamil Glik zachowuje rytm meczowy. Właśnie gra spotkanie ligowe OFICJALNIE: Luis Enrique odchodzi z reprezentacji Hiszpanii OFICJALNIE: Luis Enrique odchodzi z reprezentacji Hiszpanii Trzech gigantów po „Messinho”. Transfer możliwy dopiero w 2025 roku Trzech gigantów po „Messinho”. Transfer możliwy dopiero w 2025 roku OFICJALNIE: Tomáš Pekhart odszedł z Gaziantep FK OFICJALNIE: Tomáš Pekhart odszedł z Gaziantep FK

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy