Manchester City - Liverpool FC. Bonus 400 złotych za wygrany zakład na ten mecz

Manchester City - Liverpool FC. Bonus 400 złotych za wygrany zakład na ten mecz
Redakcja
Redakcja
Źródło: Transfery.info

Już o 13:30 rozpocznie się hit Premier League między Manchesterem City a Liverpoolem. Z tej okazji bukmacher przygotował specjalną promocję dla nowych użytkowników.

Przeznaczona jest ona tylko dla nowych użytkowników. Przy okazji rejestracji trzeba zaakceptować zgody marketingowe.

W skrócie: żeby skorzystać z promocji, konieczna jest rejestracja TUTAJ, wpłacenie 50 złotych, a następnie postawienie 2 złote na dowolny zakład z oferty na mecz Manchester City - Liverpool FC (kurs powyżej 1,14).

***

Dłuższa wersja: jak wziąć udział w promocji?

1. Zarejestrować się z naszego odnośnika (TUTAJ) koniecznie z kodem promocyjnym transfery

2. Wpłacić przynajmniej 50 złotych (to gwarantuje też dodatkowy freebet 34 złote!). Obowiązuje też bonus 100% od wpłaty aż do 200 złotych.

3. Postawić pierwszy (koniecznie) singlowy zakład za 2 złote na dowolny typ z oferty na mecz MC - LFC z minimalnym kursem 1,14.

4. W przypadku wygrania zakładu w ciągu 72 godzin po zakończeniu promocji zostanie przyznany bonus w wysokości 400 złotych.

5. Bonus należy zaakceptować w ciągu trzech dni od zaksięgowania na koncie.

6. Bonus trzeba obrócić w ciągu tygodnia od zaakceptowania. Warunki? Kupony z kursem 1,80 (przy zakładzie wielokrotnym minimalny kurs zdarzenia - 1,30).

Kod promocyjny: transfery

ZAREJESTRUJ SIĘ koniecznie z TEGO LINKA, żeby skorzystać z promocji.

***

Ten klasyk będzie pełny podtekstów. Pierwszy stanowi oczywiście Thomas Tuchel sam w sobie. Rozpoczyna on przygodę z Bayernem po tym, jak zaskakująco przejął drużynę od Juliana Nagelsmanna w przerwie reprezentacyjnej. Dalej waga tego meczu w Niemczech - wszakże „der Klassiker” zawsze elektryzuje. Przede wszystkim trzeba jednak zwrócić uwagę na sytuację w tabeli - oczywiście ten mecz nie rozstrzygnie o mistrzostwie Niemiec, jednak przy obecnej punktowej przewadze Borussii Dortmund nad Bayernem narzuci narrację na najbliższe tygodnie.

***

Tekst sponsorowany

SUPERBET to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Więcej na temat: Współpraca

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Brentford ma nowego, klasowego bramkarza. David Raya z hitowym transferem nawet na dniach OFICJALNIE: Brentford ma nowego, klasowego bramkarza. David Raya z hitowym transferem nawet na dniach Legia Warszawa: Maik Nawrocki zmieni latem klub?! Trzy potencjalne kierunki transferu Legia Warszawa: Maik Nawrocki zmieni latem klub?! Trzy potencjalne kierunki transferu Karim Benzema klejnotem w koronie mistrza?! Klub czeka na ostateczne „tak” Karim Benzema klejnotem w koronie mistrza?! Klub czeka na ostateczne „tak” Lionel Messi rozczarowany. „To już koniec” Lionel Messi rozczarowany. „To już koniec” Neymar wyobraża sobie transfer tylko do jednego klubu. Odrzucił bajońską ofertę z Arabii Saudyjskiej Neymar wyobraża sobie transfer tylko do jednego klubu. Odrzucił bajońską ofertę z Arabii Saudyjskiej Transfery - Relacja na żywo [31/05/2023] Transfery - Relacja na żywo [31/05/2023] Dawid Kownacki mógł trafić do uczestnika Ligi Mistrzów. „Pojawiłem się nawet w klubie na rozmowach” Dawid Kownacki mógł trafić do uczestnika Ligi Mistrzów. „Pojawiłem się nawet w klubie na rozmowach”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy