Poszukujemy Full-stack Developera do rozwoju Transfery.info

Poszukujemy Full-stack Developera do rozwoju Transfery.info fot. Transfery.info
Redakcja
Redakcja
Źródło: Transfery.info

Serwis Transfery.info rośnie w siłę. Dlatego poszukujemy wzmocnień, również do działu technicznego. Na pierwszy ogień - Full-stack developera.

Serwis Transfery.info poszukuje zdolnego Full-stack Developera do dołączenia do naszego zespołu. Będziesz pracować nad rozwojem i utrzymaniem naszego serwisu, korzystając z najnowszych technologii i najlepszych praktyk programistycznych.

O Transfery.info:

- jeden z największych w Polsce serwisów piłkarskich z ruchem na poziomie powyżej 2 milionów unikalnych użytkowników,
- istniejący od 2004 roku,
- niezależny od grup medialnych.

Kogo szukamy - podstawy:

Chcielibyśmy znaleźć osobę do opieki nad serwisem i jego rozwoju. Na razie na zasadzie freelance (może to być praca dodatkowa) z możliwością rozszerzenia współpracy w przyszłości. Oczekujemy umiejętności współpracy z zespołem, ale też samodzielności w rozwiązywaniu napotkanych problemów. Miło byłoby, gdybyś rozumiał/a specyfikę tematyki piłki nożnej, a także znał/a nasz serwis nie od dzisiaj.

Kogo szukamy -> stack technologiczny

- Full-stack developer PHP,
- Laravel (koniecznie),
- doświadczenie w pracy z API, tworzenie i integracja.

Mile widziane doświadczenie w UX oraz w pracy z serwisami internetowymi z dużym ruchem.

Co oferujemy:
- współpraca zdalna,
- elastyczne godziny pracy,
- sprawna komunikacja, przyjazne środowisko pracy,
- możliwość dużego wpływu na nasz projekt.

Jeżeli jesteś zainteresowany/a i spełniasz powyższe wymagania, zapraszamy do wysłania swojego CV i kilku zdań o sobie na adres e-mail: [email protected] (prosimy o podanie oczekiwanej stawki netto).

Zaaplikuj już dziś i dołącz do naszego zespołu!

Na wiadomości czekamy maksymalnie do 31 maja. Z góry dziękujemy za zainteresowanie.

Więcej na temat: Współpraca

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „Klub Kokosa” w Lechii Gdańsk „Klub Kokosa” w Lechii Gdańsk Raków Częstochowa starał się o „prawdziwego kozaka” do linii ataku Raków Częstochowa starał się o „prawdziwego kozaka” do linii ataku Legia Warszawa ma na krótkiej liście piłkarza łączonego do tej pory z Lechem Poznań Legia Warszawa ma na krótkiej liście piłkarza łączonego do tej pory z Lechem Poznań Raków Częstochowa i Legia Warszawa zainteresowane gwiazdą ligowego rywala, ale transfer poza zasięgiem Raków Częstochowa i Legia Warszawa zainteresowane gwiazdą ligowego rywala, ale transfer poza zasięgiem Karim Benzema odchodzi z Realu Madryt [Gianluca Di Marzio] Karim Benzema odchodzi z Realu Madryt [Gianluca Di Marzio] Ariel Mosór może odejść z Piasta Gliwice do topowej europejskiej ligi Ariel Mosór może odejść z Piasta Gliwice do topowej europejskiej ligi Kacper Tobiasz łączony z nowym klubem. Może zostać następcą innego Polaka Kacper Tobiasz łączony z nowym klubem. Może zostać następcą innego Polaka

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy