Reprezentacja Polski pokona Walię?! Wygrana zostanie powiększona o 250 złotych

Reprezentacja Polski pokona Walię?! Wygrana zostanie powiększona o 250 złotych
Redakcja
Redakcja
Źródło: Transfery.info

W niedzielę odbędzie się ostatnia kolejka fazy grupowej Ligi Narodów w polskiej grupie. Nasza reprezentacja zmierzy się na wyjeździe z Walią.

BETFAN z tej okazji przygotował promocję dla nowych użytkowników - jeśli postawisz na zwycięstwo reprezentacji Polski, bukmacher doda do wygranej bonus 250 złotych.

Zarejestrujesz się TUTAJ.

Jak wziąć udział w promocji?

Podstawowe warunki to:
1. Rejestracja na BETFAN do 23 września, godzina 20:44, wpisując kod promocyjny: TRANSFERYINFO
2. Dokonanie depozytu na kwotę dokładnie 25 złotych.
3. Zagranie kuponu za dokładnie 25 złotych. Na kuponie SOLO/AKO musi znaleźć się zwycięstwo kadry Polski.
4. Jeśli Polska wygra, dostaniesz 250 złotych bonusu.
5. Bonusem należy obrócić jednokrotnie kuponami AKO z kursem minimalnym 3,0 i przynajmniej trzema zdarzeniami, z których każde musi mieć kurs przynajmniej 1,30.
6. Bonus będzie aktywny przez 72 godziny.

SZCZEGÓŁY PROMOCJI

***

Po przegranej z Holandią reprezentacja Polski będzie chciała zmazać kiepskie wrażenie, grając przeciwko ostatnim w tabeli grupy 4 dywizji A Walijczykom. Utrzymanie w dywizji A da nam już remis, jednak liczymy oczywiście na zwycięstwo.

***

Tekst sponsorowany.

BETFAN to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Więcej na temat: Współpraca

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny Jakub Świerczok wraca do futbolu. Może zagrać w Ekstraklasie Jakub Świerczok wraca do futbolu. Może zagrać w Ekstraklasie Kacper Tobiasz może latem odejść z Legii Warszawa. „Bardzo poważne zainteresowanie” Kacper Tobiasz może latem odejść z Legii Warszawa. „Bardzo poważne zainteresowanie” Pogoń Szczecin finalizuje drugi najdroższy transfer w swojej historii Pogoń Szczecin finalizuje drugi najdroższy transfer w swojej historii Newcastle United latem pobije rekord transferowy?! Cel wytypowany Newcastle United latem pobije rekord transferowy?! Cel wytypowany Pep Guardiola straszy odejściem?! „Jeśli mnie okłamiesz, następnego dnia mnie tu nie będzie” Pep Guardiola straszy odejściem?! „Jeśli mnie okłamiesz, następnego dnia mnie tu nie będzie”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy