Świetna promocja bukmachera na transfer Roberta Lewandowskiego. Odejście z Bayernu Monachium po kursie 100

Świetna promocja bukmachera na transfer Roberta Lewandowskiego. Odejście z Bayernu Monachium po kursie 100
Redakcja
Redakcja
Źródło: Transfery.info

Robert Lewandowski jest gotowy w każdej chwili odejść z Bayernu Monachium, jednak na razie Niemcy blokują transfer. Czy to się zmieni? Bukmacher Superbet z tej okazji przygotował specjalną promocję.

REJESTRACJA TUTAJ

Saga transferowa Roberta Lewandowskiego trwa już jakiś czas. Kapitan reprezentacji Polski zdecydował się na odejście i jasno to zakomunikował, mimo obowiązującej do 30 czerwca 2023 roku umowy. Liczył, że władze Bayernu Monachium szybko dojdą do porozumienia, najlepiej z FC Barceloną, w sprawie kwoty odstępnego - tym bardziej, że Katalończycy zaoferowali już 32 miliony euro.

W oficjalnej komunikacji władze Bayernu absolutnie wykluczają możliwość odejścia 33-letniego napastnika. Kiedy jednak przyjrzeć się działaniom na zapleczu - pilnie poszukują nowej gwiazdy, prowadząc między innymi rozmowy z Liverpoolem w sprawie Sadio Mané, który zresztą ma kontraktową sytuację bardzo podobną do Lewandowskiego (umowa do 30 czerwca 2023 roku).

Przypuszczamy, że Bayern ostatecznie odniesie się do swojej chłodnej polityki opartej na kalkulacji zysków i strat. Jeśli uda się znaleźć następcę Lewandowskiego, po prostu pozwoli mu na odejście, bo trzymanie niezadowolonej gwiazdy zwyczajnie mija się z celem i tworzy więcej problemów niż daje korzyści.

W tej sytuacji Superbet przygotował specjalną promocję dla nowych użytkowników. Obstawiając odejście Lewandowskiego za zaledwie 2 złote, można dostać bonus 200 złotych.

KOD PROMOCYJNY: TRANSFERY
REJESTRACJA I SZCZEGÓŁY PROMOCJI

Podstawowe warunki w skrócie:
- rejestracja z reflinka lub z kodem promocyjnym TRANSFERY
- minimalny depozyt 50 złotych
- obowiązują standardowe bonusy - 100% od pierwszej wpłaty do 200 złotych oraz 34 złote eksluzywnego bonusu
- postawienie maksimum 2 złote po kursie 100 na transfer Lewandowskiego

- promocja dotyczy tylko nowych użytkowników,
- promocja może być wykorzystana tylko raz przez użytkownika,

- promocja obowiązuje do 5 sierpnia albo rozstrzygnięcia (odejścia Lewandowskiego z Bayernu)

***

Tekst sponsorowany.

Superbet to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Więcej na temat: Współpraca

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Santiago Hezze stara się o polskie obywatelstwo Santiago Hezze stara się o polskie obywatelstwo „To jest piłkarski i taktyczny debilizm”, „Są Tottenhamem Ekstraklasy” [WIDEO] „To jest piłkarski i taktyczny debilizm”, „Są Tottenhamem Ekstraklasy” [WIDEO] Wojciech Szczęsny z nieba do piekła i znowu do nieba [WIDEO] Wojciech Szczęsny z nieba do piekła i znowu do nieba [WIDEO] Dlatego Sebastian Staszewski przez 10 lat nie rozmawiał z Robertem Lewandowskim Dlatego Sebastian Staszewski przez 10 lat nie rozmawiał z Robertem Lewandowskim Adam Nawałka skłonny objąć nowy zespół, ale... na pół roku?! Adam Nawałka skłonny objąć nowy zespół, ale... na pół roku?! Ze Śląska Wrocław na Wyspy Brytyjskie. Transfer definitywny Ze Śląska Wrocław na Wyspy Brytyjskie. Transfer definitywny To on ma zostać nowym team managerem reprezentacji Polski. Piłkarze go dobrze znają To on ma zostać nowym team managerem reprezentacji Polski. Piłkarze go dobrze znają

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy