WAŻNE: Rekrutacja do Transfery.info. Szukamy redaktora/redaktorki newsów, redaktora/redaktorki działu Ekstra oraz specjalisty/specjalistki od social mediów

WAŻNE: Rekrutacja do Transfery.info. Szukamy redaktora/redaktorki newsów, redaktora/redaktorki działu Ekstra oraz specjalisty/specjalistki od social mediów fot. Transfery.info
Redakcja
Redakcja
Źródło: Transfery.info

Czas zaprosić kilka nowych twarzy do zespołu, więc rozpoczynamy zimową rekrutację do Transfery.info, jednego z największych sportowych serwisów w Polsce.

Transfery.info powstały w 2004 roku i od tego czasu systematycznie się rozwijają, na co zresztą dowód stanowią liczby. Obecnie notujemy od 10 do 25 milionów odsłon miesięcznie, co plasuje nas w absolutnej czołówce serwisów tematycznych w kraju.

Szukamy ludzi do naszej kilkuosobowej redakcji, a konkretnie redaktora/redaktorki newsów, redaktora/redaktorki działu Ekstra oraz specjalisty/specjalistki od mediów społecznościowych.

Czego wymagamy na wszystkich stanowiskach?
 • doskonałej znajomości języka polskiego,
 • znajomości przynajmniej jednego języka obcego w stopniu komunikatywnym,
 • umiejętności pracy zespołowej,
 • oczywiście zainteresowania piłką nożną i bycia na bieżąco z wydarzeniami w jej zakresie,
 • podstawowej znajomości SEO i zasad pisania na potrzeby internetu,
 • dobrej organizacji pracy, sumienności, regularności, terminowości, kreatywności, umiejętności pracy pod presją czasu, po wdrożeniu również samodzielności.
Co oferujemy?
 • możliwość pracy zdalnej w zgranym zespole,
 • elastyczność co do godzin pracy w ramach grafiku dyżurów (także pracy w niepełnym wymiarze czasowym),
 • rozwój w ramach jednego z największych sportowych serwisów w kraju,
 • wynagrodzenie 4 242 - 5 000 PLN brutto (umowa zlecenie lub B2B).

Istnieje też możliwość odbycia stażu/praktyk.

Jakie będą - w ogromnym skrócie - Twoje zadania?
 • jako redaktora/redaktorki newsów: przygotowywanie krótkich tekstów (na bazie źródeł, ale też własnych informacji),
 • jako redaktora/redaktorki działu Ekstra: tworzenie dłuższych materiałów, jak wywiady, artykuły, analizy z dbaniem o ich wyniki czytelnictwa,
 • jako specjalisty/specjalistki od social mediów: współudział w zarządzaniu kontami społecznościowymi Transfery.info.

Możliwe jest połączenie zadań - w razie potrzeb lub/i możliwości.

W razie zainteresowania prosimy o wiadomość na e-mail [email protected] z CV i próbką swoich umiejętności w danej dziedzinie do 27 grudnia włącznie.

Redaktor/redaktorka newsów: trzy newsy, podobne do tych zamieszczanych na Transfery.info, na około 1 000 znaków, na tematy: 1. oficjalnie Robert Lewandowski w Interze Miami (poza samym tematem dane rzeczywiste), 2. zapowiedź wybranego meczu europejskich pucharów, 3. wybrany temat z bieżących wiadomości. Ważne jest odpowiednie sformułowanie tytułu i leada.

Redaktor/redaktorka działu Ekstra: jeden dłuższy, autorski materiał - wywiad, reportaż, artykuł, analiza - na dowolny temat piłkarski (mile widziany materiał NIE na bazie źródeł internetowych), maksimum 5 000 znaków. Ważne jest odpowiednie sformułowanie tytułu i leada.

Specjalista/specjalistka social media: przykładowe 2-3 materiały na social media.

Odpowiemy na wybrane zgłoszenia.

***

AKTUALIZACJA: Termin przesyłania zgłoszeń został przedłużony do 27 grudnia.

Więcej na temat: Praca Transfery.info Współpraca

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Sebastian Szymański następcą króla strzelców?! „Łatwo mu to przychodzi” Sebastian Szymański następcą króla strzelców?! „Łatwo mu to przychodzi” Transfery - Relacja na żywo [28/02/2024] Transfery - Relacja na żywo [28/02/2024] Raków Częstochowa zdecydował w sprawie Dawida Szwargi Raków Częstochowa zdecydował w sprawie Dawida Szwargi Śląsk Wrocław zaniepokojony sytuacją Erika Expósito. „Nie wiemy, czy podpisał kontrakt z inną drużyną” Śląsk Wrocław zaniepokojony sytuacją Erika Expósito. „Nie wiemy, czy podpisał kontrakt z inną drużyną” Alarm w Rakowie Częstochowa. Pilne spotkanie w siedzibie klubu Alarm w Rakowie Częstochowa. Pilne spotkanie w siedzibie klubu David De Gea z hitowym transferem?! „Opłacalne rozwiązanie” David De Gea z hitowym transferem?! „Opłacalne rozwiązanie” Michał Świerczewski, właściciel Rakowa Częstochowa, z emocjonalnym wpisem. „Nie ma co się oszukiwać...” Michał Świerczewski, właściciel Rakowa Częstochowa, z emocjonalnym wpisem. „Nie ma co się oszukiwać...”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy