Zagraj na zwycięstwo Legii ze Slavią po kursie 25,0. Świetna promocja bukmachera

Zagraj na zwycięstwo Legii ze Slavią po kursie 25,0. Świetna promocja bukmachera
Redakcja
Redakcja
Źródło: Transfery.info

Legia Warszawa walczy ze Slavią Praga w ostatniej rundzie kwalifikacji o grę w fazie grupowej Lidze Europy. Bukmacher pozwala zagrać na zwycięstwo gospodarzy po kursie 25,0.

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI TUTAJ. Nasz kod promocyjny: TRANSFERYINFO

BETFAN przygotował promocję, w ramach której nowi klienci mogą postawić na zwycięstwo mistrza Polski po tym specjalnym kursie.

Podstawowe zasady:
- maksymalna stawka to 10 złotych,
- minimalny pierwszy depozyt to 60 złotych,
- wygrana - 220 złotych po odjęciu podatku - trafi na konto główne, nie bonusowe.

Pozostałą część depozytu można wykorzystać w ramach Cashback 600, czyli zwrot przegranego kuponu do 600 złotych (najlepiej najpierw zagrać za depozyt, a następnie za 10 złotych).

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI dla nowych klientów TUTAJ.

BETFAN nie zapomina przy tym jednak o starych klientach, proponując promocję „Postaw na Legię bez ryzyka”. W jej ramach należy postawić kupon za 49 lub 99 złotych. Kupon musi zawierać przynajmniej cztery zdarzenia, w tym typ na Legia - Slavia. Jeśli mecz Ligi Europy zaprzepaści powodzenie kuponu, wówczas dojdzie do zwrotu stawki na konto bonusowe, z którego środki będzie można przenieść po jednokrotnym obrocie.

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI dla starych klientów TUTAJ.

***

Warto też pamiętać, że następny - drugi depozyt objęty jest podwojeniem aż do kwoty 1000 złotych (wpłacasz 1000 złotych, 1000 złotych trafia na Twoje konto w ramach bonusu).

Zarejestrujesz się tutaj.

BETFAN to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Więcej na temat: Legia Warszawa Polska Współpraca

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Hitowa wymiana z udziałem Cristiano Ronaldo?! Hitowa wymiana z udziałem Cristiano Ronaldo?! Piotr Zieliński zaczyna sezon od gola z Hellasem Verona [WIDEO] Piotr Zieliński zaczyna sezon od gola z Hellasem Verona [WIDEO] OFICJALNIE: Jakub Stolarczyk opuszcza Leicester City OFICJALNIE: Jakub Stolarczyk opuszcza Leicester City Robert Lewandowski wybrał cztery ulubione piłkarskie legendy Robert Lewandowski wybrał cztery ulubione piłkarskie legendy FC Barcelona: Rozmowy w sprawie Memphisa Depaya. Transfer tuż-tuż FC Barcelona: Rozmowy w sprawie Memphisa Depaya. Transfer tuż-tuż Chelsea już blisko transferu pomocnika. Trzecia oferta Chelsea już blisko transferu pomocnika. Trzecia oferta Awantura w szatni Manchesteru United jeszcze przed meczem z Brentfordem Awantura w szatni Manchesteru United jeszcze przed meczem z Brentfordem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy