Strona główna
Aktualności
Toggle Dropdown
Polska
Bundesliga
LaLiga
Ligue 1
Premier League
Serie A
EKSTRA
Transfery
Wyniki
Bukmacherzy
Strona główna
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Amkar Perm - Nizhny Novgorod II
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4 2023/2024
17. kolejka
Amkar Perm
Aktualna forma
D
D
D
D
D
Godzina do ustalenia
-
(do przerwy - )
()
17/08/2024 | 02:00
Nizhny Novgorod II
Aktualna forma
D
D
D
D
D
Amkar Perm
Godzina do ustalenia
-
(do przerwy - )
Nizhny Novgorod II
Aktualna forma
D
D
D
D
D
Aktualna forma
D
D
D
D
D
()
17/08/2024 | 02:00
-
Historia pojedynków (OSTATNI MECZ)
1 zwycięstw: Amkar Perm
100%
0 remisów:
0%
0 zwycięstw: Nizhny Novgorod II
0%
Średnia goli (OSTATNI MECZ)
1,00
Średnia goli na mecz
1,00
Średnia goli Amkar Perm
0,00
Średnia goli Nizhny Novgorod II
Tabela FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
1
Tyumen
22
49
2
Irtysh Omsk
22
42
3
Amkar Perm
22
42
4
Chelyabinsk
22
39
pełna tabela
Bezpośrednie pojedynki
11/05/2024
Nizhny Novgorod II
0
-
1
Amkar Perm
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Bezpośrednie pojedynki
11/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Nizhny Novgorod II
0
Amkar Perm
1
Ostatnie mecze: Amkar Perm
10/08/2024
Dinamo Barnaul
-
Amkar Perm
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
03/08/2024
Amkar Perm
-
Nosta
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
28/07/2024
Sokol Kazan
-
Amkar Perm
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
06/07/2024
Amkar Perm
-
Lada Tolyatti
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
29/06/2024
FK Orenburg 2
-
Amkar Perm
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
22/06/2024
Amkar Perm
3
-
1
Akron II
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
15/06/2024
Urał Jekaterynburg 2
0
-
2
Amkar Perm
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
08/06/2024
Amkar Perm
0
-
0
Dinamo Kirov
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
01/06/2024
Amkar Perm
2
-
0
Rubin Kazań 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
25/05/2024
Amkar Perm
1
-
1
Krylja Sowietow Samara 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
18/05/2024
Uralets Nizhnyi Tagil
0
-
1
Amkar Perm
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
11/05/2024
Nizhny Novgorod II
0
-
1
Amkar Perm
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
03/05/2024
Amkar Perm
3
-
1
Dinamo Barnaul
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
27/04/2024
Nosta
0
-
3
Amkar Perm
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
19/04/2024
Amkar Perm
1
-
2
Sokol Kazan
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
13/04/2024
Amkar Perm
1
-
0
Volna Nizhegorodskaya
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
11/11/2023
Amkar Perm
1
-
0
Chelyabinsk
FNL 2 - Dywizja A Silver
04/11/2023
Novosibirsk
2
-
0
Amkar Perm
FNL 2 - Dywizja A Silver
28/10/2023
Amkar Perm
5
-
1
Salyut-Belgorod
FNL 2 - Dywizja A Silver
21/10/2023
Rodina Moskwa II
2
-
1
Amkar Perm
FNL 2 - Dywizja A Silver
17/10/2023
SKA-Chabarowsk
2
-
0
Amkar Perm
Puchar Rosji
14/10/2023
Amkar Perm
0
-
1
Avangard Kursk
FNL 2 - Dywizja A Silver
07/10/2023
Forte Taganrog
3
-
1
Amkar Perm
FNL 2 - Dywizja A Silver
27/09/2023
Amkar Perm
1
-
1
Urozhay
Puchar Rosji
14/09/2023
Amkar Perm
1
-
0
Chelyabinsk
Puchar Rosji
22/08/2023
Torpedo Miass
0
-
0
Amkar Perm
Puchar Rosji
więcej
Ostatnie mecze: Amkar Perm
10/08/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Dinamo Barnaul
Amkar Perm
03/08/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Amkar Perm
Nosta
28/07/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Sokol Kazan
Amkar Perm
06/07/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Amkar Perm
Lada Tolyatti
29/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
FK Orenburg 2
Amkar Perm
22/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Amkar Perm
3
Akron II
1
15/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Urał Jekaterynburg 2
0
Amkar Perm
2
08/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Amkar Perm
0
Dinamo Kirov
0
01/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Amkar Perm
2
Rubin Kazań 2
0
25/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Amkar Perm
1
Krylja Sowietow Samara 2
1
18/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Uralets Nizhnyi Tagil
0
Amkar Perm
1
11/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Nizhny Novgorod II
0
Amkar Perm
1
03/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Amkar Perm
3
Dinamo Barnaul
1
27/04/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Nosta
0
Amkar Perm
3
19/04/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Amkar Perm
1
Sokol Kazan
2
13/04/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Amkar Perm
1
Volna Nizhegorodskaya
0
11/11/2023
FNL 2 - Dywizja A Silver
Amkar Perm
1
Chelyabinsk
0
04/11/2023
FNL 2 - Dywizja A Silver
Novosibirsk
2
Amkar Perm
0
28/10/2023
FNL 2 - Dywizja A Silver
Amkar Perm
5
Salyut-Belgorod
1
21/10/2023
FNL 2 - Dywizja A Silver
Rodina Moskwa II
2
Amkar Perm
1
17/10/2023
Puchar Rosji
SKA-Chabarowsk
2
Amkar Perm
0
14/10/2023
FNL 2 - Dywizja A Silver
Amkar Perm
0
Avangard Kursk
1
07/10/2023
FNL 2 - Dywizja A Silver
Forte Taganrog
3
Amkar Perm
1
27/09/2023
Puchar Rosji
Amkar Perm
1
Urozhay
1
14/09/2023
Puchar Rosji
Amkar Perm
1
Chelyabinsk
0
22/08/2023
Puchar Rosji
Torpedo Miass
0
Amkar Perm
0
więcej
Ostatnie mecze: Nizhny Novgorod II
10/08/2024
Nizhny Novgorod II
-
Uralets Nizhnyi Tagil
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
03/08/2024
Nizhny Novgorod II
-
Dinamo Barnaul
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
27/07/2024
Nosta
-
Nizhny Novgorod II
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
06/07/2024
Nizhny Novgorod II
-
Volna Nizhegorodskaya
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
29/06/2024
Lada Tolyatti
-
Nizhny Novgorod II
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
22/06/2024
Nizhny Novgorod II
2
-
0
FK Orenburg 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
15/06/2024
Akron II
2
-
0
Nizhny Novgorod II
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
09/06/2024
Nizhny Novgorod II
1
-
1
Urał Jekaterynburg 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
01/06/2024
Dinamo Kirov
5
-
0
Nizhny Novgorod II
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
25/05/2024
Nizhny Novgorod II
0
-
0
Rubin Kazań 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
19/05/2024
Krylja Sowietow Samara 2
2
-
2
Nizhny Novgorod II
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
11/05/2024
Nizhny Novgorod II
0
-
1
Amkar Perm
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
04/05/2024
Uralets Nizhnyi Tagil
1
-
1
Nizhny Novgorod II
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
27/04/2024
Dinamo Barnaul
2
-
2
Nizhny Novgorod II
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
więcej
Ostatnie mecze: Nizhny Novgorod II
10/08/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Nizhny Novgorod II
Uralets Nizhnyi Tagil
03/08/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Nizhny Novgorod II
Dinamo Barnaul
27/07/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Nosta
Nizhny Novgorod II
06/07/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Nizhny Novgorod II
Volna Nizhegorodskaya
29/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Lada Tolyatti
Nizhny Novgorod II
22/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Nizhny Novgorod II
2
FK Orenburg 2
0
15/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Akron II
2
Nizhny Novgorod II
0
09/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Nizhny Novgorod II
1
Urał Jekaterynburg 2
1
01/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Dinamo Kirov
5
Nizhny Novgorod II
0
25/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Nizhny Novgorod II
0
Rubin Kazań 2
0
19/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Krylja Sowietow Samara 2
2
Nizhny Novgorod II
2
11/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Nizhny Novgorod II
0
Amkar Perm
1
04/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Uralets Nizhnyi Tagil
1
Nizhny Novgorod II
1
27/04/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Dinamo Barnaul
2
Nizhny Novgorod II
2
więcej
Strona główna
Aktualności
Transfery
Ekstra
Reklama
Redakcja
Kontakt z nami
Cookies
Regulamin