Strona główna
Aktualności
Toggle Dropdown
Polska
Bundesliga
LaLiga
Ligue 1
Premier League
Serie A
EKSTRA
Transfery
Wyniki
Bukmacherzy
Strona główna
Tercera RFEF - Grupa 16
Arnedo - Varea
Tercera RFEF - Grupa 16 2019/2020
18. kolejka
Arnedo
Aktualna forma
L
W
D
D
W
Koniec
2 - 1
(do przerwy 0 - 0)
Estadio Sendero (Arnedo)
21/12/2019 | 16:30
Varea
Aktualna forma
W
W
W
W
W
Arnedo
Koniec
2 - 1
(do przerwy 0 - 0)
Varea
Aktualna forma
L
W
D
D
W
Aktualna forma
W
W
W
W
W
Estadio Sendero (Arnedo)
21/12/2019 | 16:30
54'
Omar Chamadoira
1 - 0
58'
1 - 0
Chimbo
Asier Alonso
66'
1 - 0
Achraf Debbab Abouzahr
Álvaro Hernando Bañares
74'
Carlos Trincado
Diego Ruiz Pérez
1 - 0
75'
1 - 0
Rubén Pérez Ortega
Víctor Escribano Jiménez
81'
Ruben Fernandez
Aritz Sola
1 - 0
86'
1 - 1
Andreica Madalin Florin
89'
Iago Blanco
Carmelo Sota
1 - 1
89'
Borja Biesa Urdiroz
2 - 1
Składy drużyn
Xabi Sola
Arpón
Aritz Sola
Alberto Martínez Pérez
Diego Ruiz Pérez
Borja Biesa Urdiroz
Adrián Recalde Irazabal
Mario Pascal Gavari
Zabala
Carmelo Sota
Omar Chamadoira
Benjamín López García
Adrián Pinilla Aragón
Álvaro Hernando Bañares
David Antón Jiménez
Diego Jiménez Camarero
Marcos Voltarel
Víctor Escribano Jiménez
Daniel Suárez Etxebarría
Asier Alonso
Andreica Madalin Florin
Sergio Cordovín Zabaleta
rezerwowi
rezerwowi
Carlos Trincado
Ruben Fernandez
Iago Blanco
Chimbo
Achraf Debbab Abouzahr
Rubén Pérez Ortega
trener:
Elías Tomé
trener:
Jorge Ochoa
Skład: Arnedo
Xabi Sola
Arpón
Aritz Sola
Alberto Martínez Pérez
Diego Ruiz Pérez
Borja Biesa Urdiroz
Adrián Recalde Irazabal
Mario Pascal Gavari
Zabala
Carmelo Sota
Omar Chamadoira
rezerwowi
Carlos Trincado
Ruben Fernandez
Iago Blanco
trener:
Elías Tomé
Skład: Varea
Benjamín López García
Adrián Pinilla Aragón
Álvaro Hernando Bañares
David Antón Jiménez
Diego Jiménez Camarero
Marcos Voltarel
Víctor Escribano Jiménez
Daniel Suárez Etxebarría
Asier Alonso
Andreica Madalin Florin
Sergio Cordovín Zabaleta
rezerwowi
Chimbo
Achraf Debbab Abouzahr
Rubén Pérez Ortega
trener:
Jorge Ochoa
Tabela Tercera RFEF - Grupa 16
1
UD Logroñés B
34
76
2
Alfaro
34
76
3
Calahorra II
34
67
4
Anguiano
34
65
pełna tabela
Ostatnie 10 meczów: Arnedo
15/12/2019
Calahorra II
2
-
0
Arnedo
Tercera RFEF - Grupa 16
04/12/2019
Arnedo
1
-
0
UD Logroñés B
Tercera RFEF - Grupa 16
01/12/2019
La Calzada
2
-
2
Arnedo
Tercera RFEF - Grupa 16
24/11/2019
Arnedo
1
-
1
Casalarreina
Tercera RFEF - Grupa 16
16/11/2019
Yagüe
1
-
2
Arnedo
Tercera RFEF - Grupa 16
10/11/2019
Arnedo
2
-
1
Pradejón
Tercera RFEF - Grupa 16
01/11/2019
River Ebro
1
-
2
Arnedo
Tercera RFEF - Grupa 16
27/10/2019
Arnedo
0
-
0
Vianés
Tercera RFEF - Grupa 16
19/10/2019
Berceo
2
-
2
Arnedo
Tercera RFEF - Grupa 16
13/10/2019
Arnedo
1
-
0
SD Logroñés
Tercera RFEF - Grupa 16
więcej
Ostatnie mecze: Arnedo
15/12/2019
Tercera RFEF - Grupa 16
Calahorra II
2
Arnedo
0
04/12/2019
Tercera RFEF - Grupa 16
Arnedo
1
UD Logroñés B
0
01/12/2019
Tercera RFEF - Grupa 16
La Calzada
2
Arnedo
2
24/11/2019
Tercera RFEF - Grupa 16
Arnedo
1
Casalarreina
1
16/11/2019
Tercera RFEF - Grupa 16
Yagüe
1
Arnedo
2
10/11/2019
Tercera RFEF - Grupa 16
Arnedo
2
Pradejón
1
01/11/2019
Tercera RFEF - Grupa 16
River Ebro
1
Arnedo
2
27/10/2019
Tercera RFEF - Grupa 16
Arnedo
0
Vianés
0
19/10/2019
Tercera RFEF - Grupa 16
Berceo
2
Arnedo
2
13/10/2019
Tercera RFEF - Grupa 16
Arnedo
1
SD Logroñés
0
więcej
Ostatnie 10 meczów: Varea
15/12/2019
Varea
2
-
1
Alfaro
Tercera RFEF - Grupa 16
01/12/2019
Varea
2
-
0
Oyonesa
Tercera RFEF - Grupa 16
24/11/2019
Varea
5
-
1
Calasancio
Tercera RFEF - Grupa 16
17/11/2019
Calahorra II
0
-
4
Varea
Tercera RFEF - Grupa 16
10/11/2019
Varea
4
-
0
UD Logroñés B
Tercera RFEF - Grupa 16
01/11/2019
La Calzada
1
-
4
Varea
Tercera RFEF - Grupa 16
27/10/2019
Varea
4
-
2
Casalarreina
Tercera RFEF - Grupa 16
19/10/2019
Yagüe
0
-
1
Varea
Tercera RFEF - Grupa 16
13/10/2019
Varea
3
-
0
Pradejón
Tercera RFEF - Grupa 16
06/10/2019
River Ebro
1
-
2
Varea
Tercera RFEF - Grupa 16
więcej
Ostatnie mecze: Varea
15/12/2019
Tercera RFEF - Grupa 16
Varea
2
Alfaro
1
01/12/2019
Tercera RFEF - Grupa 16
Varea
2
Oyonesa
0
24/11/2019
Tercera RFEF - Grupa 16
Varea
5
Calasancio
1
17/11/2019
Tercera RFEF - Grupa 16
Calahorra II
0
Varea
4
10/11/2019
Tercera RFEF - Grupa 16
Varea
4
UD Logroñés B
0
01/11/2019
Tercera RFEF - Grupa 16
La Calzada
1
Varea
4
27/10/2019
Tercera RFEF - Grupa 16
Varea
4
Casalarreina
2
19/10/2019
Tercera RFEF - Grupa 16
Yagüe
0
Varea
1
13/10/2019
Tercera RFEF - Grupa 16
Varea
3
Pradejón
0
06/10/2019
Tercera RFEF - Grupa 16
River Ebro
1
Varea
2
więcej
Strona główna
Aktualności
Transfery
Ekstra
Reklama
Redakcja
Kontakt z nami
Cookies
Regulamin