Strona główna
Aktualności
Toggle Dropdown
Polska
Bundesliga
LaLiga
Ligue 1
Premier League
Serie A
EKSTRA
Transfery
Wyniki
Bukmacherzy
Strona główna
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Astrakhan - Forte Taganrog
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3 2023/2024
24. kolejka
Astrakhan
Aktualna forma
D
D
D
D
D
Godzina do ustalenia
-
(do przerwy - )
()
07/09/2024 | 02:00
Forte Taganrog
Aktualna forma
D
D
D
D
D
Astrakhan
Godzina do ustalenia
-
(do przerwy - )
Forte Taganrog
Aktualna forma
D
D
D
D
D
Aktualna forma
D
D
D
D
D
()
07/09/2024 | 02:00
-
Historia pojedynków (OSTATNI MECZ)
0 zwycięstw: Astrakhan
0%
0 remisów:
0%
1 zwycięstw: Forte Taganrog
100%
Średnia goli (OSTATNI MECZ)
1,00
Średnia goli na mecz
0,00
Średnia goli Astrakhan
1,00
Średnia goli Forte Taganrog
Bezpośrednie pojedynki
11/05/2024
Forte Taganrog
1
-
0
Astrakhan
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Bezpośrednie pojedynki
11/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Forte Taganrog
1
Astrakhan
0
Ostatnie mecze: Astrakhan
31/08/2024
Stroitel Kamensk-Shakht.
-
Astrakhan
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
24/08/2024
Astrakhan
-
Rubin Yalta
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
18/08/2024
Ałania Władykaukaz II
-
Astrakhan
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
10/08/2024
Astrakhan
-
Angust Nazran
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
03/08/2024
Druzhba
-
Astrakhan
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
27/07/2024
Nart Cherkessk
-
Astrakhan
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
06/07/2024
Spartak Nalchik
-
Astrakhan
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
30/06/2024
Astrakhan
3
-
2
Biolog
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
24/06/2024
FK Sewastopol
-
Astrakhan
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
18/06/2024
Astrakhan
1
-
0
Pobeda
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
12/06/2024
Dinamo Stavropol
2
-
1
Astrakhan
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
06/06/2024
Astrakhan
1
-
0
Kuban Kholding
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
25/05/2024
Rostov II
3
-
0
Astrakhan
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
19/05/2024
Astrakhan
3
-
0
Dinamo Machaczkała
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
15/05/2024
Astrakhan
1
-
0
Legion Dynamo
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
11/05/2024
Forte Taganrog
1
-
0
Astrakhan
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
04/05/2024
Astrakhan
1
-
1
Stroitel Kamensk-Shakht.
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
28/04/2024
Rubin Yalta
0
-
2
Astrakhan
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
13/04/2024
Angust Nazran
0
-
0
Astrakhan
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
06/04/2024
Astrakhan
1
-
0
Druzhba
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
25/11/2023
Rubin Yalta
1
-
1
Astrakhan
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
19/11/2023
Astrakhan
2
-
0
Druzhba
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
12/11/2023
Kuban Kholding
2
-
0
Astrakhan
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
05/11/2023
Astrakhan
1
-
1
Rubin Yalta
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
30/10/2023
Druzhba
2
-
0
Astrakhan
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
22/10/2023
Astrakhan
0
-
0
Kuban Kholding
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
14/10/2023
Legion Dynamo
1
-
1
Astrakhan
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
08/10/2023
Ałania Władykaukaz II
0
-
3
Astrakhan
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
01/10/2023
Spartak Nalchik
4
-
2
Astrakhan
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
17/09/2023
Astrakhan
2
-
1
Pobeda
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
09/09/2023
Dinamo Machaczkała
1
-
0
Astrakhan
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
03/09/2023
Astrakhan
1
-
2
Mashuk-KMV
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
27/08/2023
Astrakhan
5
-
0
Ałania Władykaukaz II
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
22/08/2023
Astrakhan
0
-
1
Rotor Volgograd
Puchar Rosji
19/08/2023
Astrakhan
1
-
0
Spartak Nalchik
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
06/08/2023
Pobeda
0
-
1
Astrakhan
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
29/07/2023
Astrakhan
1
-
1
Dinamo Machaczkała
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
23/07/2023
Mashuk-KMV
3
-
2
Astrakhan
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
16/07/2023
Astrakhan
2
-
2
Legion Dynamo
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
więcej
Ostatnie mecze: Astrakhan
31/08/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Stroitel Kamensk-Shakht.
Astrakhan
24/08/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Astrakhan
Rubin Yalta
18/08/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Ałania Władykaukaz II
Astrakhan
10/08/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Astrakhan
Angust Nazran
03/08/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Druzhba
Astrakhan
27/07/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Nart Cherkessk
Astrakhan
06/07/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Spartak Nalchik
Astrakhan
30/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Astrakhan
3
Biolog
2
24/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
FK Sewastopol
Astrakhan
18/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Astrakhan
1
Pobeda
0
12/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Dinamo Stavropol
2
Astrakhan
1
06/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Astrakhan
1
Kuban Kholding
0
25/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Rostov II
3
Astrakhan
0
19/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Astrakhan
3
Dinamo Machaczkała
0
15/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Astrakhan
1
Legion Dynamo
0
11/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Forte Taganrog
1
Astrakhan
0
04/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Astrakhan
1
Stroitel Kamensk-Shakht.
1
28/04/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Rubin Yalta
0
Astrakhan
2
13/04/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Angust Nazran
0
Astrakhan
0
06/04/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Astrakhan
1
Druzhba
0
25/11/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Rubin Yalta
1
Astrakhan
1
19/11/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Astrakhan
2
Druzhba
0
12/11/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Kuban Kholding
2
Astrakhan
0
05/11/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Astrakhan
1
Rubin Yalta
1
30/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Druzhba
2
Astrakhan
0
22/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Astrakhan
0
Kuban Kholding
0
14/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Legion Dynamo
1
Astrakhan
1
08/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Ałania Władykaukaz II
0
Astrakhan
3
01/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Spartak Nalchik
4
Astrakhan
2
17/09/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Astrakhan
2
Pobeda
1
09/09/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Dinamo Machaczkała
1
Astrakhan
0
03/09/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Astrakhan
1
Mashuk-KMV
2
27/08/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Astrakhan
5
Ałania Władykaukaz II
0
22/08/2023
Puchar Rosji
Astrakhan
0
Rotor Volgograd
1
19/08/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Astrakhan
1
Spartak Nalchik
0
06/08/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Pobeda
0
Astrakhan
1
29/07/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Astrakhan
1
Dinamo Machaczkała
1
23/07/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Mashuk-KMV
3
Astrakhan
2
16/07/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Astrakhan
2
Legion Dynamo
2
więcej
Ostatnie mecze: Forte Taganrog
31/08/2024
Forte Taganrog
-
Rostov II
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
24/08/2024
Dinamo Machaczkała
-
Forte Taganrog
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
14/08/2024
Druzhba
-
Forte Taganrog
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
10/08/2024
Forte Taganrog
-
Stroitel Kamensk-Shakht.
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
03/08/2024
Rubin Yalta
-
Forte Taganrog
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
27/07/2024
Forte Taganrog
-
Ałania Władykaukaz II
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
30/06/2024
Forte Taganrog
1
-
0
Nart Cherkessk
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
24/06/2024
Legion Dynamo
0
-
0
Forte Taganrog
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
18/06/2024
Forte Taganrog
2
-
0
Spartak Nalchik
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
12/06/2024
Biolog
1
-
2
Forte Taganrog
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
06/06/2024
Forte Taganrog
3
-
1
FK Sewastopol
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
31/05/2024
Pobeda
1
-
2
Forte Taganrog
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
26/05/2024
Forte Taganrog
1
-
1
Dinamo Stavropol
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
22/05/2024
Forte Taganrog
2
-
2
Angust Nazran
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
18/05/2024
Kuban Kholding
2
-
0
Forte Taganrog
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
11/05/2024
Forte Taganrog
1
-
0
Astrakhan
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
27/04/2024
Forte Taganrog
4
-
0
Dinamo Machaczkała
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
13/04/2024
Stroitel Kamensk-Shakht.
1
-
0
Forte Taganrog
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
06/04/2024
Forte Taganrog
0
-
1
Rubin Yalta
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
30/03/2024
Ałania Władykaukaz II
3
-
5
Forte Taganrog
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
18/01/2024
Volgar Astrakhan
1
-
0
Forte Taganrog
Mecze towarzyskie - Kluby
11/11/2023
Forte Taganrog
2
-
0
Rodina Moskwa II
FNL 2 - Dywizja A Silver
05/11/2023
Avangard Kursk
1
-
1
Forte Taganrog
FNL 2 - Dywizja A Silver
01/11/2023
Forte Taganrog
0
-
2
SKA-Chabarowsk
Puchar Rosji
28/10/2023
Forte Taganrog
4
-
2
Czertanowo Moskwa
FNL 2 - Dywizja A Silver
21/10/2023
Forte Taganrog
1
-
0
Tekstilshchik
FNL 2 - Dywizja A Silver
18/10/2023
FK Neftekhimik
0
-
2
Forte Taganrog
Puchar Rosji
14/10/2023
Metallurg Lipetsk
1
-
0
Forte Taganrog
FNL 2 - Dywizja A Silver
07/10/2023
Forte Taganrog
3
-
1
Amkar Perm
FNL 2 - Dywizja A Silver
27/09/2023
Forte Taganrog
1
-
0
Dinamo Machaczkała U19
Puchar Rosji
13/09/2023
Forte Taganrog
1
-
1
Salyut-Belgorod
Puchar Rosji
23/08/2023
Metallurg Lipetsk
1
-
1
Forte Taganrog
Puchar Rosji
więcej
Ostatnie mecze: Forte Taganrog
31/08/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Forte Taganrog
Rostov II
24/08/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Dinamo Machaczkała
Forte Taganrog
14/08/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Druzhba
Forte Taganrog
10/08/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Forte Taganrog
Stroitel Kamensk-Shakht.
03/08/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Rubin Yalta
Forte Taganrog
27/07/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Forte Taganrog
Ałania Władykaukaz II
30/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Forte Taganrog
1
Nart Cherkessk
0
24/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Legion Dynamo
0
Forte Taganrog
0
18/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Forte Taganrog
2
Spartak Nalchik
0
12/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Biolog
1
Forte Taganrog
2
06/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Forte Taganrog
3
FK Sewastopol
1
31/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Pobeda
1
Forte Taganrog
2
26/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Forte Taganrog
1
Dinamo Stavropol
1
22/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Forte Taganrog
2
Angust Nazran
2
18/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Kuban Kholding
2
Forte Taganrog
0
11/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Forte Taganrog
1
Astrakhan
0
27/04/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Forte Taganrog
4
Dinamo Machaczkała
0
13/04/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Stroitel Kamensk-Shakht.
1
Forte Taganrog
0
06/04/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Forte Taganrog
0
Rubin Yalta
1
30/03/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Ałania Władykaukaz II
3
Forte Taganrog
5
18/01/2024
Mecze towarzyskie - Kluby
Volgar Astrakhan
1
Forte Taganrog
0
11/11/2023
FNL 2 - Dywizja A Silver
Forte Taganrog
2
Rodina Moskwa II
0
05/11/2023
FNL 2 - Dywizja A Silver
Avangard Kursk
1
Forte Taganrog
1
01/11/2023
Puchar Rosji
Forte Taganrog
0
SKA-Chabarowsk
2
28/10/2023
FNL 2 - Dywizja A Silver
Forte Taganrog
4
Czertanowo Moskwa
2
21/10/2023
FNL 2 - Dywizja A Silver
Forte Taganrog
1
Tekstilshchik
0
18/10/2023
Puchar Rosji
FK Neftekhimik
0
Forte Taganrog
2
14/10/2023
FNL 2 - Dywizja A Silver
Metallurg Lipetsk
1
Forte Taganrog
0
07/10/2023
FNL 2 - Dywizja A Silver
Forte Taganrog
3
Amkar Perm
1
27/09/2023
Puchar Rosji
Forte Taganrog
1
Dinamo Machaczkała U19
0
13/09/2023
Puchar Rosji
Forte Taganrog
1
Salyut-Belgorod
1
23/08/2023
Puchar Rosji
Metallurg Lipetsk
1
Forte Taganrog
1
więcej
Strona główna
Aktualności
Transfery
Ekstra
Reklama
Redakcja
Kontakt z nami
Cookies
Regulamin