Strona główna
Aktualności
Toggle Dropdown
Polska
Bundesliga
LaLiga
Ligue 1
Premier League
Serie A
EKSTRA
Transfery
Wyniki
Bukmacherzy
Strona główna
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Bałtika BFU - Torpedo Vladimir
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2 2023/2024
16. kolejka
Bałtika BFU
Aktualna forma
D
D
L
W
L
Godzina do ustalenia
-
(do przerwy - )
()
28/07/2024 | 02:00
Torpedo Vladimir
Aktualna forma
D
D
L
W
W
Bałtika BFU
Godzina do ustalenia
-
(do przerwy - )
Torpedo Vladimir
Aktualna forma
D
D
L
W
L
Aktualna forma
D
D
L
W
W
()
28/07/2024 | 02:00
-
Historia pojedynków (OSTATNIE 2 MECZE)
2 zwycięstw: Bałtika BFU
100%
0 remisów:
0%
0 zwycięstw: Torpedo Vladimir
0%
Średnia goli (OSTATNIE 2 MECZE)
4,50
Średnia goli na mecz
3,50
Średnia goli Bałtika BFU
1,00
Średnia goli Torpedo Vladimir
Bezpośrednie pojedynki
14/04/2024
Torpedo Vladimir
1
-
4
Bałtika BFU
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
09/09/2023
Torpedo Vladimir
1
-
3
Bałtika BFU
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Bezpośrednie pojedynki
14/04/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Torpedo Vladimir
1
Bałtika BFU
4
09/09/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Torpedo Vladimir
1
Bałtika BFU
3
Ostatnie mecze: Bałtika BFU
07/07/2024
Czertanowo Moskwa
-
Bałtika BFU
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
01/07/2024
Bałtika BFU
-
Dinamo Vologda
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
25/06/2024
Dinamo Moskwa 2
1
-
2
Bałtika BFU
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
19/06/2024
Bałtika BFU
2
-
1
Saturn Ramenskoye
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
13/06/2024
Irkutsk
2
-
2
Bałtika BFU
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
07/06/2024
Bałtika BFU
0
-
3
Spartak Moskwa 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
01/06/2024
FC Zenit Sankt Petersburg 2
3
-
3
Bałtika BFU
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
26/05/2024
Bałtika BFU
1
-
0
Zvezda St. Petersburg
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
18/05/2024
Rodina Moskwa III
2
-
0
Bałtika BFU
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
12/05/2024
Bałtika BFU
1
-
0
Luki-Energiya
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
05/05/2024
Bałtika BFU
4
-
1
Tver
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
28/04/2024
Znamya Truda
1
-
1
Bałtika BFU
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
21/04/2024
Bałtika BFU
3
-
0
Yenisey II
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
14/04/2024
Torpedo Vladimir
1
-
4
Bałtika BFU
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
07/04/2024
Bałtika BFU
3
-
1
Dinamo St. Petersburg
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
12/11/2023
Tver
2
-
1
Bałtika BFU
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
05/11/2023
Bałtika BFU
4
-
1
Torpiedo Moskwa 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
29/10/2023
Rodina Moskwa III
1
-
0
Bałtika BFU
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
22/10/2023
Bałtika BFU
0
-
0
Dinamo Kirov
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
15/10/2023
Khimik Dzerzhinsk
3
-
2
Bałtika BFU
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
08/10/2023
Bałtika BFU
2
-
1
Dinamo St. Petersburg
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
01/10/2023
Dinamo Vologda
0
-
1
Bałtika BFU
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
24/09/2023
Bałtika BFU
0
-
1
Zorkiy
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
17/09/2023
Bałtika BFU
0
-
5
Zvezda St. Petersburg
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
09/09/2023
Torpedo Vladimir
1
-
3
Bałtika BFU
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
03/09/2023
Bałtika BFU
0
-
0
Luki-Energiya
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
28/08/2023
FC Zenit Sankt Petersburg 2
2
-
1
Bałtika BFU
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
19/08/2023
Bałtika BFU
1
-
0
Irkutsk
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
13/08/2023
Yenisey II
1
-
3
Bałtika BFU
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
05/08/2023
Bałtika BFU
2
-
2
Dinamo Moskwa 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
29/07/2023
Znamya Truda
1
-
1
Bałtika BFU
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
22/07/2023
Bałtika BFU
2
-
0
Elektron VN
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
więcej
Ostatnie mecze: Bałtika BFU
07/07/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Czertanowo Moskwa
Bałtika BFU
01/07/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Bałtika BFU
Dinamo Vologda
25/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Dinamo Moskwa 2
1
Bałtika BFU
2
19/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Bałtika BFU
2
Saturn Ramenskoye
1
13/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Irkutsk
2
Bałtika BFU
2
07/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Bałtika BFU
0
Spartak Moskwa 2
3
01/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
FC Zenit Sankt Petersburg 2
3
Bałtika BFU
3
26/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Bałtika BFU
1
Zvezda St. Petersburg
0
18/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Rodina Moskwa III
2
Bałtika BFU
0
12/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Bałtika BFU
1
Luki-Energiya
0
05/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Bałtika BFU
4
Tver
1
28/04/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Znamya Truda
1
Bałtika BFU
1
21/04/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Bałtika BFU
3
Yenisey II
0
14/04/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Torpedo Vladimir
1
Bałtika BFU
4
07/04/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Bałtika BFU
3
Dinamo St. Petersburg
1
12/11/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Tver
2
Bałtika BFU
1
05/11/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Bałtika BFU
4
Torpiedo Moskwa 2
1
29/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Rodina Moskwa III
1
Bałtika BFU
0
22/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Bałtika BFU
0
Dinamo Kirov
0
15/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Khimik Dzerzhinsk
3
Bałtika BFU
2
08/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Bałtika BFU
2
Dinamo St. Petersburg
1
01/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Dinamo Vologda
0
Bałtika BFU
1
24/09/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Bałtika BFU
0
Zorkiy
1
17/09/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Bałtika BFU
0
Zvezda St. Petersburg
5
09/09/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Torpedo Vladimir
1
Bałtika BFU
3
03/09/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Bałtika BFU
0
Luki-Energiya
0
28/08/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
FC Zenit Sankt Petersburg 2
2
Bałtika BFU
1
19/08/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Bałtika BFU
1
Irkutsk
0
13/08/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Yenisey II
1
Bałtika BFU
3
05/08/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Bałtika BFU
2
Dinamo Moskwa 2
2
29/07/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Znamya Truda
1
Bałtika BFU
1
22/07/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Bałtika BFU
2
Elektron VN
0
więcej
Ostatnie mecze: Torpedo Vladimir
07/07/2024
Torpedo Vladimir
-
Yenisey II
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
01/07/2024
Tver
-
Torpedo Vladimir
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
25/06/2024
Dinamo St. Petersburg
2
-
1
Torpedo Vladimir
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
19/06/2024
Torpedo Vladimir
1
-
2
Czertanowo Moskwa
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
13/06/2024
Dinamo Vologda
2
-
0
Torpedo Vladimir
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
07/06/2024
Torpedo Vladimir
0
-
4
Dinamo Moskwa 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
01/06/2024
Saturn Ramenskoye
0
-
1
Torpedo Vladimir
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
26/05/2024
Torpedo Vladimir
0
-
1
Irkutsk
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
19/05/2024
Spartak Moskwa 2
1
-
1
Torpedo Vladimir
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
12/05/2024
Torpedo Vladimir
1
-
0
FC Zenit Sankt Petersburg 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
04/05/2024
Zvezda St. Petersburg
1
-
3
Torpedo Vladimir
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
28/04/2024
Torpedo Vladimir
1
-
2
Rodina Moskwa III
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
14/04/2024
Torpedo Vladimir
1
-
4
Bałtika BFU
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
06/04/2024
Znamya Truda
0
-
5
Torpedo Vladimir
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
12/11/2023
Elektron VN
3
-
2
Torpedo Vladimir
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
05/11/2023
Torpedo Vladimir
3
-
2
Tver
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
29/10/2023
Torpiedo Moskwa 2
0
-
1
Torpedo Vladimir
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
22/10/2023
Torpedo Vladimir
0
-
1
Rodina Moskwa III
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
15/10/2023
Dinamo Kirov
3
-
1
Torpedo Vladimir
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
08/10/2023
Torpedo Vladimir
1
-
2
Khimik Dzerzhinsk
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
01/10/2023
Dinamo St. Petersburg
0
-
2
Torpedo Vladimir
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
23/09/2023
Torpedo Vladimir
1
-
1
Dinamo Vologda
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
17/09/2023
Zorkiy
1
-
1
Torpedo Vladimir
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
09/09/2023
Torpedo Vladimir
1
-
3
Bałtika BFU
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
03/09/2023
Torpedo Vladimir
1
-
4
Zvezda St. Petersburg
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
27/08/2023
Luki-Energiya
3
-
2
Torpedo Vladimir
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
23/08/2023
Torpedo Vladimir
1
-
2
Khimik Dzerzhinsk
Puchar Rosji
19/08/2023
Torpedo Vladimir
0
-
3
FC Zenit Sankt Petersburg 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
13/08/2023
Irkutsk
2
-
1
Torpedo Vladimir
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
06/08/2023
Torpedo Vladimir
1
-
1
Yenisey II
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
29/07/2023
Dinamo Moskwa 2
1
-
2
Torpedo Vladimir
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
22/07/2023
Torpedo Vladimir
1
-
2
Znamya Truda
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
26/02/2023
Akron
2
-
0
Torpedo Vladimir
Puchar Rosji
więcej
Ostatnie mecze: Torpedo Vladimir
07/07/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Torpedo Vladimir
Yenisey II
01/07/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Tver
Torpedo Vladimir
25/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Dinamo St. Petersburg
2
Torpedo Vladimir
1
19/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Torpedo Vladimir
1
Czertanowo Moskwa
2
13/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Dinamo Vologda
2
Torpedo Vladimir
0
07/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Torpedo Vladimir
0
Dinamo Moskwa 2
4
01/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Saturn Ramenskoye
0
Torpedo Vladimir
1
26/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Torpedo Vladimir
0
Irkutsk
1
19/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Spartak Moskwa 2
1
Torpedo Vladimir
1
12/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Torpedo Vladimir
1
FC Zenit Sankt Petersburg 2
0
04/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Zvezda St. Petersburg
1
Torpedo Vladimir
3
28/04/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Torpedo Vladimir
1
Rodina Moskwa III
2
14/04/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Torpedo Vladimir
1
Bałtika BFU
4
06/04/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Znamya Truda
0
Torpedo Vladimir
5
12/11/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Elektron VN
3
Torpedo Vladimir
2
05/11/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Torpedo Vladimir
3
Tver
2
29/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Torpiedo Moskwa 2
0
Torpedo Vladimir
1
22/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Torpedo Vladimir
0
Rodina Moskwa III
1
15/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Dinamo Kirov
3
Torpedo Vladimir
1
08/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Torpedo Vladimir
1
Khimik Dzerzhinsk
2
01/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Dinamo St. Petersburg
0
Torpedo Vladimir
2
23/09/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Torpedo Vladimir
1
Dinamo Vologda
1
17/09/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Zorkiy
1
Torpedo Vladimir
1
09/09/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Torpedo Vladimir
1
Bałtika BFU
3
03/09/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Torpedo Vladimir
1
Zvezda St. Petersburg
4
27/08/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Luki-Energiya
3
Torpedo Vladimir
2
23/08/2023
Puchar Rosji
Torpedo Vladimir
1
Khimik Dzerzhinsk
2
19/08/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Torpedo Vladimir
0
FC Zenit Sankt Petersburg 2
3
13/08/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Irkutsk
2
Torpedo Vladimir
1
06/08/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Torpedo Vladimir
1
Yenisey II
1
29/07/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Dinamo Moskwa 2
1
Torpedo Vladimir
2
22/07/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Torpedo Vladimir
1
Znamya Truda
2
26/02/2023
Puchar Rosji
Akron
2
Torpedo Vladimir
0
więcej
Strona główna
Aktualności
Transfery
Ekstra
Reklama
Redakcja
Kontakt z nami
Cookies
Regulamin