Strona główna
Aktualności
Toggle Dropdown
Polska
Bundesliga
LaLiga
Ligue 1
Premier League
Serie A
EKSTRA
Transfery
Wyniki
Bukmacherzy
Strona główna
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Biolog - Legion Dynamo
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3 2023/2024
22. kolejka
Biolog
Aktualna forma
D
D
D
D
W
Godzina do ustalenia
-
(do przerwy - )
()
24/08/2024 | 02:00
Legion Dynamo
Aktualna forma
D
D
D
D
D
Biolog
Godzina do ustalenia
-
(do przerwy - )
Legion Dynamo
Aktualna forma
D
D
D
D
W
Aktualna forma
D
D
D
D
D
()
24/08/2024 | 02:00
-
Historia pojedynków (OSTATNI MECZ)
0 zwycięstw: Biolog
0%
1 remisów:
100%
0 zwycięstw: Legion Dynamo
0%
Średnia goli (OSTATNI MECZ)
0,00
Średnia goli na mecz
0,00
Średnia goli Biolog
0,00
Średnia goli Legion Dynamo
Bezpośrednie pojedynki
27/04/2024
Legion Dynamo
0
-
0
Biolog
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Bezpośrednie pojedynki
27/04/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Legion Dynamo
0
Biolog
0
Ostatnie mecze: Biolog
17/08/2024
Spartak Nalchik
-
Biolog
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
03/08/2024
Biolog
-
FK Sewastopol
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
28/07/2024
Pobeda
-
Biolog
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
06/07/2024
Kuban Kholding
-
Biolog
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
30/06/2024
Astrakhan
3
-
2
Biolog
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
24/06/2024
Biolog
0
-
3
Rostov II
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
18/06/2024
Dinamo Machaczkała
1
-
2
Biolog
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
12/06/2024
Biolog
1
-
2
Forte Taganrog
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
06/06/2024
Biolog
2
-
0
Stroitel Kamensk-Shakht.
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
31/05/2024
Biolog
1
-
2
Rubin Yalta
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
26/05/2024
Biolog
4
-
0
Ałania Władykaukaz II
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
22/05/2024
Dinamo Stavropol
2
-
1
Biolog
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
18/05/2024
Biolog
1
-
1
Angust Nazran
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
11/05/2024
Druzhba
3
-
0
Biolog
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
03/05/2024
Biolog
1
-
2
Nart Cherkessk
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
27/04/2024
Legion Dynamo
0
-
0
Biolog
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
06/04/2024
FK Sewastopol
0
-
1
Biolog
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
30/03/2024
Biolog
2
-
2
Pobeda
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
25/11/2023
Biolog
4
-
1
Ałania Władykaukaz II
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
19/11/2023
Biolog
3
-
0
Dinamo Machaczkała
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
15/11/2023
Biolog
0
-
3
Spartak Nalchik
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
11/11/2023
Pobeda
1
-
1
Biolog
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
04/11/2023
Dinamo Machaczkała
4
-
0
Biolog
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
29/10/2023
Spartak Nalchik
1
-
0
Biolog
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
25/10/2023
Biolog
2
-
2
Pobeda
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
21/10/2023
Ałania Władykaukaz II
3
-
2
Biolog
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
14/10/2023
Rubin Yalta
3
-
3
Biolog
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
07/10/2023
Biolog
0
-
1
Druzhba
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
01/10/2023
Kuban Kholding
2
-
1
Biolog
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
27/09/2023
Biolog
1
-
2
Chernomorets
Puchar Rosji
17/09/2023
Biolog
1
-
1
FK Sewastopol
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
13/09/2023
Biolog
0
-
0
Dinamo Stavropol
Puchar Rosji
09/09/2023
Dinamo Stavropol
0
-
1
Biolog
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
03/09/2023
Biolog
0
-
1
SKA Rostov
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
27/08/2023
Druzhba
0
-
4
Biolog
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
23/08/2023
Mashuk-KMV
0
-
1
Biolog
Puchar Rosji
19/08/2023
Biolog
1
-
2
Kuban Kholding
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
06/08/2023
FK Sewastopol
0
-
1
Biolog
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
29/07/2023
Biolog
1
-
0
Dinamo Stavropol
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
23/07/2023
SKA Rostov
1
-
0
Biolog
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
więcej
Ostatnie mecze: Biolog
17/08/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Spartak Nalchik
Biolog
03/08/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Biolog
FK Sewastopol
28/07/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Pobeda
Biolog
06/07/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Kuban Kholding
Biolog
30/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Astrakhan
3
Biolog
2
24/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Biolog
0
Rostov II
3
18/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Dinamo Machaczkała
1
Biolog
2
12/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Biolog
1
Forte Taganrog
2
06/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Biolog
2
Stroitel Kamensk-Shakht.
0
31/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Biolog
1
Rubin Yalta
2
26/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Biolog
4
Ałania Władykaukaz II
0
22/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Dinamo Stavropol
2
Biolog
1
18/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Biolog
1
Angust Nazran
1
11/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Druzhba
3
Biolog
0
03/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Biolog
1
Nart Cherkessk
2
27/04/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Legion Dynamo
0
Biolog
0
06/04/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
FK Sewastopol
0
Biolog
1
30/03/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Biolog
2
Pobeda
2
25/11/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Biolog
4
Ałania Władykaukaz II
1
19/11/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Biolog
3
Dinamo Machaczkała
0
15/11/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Biolog
0
Spartak Nalchik
3
11/11/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Pobeda
1
Biolog
1
04/11/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Dinamo Machaczkała
4
Biolog
0
29/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Spartak Nalchik
1
Biolog
0
25/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Biolog
2
Pobeda
2
21/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Ałania Władykaukaz II
3
Biolog
2
14/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Rubin Yalta
3
Biolog
3
07/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Biolog
0
Druzhba
1
01/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Kuban Kholding
2
Biolog
1
27/09/2023
Puchar Rosji
Biolog
1
Chernomorets
2
17/09/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Biolog
1
FK Sewastopol
1
13/09/2023
Puchar Rosji
Biolog
0
Dinamo Stavropol
0
09/09/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Dinamo Stavropol
0
Biolog
1
03/09/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Biolog
0
SKA Rostov
1
27/08/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Druzhba
0
Biolog
4
23/08/2023
Puchar Rosji
Mashuk-KMV
0
Biolog
1
19/08/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Biolog
1
Kuban Kholding
2
06/08/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
FK Sewastopol
0
Biolog
1
29/07/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Biolog
1
Dinamo Stavropol
0
23/07/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
SKA Rostov
1
Biolog
0
więcej
Ostatnie mecze: Legion Dynamo
17/08/2024
Legion Dynamo
-
FK Sewastopol
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
10/08/2024
Pobeda
-
Legion Dynamo
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
03/08/2024
Legion Dynamo
-
Dinamo Stavropol
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
27/07/2024
Kuban Kholding
-
Legion Dynamo
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
06/07/2024
Legion Dynamo
-
Rostov II
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
30/06/2024
Dinamo Machaczkała
0
-
4
Legion Dynamo
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
24/06/2024
Legion Dynamo
0
-
0
Forte Taganrog
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
18/06/2024
Stroitel Kamensk-Shakht.
2
-
1
Legion Dynamo
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
12/06/2024
Legion Dynamo
2
-
1
Rubin Yalta
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
06/06/2024
Ałania Władykaukaz II
0
-
7
Legion Dynamo
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
31/05/2024
Legion Dynamo
0
-
1
Angust Nazran
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
25/05/2024
Druzhba
0
-
2
Legion Dynamo
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
18/05/2024
Legion Dynamo
1
-
1
Nart Cherkessk
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
15/05/2024
Astrakhan
1
-
0
Legion Dynamo
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
04/05/2024
Spartak Nalchik
1
-
2
Legion Dynamo
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
27/04/2024
Legion Dynamo
0
-
0
Biolog
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
13/04/2024
Legion Dynamo
1
-
0
Pobeda
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
06/04/2024
Dinamo Stavropol
1
-
3
Legion Dynamo
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
31/03/2024
Legion Dynamo
2
-
1
Kuban Kholding
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
25/11/2023
Kuban Kholding
2
-
0
Legion Dynamo
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
20/11/2023
Legion Dynamo
1
-
3
Rubin Yalta
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
13/11/2023
Druzhba
2
-
1
Legion Dynamo
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
06/11/2023
Legion Dynamo
1
-
1
Kuban Kholding
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
29/10/2023
Rubin Yalta
1
-
0
Legion Dynamo
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
22/10/2023
Legion Dynamo
1
-
1
Druzhba
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
14/10/2023
Legion Dynamo
1
-
1
Astrakhan
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
08/10/2023
Legion Dynamo
2
-
2
Pobeda
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
02/10/2023
Legion Dynamo
2
-
1
Dinamo Machaczkała
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
23/09/2023
Mashuk-KMV
0
-
1
Legion Dynamo
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
13/09/2023
Rotor Volgograd
3
-
0
Legion Dynamo
Puchar Rosji
08/09/2023
Legion Dynamo
5
-
2
Ałania Władykaukaz II
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
03/09/2023
Spartak Nalchik
0
-
3
Legion Dynamo
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
27/08/2023
Pobeda
0
-
1
Legion Dynamo
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
23/08/2023
Legion Dynamo
1
-
0
Pobeda
Puchar Rosji
19/08/2023
Dinamo Machaczkała
0
-
0
Legion Dynamo
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
13/08/2023
Legion Dynamo
0
-
1
Mashuk-KMV
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
29/07/2023
Ałania Władykaukaz II
1
-
2
Legion Dynamo
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
23/07/2023
Legion Dynamo
1
-
1
Spartak Nalchik
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
16/07/2023
Astrakhan
2
-
2
Legion Dynamo
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
więcej
Ostatnie mecze: Legion Dynamo
17/08/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Legion Dynamo
FK Sewastopol
10/08/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Pobeda
Legion Dynamo
03/08/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Legion Dynamo
Dinamo Stavropol
27/07/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Kuban Kholding
Legion Dynamo
06/07/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Legion Dynamo
Rostov II
30/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Dinamo Machaczkała
0
Legion Dynamo
4
24/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Legion Dynamo
0
Forte Taganrog
0
18/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Stroitel Kamensk-Shakht.
2
Legion Dynamo
1
12/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Legion Dynamo
2
Rubin Yalta
1
06/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Ałania Władykaukaz II
0
Legion Dynamo
7
31/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Legion Dynamo
0
Angust Nazran
1
25/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Druzhba
0
Legion Dynamo
2
18/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Legion Dynamo
1
Nart Cherkessk
1
15/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Astrakhan
1
Legion Dynamo
0
04/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Spartak Nalchik
1
Legion Dynamo
2
27/04/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Legion Dynamo
0
Biolog
0
13/04/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Legion Dynamo
1
Pobeda
0
06/04/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Dinamo Stavropol
1
Legion Dynamo
3
31/03/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Legion Dynamo
2
Kuban Kholding
1
25/11/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Kuban Kholding
2
Legion Dynamo
0
20/11/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Legion Dynamo
1
Rubin Yalta
3
13/11/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Druzhba
2
Legion Dynamo
1
06/11/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Legion Dynamo
1
Kuban Kholding
1
29/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Rubin Yalta
1
Legion Dynamo
0
22/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Legion Dynamo
1
Druzhba
1
14/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Legion Dynamo
1
Astrakhan
1
08/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Legion Dynamo
2
Pobeda
2
02/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Legion Dynamo
2
Dinamo Machaczkała
1
23/09/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Mashuk-KMV
0
Legion Dynamo
1
13/09/2023
Puchar Rosji
Rotor Volgograd
3
Legion Dynamo
0
08/09/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Legion Dynamo
5
Ałania Władykaukaz II
2
03/09/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Spartak Nalchik
0
Legion Dynamo
3
27/08/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Pobeda
0
Legion Dynamo
1
23/08/2023
Puchar Rosji
Legion Dynamo
1
Pobeda
0
19/08/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Dinamo Machaczkała
0
Legion Dynamo
0
13/08/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Legion Dynamo
0
Mashuk-KMV
1
29/07/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Ałania Władykaukaz II
1
Legion Dynamo
2
23/07/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Legion Dynamo
1
Spartak Nalchik
1
16/07/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Astrakhan
2
Legion Dynamo
2
więcej
Strona główna
Aktualności
Transfery
Ekstra
Reklama
Redakcja
Kontakt z nami
Cookies
Regulamin