Strona główna
Aktualności
Toggle Dropdown
Polska
Bundesliga
LaLiga
Ligue 1
Premier League
Serie A
EKSTRA
Transfery
Wyniki
Bukmacherzy
Strona główna
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Biolog - Pobeda
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3 2024/2025
2. kolejka
Biolog
Aktualna forma
Koniec
2 - 2
(do przerwy 1 - 0)
Stadion Biolog (Progress)
30/03/2024 | 12:00
Pobeda
Aktualna forma
Biolog
Koniec
2 - 2
(do przerwy 1 - 0)
Pobeda
Aktualna forma
Aktualna forma
Stadion Biolog (Progress)
30/03/2024 | 12:00
45'
B. Kondramashin
1 - 0
77'
1 - 1
M. Abulashov
88'
S. Lysenko
2 - 1
90'
2 - 2
L. Labazanov
Historia pojedynków (OSTATNIE 2 MECZE)
0 zwycięstw: Biolog
0%
2 remisów:
100%
0 zwycięstw: Pobeda
0%
Średnia goli (OSTATNIE 2 MECZE)
3,00
Średnia goli na mecz
1,50
Średnia goli Biolog
1,50
Średnia goli Pobeda
Bezpośrednie pojedynki
11/11/2023
Pobeda
1
-
1
Biolog
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
25/10/2023
Biolog
2
-
2
Pobeda
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Bezpośrednie pojedynki
11/11/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Pobeda
1
Biolog
1
25/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Biolog
2
Pobeda
2
Ostatnie mecze: Biolog
25/11/2023
Biolog
4
-
1
Ałania Władykaukaz II
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
19/11/2023
Biolog
3
-
0
Dinamo Machaczkała
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
15/11/2023
Biolog
0
-
3
Spartak Nalchik
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
11/11/2023
Pobeda
1
-
1
Biolog
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
04/11/2023
Dinamo Machaczkała
4
-
0
Biolog
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
29/10/2023
Spartak Nalchik
1
-
0
Biolog
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
25/10/2023
Biolog
2
-
2
Pobeda
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
21/10/2023
Ałania Władykaukaz II
3
-
2
Biolog
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
14/10/2023
Rubin Yalta
3
-
3
Biolog
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
07/10/2023
Biolog
0
-
1
Druzhba
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
01/10/2023
Kuban Kholding
2
-
1
Biolog
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
27/09/2023
Biolog
1
-
2
Chernomorets
Puchar Rosji
17/09/2023
Biolog
1
-
1
FK Sewastopol
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
13/09/2023
Biolog
0
-
0
Dinamo Stavropol
Puchar Rosji
09/09/2023
Dinamo Stavropol
0
-
1
Biolog
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
03/09/2023
Biolog
0
-
1
SKA Rostov
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
27/08/2023
Druzhba
0
-
4
Biolog
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
23/08/2023
Mashuk-KMV
0
-
1
Biolog
Puchar Rosji
19/08/2023
Biolog
1
-
2
Kuban Kholding
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
06/08/2023
FK Sewastopol
0
-
1
Biolog
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
29/07/2023
Biolog
1
-
0
Dinamo Stavropol
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
23/07/2023
SKA Rostov
1
-
0
Biolog
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
więcej
Ostatnie mecze: Biolog
25/11/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Biolog
4
Ałania Władykaukaz II
1
19/11/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Biolog
3
Dinamo Machaczkała
0
15/11/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Biolog
0
Spartak Nalchik
3
11/11/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Pobeda
1
Biolog
1
04/11/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Dinamo Machaczkała
4
Biolog
0
29/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Spartak Nalchik
1
Biolog
0
25/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Biolog
2
Pobeda
2
21/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Ałania Władykaukaz II
3
Biolog
2
14/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Rubin Yalta
3
Biolog
3
07/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Biolog
0
Druzhba
1
01/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Kuban Kholding
2
Biolog
1
27/09/2023
Puchar Rosji
Biolog
1
Chernomorets
2
17/09/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Biolog
1
FK Sewastopol
1
13/09/2023
Puchar Rosji
Biolog
0
Dinamo Stavropol
0
09/09/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Dinamo Stavropol
0
Biolog
1
03/09/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Biolog
0
SKA Rostov
1
27/08/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Druzhba
0
Biolog
4
23/08/2023
Puchar Rosji
Mashuk-KMV
0
Biolog
1
19/08/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Biolog
1
Kuban Kholding
2
06/08/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
FK Sewastopol
0
Biolog
1
29/07/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Biolog
1
Dinamo Stavropol
0
23/07/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
SKA Rostov
1
Biolog
0
więcej
Ostatnie mecze: Pobeda
25/11/2023
FK Sewastopol
0
-
0
Pobeda
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
19/11/2023
Pobeda
2
-
0
Dinamo Stavropol
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
15/11/2023
SKA Rostov
1
-
0
Pobeda
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
11/11/2023
Pobeda
1
-
1
Biolog
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
05/11/2023
Dinamo Stavropol
2
-
2
Pobeda
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
30/10/2023
Pobeda
0
-
5
SKA Rostov
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
25/10/2023
Biolog
2
-
2
Pobeda
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
21/10/2023
Pobeda
1
-
3
FK Sewastopol
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
14/10/2023
Mashuk-KMV
1
-
1
Pobeda
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
08/10/2023
Legion Dynamo
2
-
2
Pobeda
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
01/10/2023
Ałania Władykaukaz II
3
-
2
Pobeda
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
23/09/2023
Pobeda
3
-
1
Spartak Nalchik
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
17/09/2023
Astrakhan
2
-
1
Pobeda
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
03/09/2023
Pobeda
0
-
1
Dinamo Machaczkała
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
27/08/2023
Pobeda
0
-
1
Legion Dynamo
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
23/08/2023
Legion Dynamo
1
-
0
Pobeda
Puchar Rosji
więcej
Ostatnie mecze: Pobeda
25/11/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
FK Sewastopol
0
Pobeda
0
19/11/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Pobeda
2
Dinamo Stavropol
0
15/11/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
SKA Rostov
1
Pobeda
0
11/11/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Pobeda
1
Biolog
1
05/11/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Dinamo Stavropol
2
Pobeda
2
30/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Pobeda
0
SKA Rostov
5
25/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Biolog
2
Pobeda
2
21/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Pobeda
1
FK Sewastopol
3
14/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Mashuk-KMV
1
Pobeda
1
08/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Legion Dynamo
2
Pobeda
2
01/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Ałania Władykaukaz II
3
Pobeda
2
23/09/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Pobeda
3
Spartak Nalchik
1
17/09/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Astrakhan
2
Pobeda
1
03/09/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Pobeda
0
Dinamo Machaczkała
1
27/08/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Pobeda
0
Legion Dynamo
1
23/08/2023
Puchar Rosji
Legion Dynamo
1
Pobeda
0
więcej
Strona główna
Aktualności
Transfery
Ekstra
Reklama
Redakcja
Kontakt z nami
Cookies
Regulamin