Strona główna
Aktualności
Toggle Dropdown
Polska
Bundesliga
LaLiga
Ligue 1
Premier League
Serie A
EKSTRA
Transfery
Wyniki
Bukmacherzy
Strona główna
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Dinamo St. Petersburg - Znamya Truda
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2 2023/2024
15. kolejka
Dinamo St. Petersburg
Aktualna forma
D
L
L
L
W
Godzina do ustalenia
-
(do przerwy - )
()
06/07/2024 | 02:00
Znamya Truda
Aktualna forma
D
D
D
L
L
Dinamo St. Petersburg
Godzina do ustalenia
-
(do przerwy - )
Znamya Truda
Aktualna forma
D
L
L
L
W
Aktualna forma
D
D
D
L
L
()
06/07/2024 | 02:00
-
Historia pojedynków (OSTATNI MECZ)
1 zwycięstw: Dinamo St. Petersburg
100%
0 remisów:
0%
0 zwycięstw: Znamya Truda
0%
Średnia goli (OSTATNI MECZ)
1,00
Średnia goli na mecz
1,00
Średnia goli Dinamo St. Petersburg
0,00
Średnia goli Znamya Truda
Bezpośrednie pojedynki
19/08/2023
Dinamo St. Petersburg
1
-
0
Znamya Truda
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Bezpośrednie pojedynki
19/08/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Dinamo St. Petersburg
1
Znamya Truda
0
Ostatnie mecze: Dinamo St. Petersburg
01/07/2024
Yenisey II
-
Dinamo St. Petersburg
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
25/06/2024
Dinamo St. Petersburg
2
-
1
Torpedo Vladimir
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
19/06/2024
Tver
3
-
1
Dinamo St. Petersburg
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
13/06/2024
Czertanowo Moskwa
1
-
3
Dinamo St. Petersburg
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
08/06/2024
Dinamo St. Petersburg
3
-
1
Dinamo Vologda
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
01/06/2024
Dinamo Moskwa 2
5
-
2
Dinamo St. Petersburg
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
25/05/2024
Dinamo St. Petersburg
2
-
2
Saturn Ramenskoye
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
19/05/2024
Irkutsk
3
-
3
Dinamo St. Petersburg
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
11/05/2024
Dinamo St. Petersburg
0
-
2
Spartak Moskwa 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
05/05/2024
FC Zenit Sankt Petersburg 2
1
-
0
Dinamo St. Petersburg
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
27/04/2024
Dinamo St. Petersburg
2
-
0
Zvezda St. Petersburg
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
21/04/2024
Rodina Moskwa III
2
-
0
Dinamo St. Petersburg
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
13/04/2024
Dinamo St. Petersburg
4
-
1
Luki-Energiya
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
07/04/2024
Bałtika BFU
3
-
1
Dinamo St. Petersburg
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
12/11/2023
Dinamo Kirov
1
-
0
Dinamo St. Petersburg
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
05/11/2023
Dinamo St. Petersburg
2
-
3
Khimik Dzerzhinsk
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
29/10/2023
Dinamo St. Petersburg
0
-
1
Zvezda St. Petersburg
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
22/10/2023
Dinamo Vologda
0
-
2
Dinamo St. Petersburg
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
15/10/2023
Dinamo St. Petersburg
0
-
1
Zorkiy
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
08/10/2023
Bałtika BFU
2
-
1
Dinamo St. Petersburg
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
01/10/2023
Dinamo St. Petersburg
0
-
2
Torpedo Vladimir
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
23/09/2023
Luki-Energiya
0
-
2
Dinamo St. Petersburg
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
17/09/2023
Dinamo St. Petersburg
1
-
0
FC Zenit Sankt Petersburg 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
13/09/2023
Luki-Energiya
0
-
0
Dinamo St. Petersburg
Puchar Rosji
09/09/2023
Irkutsk
2
-
1
Dinamo St. Petersburg
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
03/09/2023
Dinamo St. Petersburg
1
-
0
Yenisey II
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
27/08/2023
Dinamo Moskwa 2
2
-
2
Dinamo St. Petersburg
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
23/08/2023
Dinamo St. Petersburg
2
-
2
Zvezda St. Petersburg
Puchar Rosji
19/08/2023
Dinamo St. Petersburg
1
-
0
Znamya Truda
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
13/08/2023
Elektron VN
1
-
4
Dinamo St. Petersburg
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
06/08/2023
Dinamo St. Petersburg
1
-
1
Tver
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
29/07/2023
Torpiedo Moskwa 2
2
-
0
Dinamo St. Petersburg
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
23/07/2023
Dinamo St. Petersburg
1
-
0
Rodina Moskwa III
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
więcej
Ostatnie mecze: Dinamo St. Petersburg
01/07/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Yenisey II
Dinamo St. Petersburg
25/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Dinamo St. Petersburg
2
Torpedo Vladimir
1
19/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Tver
3
Dinamo St. Petersburg
1
13/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Czertanowo Moskwa
1
Dinamo St. Petersburg
3
08/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Dinamo St. Petersburg
3
Dinamo Vologda
1
01/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Dinamo Moskwa 2
5
Dinamo St. Petersburg
2
25/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Dinamo St. Petersburg
2
Saturn Ramenskoye
2
19/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Irkutsk
3
Dinamo St. Petersburg
3
11/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Dinamo St. Petersburg
0
Spartak Moskwa 2
2
05/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
FC Zenit Sankt Petersburg 2
1
Dinamo St. Petersburg
0
27/04/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Dinamo St. Petersburg
2
Zvezda St. Petersburg
0
21/04/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Rodina Moskwa III
2
Dinamo St. Petersburg
0
13/04/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Dinamo St. Petersburg
4
Luki-Energiya
1
07/04/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Bałtika BFU
3
Dinamo St. Petersburg
1
12/11/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Dinamo Kirov
1
Dinamo St. Petersburg
0
05/11/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Dinamo St. Petersburg
2
Khimik Dzerzhinsk
3
29/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Dinamo St. Petersburg
0
Zvezda St. Petersburg
1
22/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Dinamo Vologda
0
Dinamo St. Petersburg
2
15/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Dinamo St. Petersburg
0
Zorkiy
1
08/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Bałtika BFU
2
Dinamo St. Petersburg
1
01/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Dinamo St. Petersburg
0
Torpedo Vladimir
2
23/09/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Luki-Energiya
0
Dinamo St. Petersburg
2
17/09/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Dinamo St. Petersburg
1
FC Zenit Sankt Petersburg 2
0
13/09/2023
Puchar Rosji
Luki-Energiya
0
Dinamo St. Petersburg
0
09/09/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Irkutsk
2
Dinamo St. Petersburg
1
03/09/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Dinamo St. Petersburg
1
Yenisey II
0
27/08/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Dinamo Moskwa 2
2
Dinamo St. Petersburg
2
23/08/2023
Puchar Rosji
Dinamo St. Petersburg
2
Zvezda St. Petersburg
2
19/08/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Dinamo St. Petersburg
1
Znamya Truda
0
13/08/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Elektron VN
1
Dinamo St. Petersburg
4
06/08/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Dinamo St. Petersburg
1
Tver
1
29/07/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Torpiedo Moskwa 2
2
Dinamo St. Petersburg
0
23/07/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Dinamo St. Petersburg
1
Rodina Moskwa III
0
więcej
Ostatnie mecze: Znamya Truda
01/07/2024
Znamya Truda
-
Czertanowo Moskwa
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
25/06/2024
Dinamo Vologda
5
-
1
Znamya Truda
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
19/06/2024
Znamya Truda
1
-
2
Dinamo Moskwa 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
14/06/2024
Saturn Ramenskoye
2
-
0
Znamya Truda
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
07/06/2024
Znamya Truda
0
-
1
Irkutsk
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
01/06/2024
Spartak Moskwa 2
3
-
1
Znamya Truda
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
26/05/2024
Znamya Truda
0
-
3
FC Zenit Sankt Petersburg 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
18/05/2024
Zvezda St. Petersburg
2
-
1
Znamya Truda
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
12/05/2024
Znamya Truda
4
-
2
Rodina Moskwa III
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
05/05/2024
Luki-Energiya
1
-
1
Znamya Truda
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
28/04/2024
Znamya Truda
1
-
1
Bałtika BFU
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
21/04/2024
Znamya Truda
2
-
1
Tver
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
13/04/2024
Yenisey II
0
-
2
Znamya Truda
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
06/04/2024
Znamya Truda
0
-
5
Torpedo Vladimir
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
12/11/2023
Znamya Truda
0
-
0
Luki-Energiya
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
05/11/2023
FC Zenit Sankt Petersburg 2
2
-
2
Znamya Truda
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
29/10/2023
Znamya Truda
0
-
1
Irkutsk
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
25/10/2023
Dinamo Kirov
3
-
1
Znamya Truda
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
22/10/2023
Yenisey II
2
-
2
Znamya Truda
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
15/10/2023
Znamya Truda
1
-
2
Dinamo Moskwa 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
08/10/2023
Zvezda St. Petersburg
5
-
1
Znamya Truda
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
02/10/2023
Elektron VN
1
-
0
Znamya Truda
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
27/09/2023
Znamya Truda
1
-
3
Volgar Astrakhan
Puchar Rosji
23/09/2023
Znamya Truda
2
-
1
Tver
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
17/09/2023
Torpiedo Moskwa 2
0
-
2
Znamya Truda
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
13/09/2023
Veles
1
-
1
Znamya Truda
Puchar Rosji
07/09/2023
Znamya Truda
4
-
1
Rodina Moskwa III
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
27/08/2023
Znamya Truda
0
-
4
Khimik Dzerzhinsk
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
23/08/2023
Znamya Truda
3
-
1
Zorkiy
Puchar Rosji
19/08/2023
Dinamo St. Petersburg
1
-
0
Znamya Truda
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
13/08/2023
Znamya Truda
0
-
0
Dinamo Vologda
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
06/08/2023
Zorkiy
0
-
2
Znamya Truda
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
02/08/2023
Strogino
2
-
3
Znamya Truda
Puchar Rosji
29/07/2023
Znamya Truda
1
-
1
Bałtika BFU
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
22/07/2023
Torpedo Vladimir
1
-
2
Znamya Truda
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
więcej
Ostatnie mecze: Znamya Truda
01/07/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Znamya Truda
Czertanowo Moskwa
25/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Dinamo Vologda
5
Znamya Truda
1
19/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Znamya Truda
1
Dinamo Moskwa 2
2
14/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Saturn Ramenskoye
2
Znamya Truda
0
07/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Znamya Truda
0
Irkutsk
1
01/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Spartak Moskwa 2
3
Znamya Truda
1
26/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Znamya Truda
0
FC Zenit Sankt Petersburg 2
3
18/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Zvezda St. Petersburg
2
Znamya Truda
1
12/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Znamya Truda
4
Rodina Moskwa III
2
05/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Luki-Energiya
1
Znamya Truda
1
28/04/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Znamya Truda
1
Bałtika BFU
1
21/04/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Znamya Truda
2
Tver
1
13/04/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Yenisey II
0
Znamya Truda
2
06/04/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Znamya Truda
0
Torpedo Vladimir
5
12/11/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Znamya Truda
0
Luki-Energiya
0
05/11/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
FC Zenit Sankt Petersburg 2
2
Znamya Truda
2
29/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Znamya Truda
0
Irkutsk
1
25/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Dinamo Kirov
3
Znamya Truda
1
22/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Yenisey II
2
Znamya Truda
2
15/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Znamya Truda
1
Dinamo Moskwa 2
2
08/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Zvezda St. Petersburg
5
Znamya Truda
1
02/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Elektron VN
1
Znamya Truda
0
27/09/2023
Puchar Rosji
Znamya Truda
1
Volgar Astrakhan
3
23/09/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Znamya Truda
2
Tver
1
17/09/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Torpiedo Moskwa 2
0
Znamya Truda
2
13/09/2023
Puchar Rosji
Veles
1
Znamya Truda
1
07/09/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Znamya Truda
4
Rodina Moskwa III
1
27/08/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Znamya Truda
0
Khimik Dzerzhinsk
4
23/08/2023
Puchar Rosji
Znamya Truda
3
Zorkiy
1
19/08/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Dinamo St. Petersburg
1
Znamya Truda
0
13/08/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Znamya Truda
0
Dinamo Vologda
0
06/08/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Zorkiy
0
Znamya Truda
2
02/08/2023
Puchar Rosji
Strogino
2
Znamya Truda
3
29/07/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Znamya Truda
1
Bałtika BFU
1
22/07/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Torpedo Vladimir
1
Znamya Truda
2
więcej
Strona główna
Aktualności
Transfery
Ekstra
Reklama
Redakcja
Kontakt z nami
Cookies
Regulamin