Strona główna
Aktualności
Toggle Dropdown
Polska
Bundesliga
LaLiga
Ligue 1
Premier League
Serie A
EKSTRA
Transfery
Wyniki
Bukmacherzy
Strona główna
Second League - Group 3
FK Chimki II - Orel
Second League - Group 3 2023/2024
16. kolejka
FK Chimki II
Aktualna forma
D
D
L
Godzina do ustalenia
-
(do przerwy - )
()
28/07/2024 | 02:00
Orel
Aktualna forma
D
D
FK Chimki II
Godzina do ustalenia
-
(do przerwy - )
Orel
Aktualna forma
D
D
L
Aktualna forma
D
D
()
28/07/2024 | 02:00
-
Historia pojedynków (OSTATNI MECZ)
1 zwycięstw: FK Chimki II
100%
0 remisów:
0%
0 zwycięstw: Orel
0%
Średnia goli (OSTATNI MECZ)
3,00
Średnia goli na mecz
2,00
Średnia goli FK Chimki II
1,00
Średnia goli Orel
Bezpośrednie pojedynki
14/04/2024
Orel
1
-
2
FK Chimki II
Second League - Group 3
Bezpośrednie pojedynki
14/04/2024
Second League - Group 3
Orel
1
FK Chimki II
2
Ostatnie mecze: FK Chimki II
07/07/2024
Ryazan
-
FK Chimki II
Second League - Group 3
01/07/2024
FK Chimki II
-
Kosmos Dolgoprudny
Second League - Group 3
25/06/2024
Kolomna
0
-
3
FK Chimki II
Second League - Group 3
19/06/2024
Sakhalin
2
-
0
FK Chimki II
Second League - Group 3
13/06/2024
FK Arsienał Tuła II
2
-
0
FK Chimki II
Second League - Group 3
07/06/2024
FK Chimki II
2
-
0
Zenit Penza
Second League - Group 3
01/06/2024
FK Spartak Tambov
2
-
3
FK Chimki II
Second League - Group 3
26/05/2024
FK Chimki II
1
-
2
Kompozit
Second League - Group 3
12/05/2024
Dinamo Vladivostok
0
-
0
FK Chimki II
Second League - Group 3
05/05/2024
FK Chimki II
3
-
2
Strogino
Second League - Group 3
28/04/2024
Kvant
0
-
1
FK Chimki II
Second League - Group 3
21/04/2024
FK Chimki II
1
-
0
SKA Khabarovsk II
Second League - Group 3
14/04/2024
Orel
1
-
2
FK Chimki II
Second League - Group 3
07/04/2024
FK Chimki II
0
-
0
Salyut-Belgorod
Second League - Group 3
więcej
Ostatnie mecze: FK Chimki II
07/07/2024
Second League - Group 3
Ryazan
FK Chimki II
01/07/2024
Second League - Group 3
FK Chimki II
Kosmos Dolgoprudny
25/06/2024
Second League - Group 3
Kolomna
0
FK Chimki II
3
19/06/2024
Second League - Group 3
Sakhalin
2
FK Chimki II
0
13/06/2024
Second League - Group 3
FK Arsienał Tuła II
2
FK Chimki II
0
07/06/2024
Second League - Group 3
FK Chimki II
2
Zenit Penza
0
01/06/2024
Second League - Group 3
FK Spartak Tambov
2
FK Chimki II
3
26/05/2024
Second League - Group 3
FK Chimki II
1
Kompozit
2
12/05/2024
Second League - Group 3
Dinamo Vladivostok
0
FK Chimki II
0
05/05/2024
Second League - Group 3
FK Chimki II
3
Strogino
2
28/04/2024
Second League - Group 3
Kvant
0
FK Chimki II
1
21/04/2024
Second League - Group 3
FK Chimki II
1
SKA Khabarovsk II
0
14/04/2024
Second League - Group 3
Orel
1
FK Chimki II
2
07/04/2024
Second League - Group 3
FK Chimki II
0
Salyut-Belgorod
0
więcej
Ostatnie mecze: Orel
07/07/2024
Orel
-
Strogino
Second League - Group 3
01/07/2024
Kvant
-
Orel
Second League - Group 3
25/06/2024
Orel
3
-
5
SKA Khabarovsk II
Second League - Group 3
13/06/2024
Salyut-Belgorod
2
-
1
Orel
Second League - Group 3
07/06/2024
Orel
0
-
0
Ryazan
Second League - Group 3
01/06/2024
Kosmos Dolgoprudny
2
-
1
Orel
Second League - Group 3
26/05/2024
Orel
1
-
1
Kolomna
Second League - Group 3
19/05/2024
Sakhalin
1
-
0
Orel
Second League - Group 3
12/05/2024
Orel
2
-
1
FK Arsienał Tuła II
Second League - Group 3
05/05/2024
Zenit Penza
0
-
1
Orel
Second League - Group 3
28/04/2024
Orel
1
-
0
FK Spartak Tambov
Second League - Group 3
21/04/2024
Kompozit
3
-
2
Orel
Second League - Group 3
14/04/2024
Orel
1
-
2
FK Chimki II
Second League - Group 3
07/04/2024
Dinamo Vladivostok
1
-
0
Orel
Second League - Group 3
więcej
Ostatnie mecze: Orel
07/07/2024
Second League - Group 3
Orel
Strogino
01/07/2024
Second League - Group 3
Kvant
Orel
25/06/2024
Second League - Group 3
Orel
3
SKA Khabarovsk II
5
13/06/2024
Second League - Group 3
Salyut-Belgorod
2
Orel
1
07/06/2024
Second League - Group 3
Orel
0
Ryazan
0
01/06/2024
Second League - Group 3
Kosmos Dolgoprudny
2
Orel
1
26/05/2024
Second League - Group 3
Orel
1
Kolomna
1
19/05/2024
Second League - Group 3
Sakhalin
1
Orel
0
12/05/2024
Second League - Group 3
Orel
2
FK Arsienał Tuła II
1
05/05/2024
Second League - Group 3
Zenit Penza
0
Orel
1
28/04/2024
Second League - Group 3
Orel
1
FK Spartak Tambov
0
21/04/2024
Second League - Group 3
Kompozit
3
Orel
2
14/04/2024
Second League - Group 3
Orel
1
FK Chimki II
2
07/04/2024
Second League - Group 3
Dinamo Vladivostok
1
Orel
0
więcej
Strona główna
Aktualności
Transfery
Ekstra
Reklama
Redakcja
Kontakt z nami
Cookies
Regulamin