Strona główna
Aktualności
Toggle Dropdown
Polska
Bundesliga
LaLiga
Ligue 1
Premier League
Serie A
EKSTRA
Transfery
Wyniki
Bukmacherzy
Strona główna
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
FK Orenburg 2 - Urał Jekaterynburg 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4 2024/2025
3. kolejka
FK Orenburg 2
Aktualna forma
L
Koniec
2 - 0
(do przerwy 1 - 0)
Stadion Gazovik (Rostoshi)
28/04/2024 | 14:00
Urał Jekaterynburg 2
Aktualna forma
D
FK Orenburg 2
Koniec
2 - 0
(do przerwy 1 - 0)
Urał Jekaterynburg 2
Aktualna forma
L
Aktualna forma
D
Stadion Gazovik (Rostoshi)
28/04/2024 | 14:00
33'
D. Usov
1 - 0
62'
D. Usov
2 - 0
Historia pojedynków (OSTATNIE 2 MECZE)
0 zwycięstw: FK Orenburg 2
0%
1 remisów:
50%
1 zwycięstw: Urał Jekaterynburg 2
50%
Średnia goli (OSTATNIE 2 MECZE)
1,50
Średnia goli na mecz
0,50
Średnia goli FK Orenburg 2
1,00
Średnia goli Urał Jekaterynburg 2
Tabela FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
1
Tyumen
22
49
2
Irtysh Omsk
22
42
3
Amkar Perm
22
42
4
Chelyabinsk
22
39
pełna tabela
Bezpośrednie pojedynki
28/10/2023
Urał Jekaterynburg 2
1
-
0
FK Orenburg 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
02/09/2023
FK Orenburg 2
1
-
1
Urał Jekaterynburg 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Bezpośrednie pojedynki
28/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Urał Jekaterynburg 2
1
FK Orenburg 2
0
02/09/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
FK Orenburg 2
1
Urał Jekaterynburg 2
1
Ostatnie mecze: FK Orenburg 2
13/04/2024
FK Orenburg 2
1
-
3
Rubin Kazań 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
09/11/2023
FK Orenburg 2
4
-
4
Dinamo Barnaul
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
28/10/2023
Urał Jekaterynburg 2
1
-
0
FK Orenburg 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
22/10/2023
FK Orenburg 2
0
-
2
Torpedo Miass
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
15/10/2023
Akron II
2
-
3
FK Orenburg 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
08/10/2023
FK Orenburg 2
0
-
2
Nosta
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
01/10/2023
Khimik Vurnary
2
-
0
FK Orenburg 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
23/09/2023
FK Orenburg 2
0
-
1
Rubin Kazań 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
17/09/2023
Uralets Nizhnyi Tagil
0
-
1
FK Orenburg 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
09/09/2023
Dinamo Barnaul
3
-
0
FK Orenburg 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
02/09/2023
FK Orenburg 2
1
-
1
Urał Jekaterynburg 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
27/08/2023
Torpedo Miass
2
-
0
FK Orenburg 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
19/08/2023
FK Orenburg 2
1
-
0
Akron II
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
13/08/2023
Nosta
1
-
1
FK Orenburg 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
06/08/2023
FK Orenburg 2
0
-
0
Khimik Vurnary
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
29/07/2023
Rubin Kazań 2
2
-
2
FK Orenburg 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
23/07/2023
FK Orenburg 2
1
-
1
Uralets Nizhnyi Tagil
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
16/07/2023
Zenit Izhevsk
-
FK Orenburg 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
więcej
Ostatnie mecze: FK Orenburg 2
13/04/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
FK Orenburg 2
1
Rubin Kazań 2
3
09/11/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
FK Orenburg 2
4
Dinamo Barnaul
4
28/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Urał Jekaterynburg 2
1
FK Orenburg 2
0
22/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
FK Orenburg 2
0
Torpedo Miass
2
15/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Akron II
2
FK Orenburg 2
3
08/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
FK Orenburg 2
0
Nosta
2
01/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Khimik Vurnary
2
FK Orenburg 2
0
23/09/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
FK Orenburg 2
0
Rubin Kazań 2
1
17/09/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Uralets Nizhnyi Tagil
0
FK Orenburg 2
1
09/09/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Dinamo Barnaul
3
FK Orenburg 2
0
02/09/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
FK Orenburg 2
1
Urał Jekaterynburg 2
1
27/08/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Torpedo Miass
2
FK Orenburg 2
0
19/08/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
FK Orenburg 2
1
Akron II
0
13/08/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Nosta
1
FK Orenburg 2
1
06/08/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
FK Orenburg 2
0
Khimik Vurnary
0
29/07/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Rubin Kazań 2
2
FK Orenburg 2
2
23/07/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
FK Orenburg 2
1
Uralets Nizhnyi Tagil
1
16/07/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Zenit Izhevsk
FK Orenburg 2
więcej
Ostatnie mecze: Urał Jekaterynburg 2
13/04/2024
Urał Jekaterynburg 2
1
-
1
Uralets Nizhnyi Tagil
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
12/11/2023
Urał Jekaterynburg 2
1
-
1
Rubin Kazań 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
28/10/2023
Urał Jekaterynburg 2
1
-
0
FK Orenburg 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
23/10/2023
Urał Jekaterynburg 2
1
-
1
Akron II
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
15/10/2023
Khimik Vurnary
0
-
0
Urał Jekaterynburg 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
08/10/2023
Urał Jekaterynburg 2
0
-
1
Uralets Nizhnyi Tagil
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
01/10/2023
Dinamo Barnaul
1
-
3
Urał Jekaterynburg 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
23/09/2023
Urał Jekaterynburg 2
3
-
2
Torpedo Miass
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
17/09/2023
Nosta
3
-
1
Urał Jekaterynburg 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
02/09/2023
FK Orenburg 2
1
-
1
Urał Jekaterynburg 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
28/08/2023
Akron II
2
-
3
Urał Jekaterynburg 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
19/08/2023
Urał Jekaterynburg 2
0
-
2
Khimik Vurnary
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
13/08/2023
Uralets Nizhnyi Tagil
0
-
2
Urał Jekaterynburg 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
06/08/2023
Urał Jekaterynburg 2
2
-
3
Dinamo Barnaul
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
29/07/2023
Torpedo Miass
2
-
1
Urał Jekaterynburg 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
23/07/2023
Urał Jekaterynburg 2
0
-
0
Nosta
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
więcej
Ostatnie mecze: Urał Jekaterynburg 2
13/04/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Urał Jekaterynburg 2
1
Uralets Nizhnyi Tagil
1
12/11/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Urał Jekaterynburg 2
1
Rubin Kazań 2
1
28/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Urał Jekaterynburg 2
1
FK Orenburg 2
0
23/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Urał Jekaterynburg 2
1
Akron II
1
15/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Khimik Vurnary
0
Urał Jekaterynburg 2
0
08/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Urał Jekaterynburg 2
0
Uralets Nizhnyi Tagil
1
01/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Dinamo Barnaul
1
Urał Jekaterynburg 2
3
23/09/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Urał Jekaterynburg 2
3
Torpedo Miass
2
17/09/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Nosta
3
Urał Jekaterynburg 2
1
02/09/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
FK Orenburg 2
1
Urał Jekaterynburg 2
1
28/08/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Akron II
2
Urał Jekaterynburg 2
3
19/08/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Urał Jekaterynburg 2
0
Khimik Vurnary
2
13/08/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Uralets Nizhnyi Tagil
0
Urał Jekaterynburg 2
2
06/08/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Urał Jekaterynburg 2
2
Dinamo Barnaul
3
29/07/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Torpedo Miass
2
Urał Jekaterynburg 2
1
23/07/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Urał Jekaterynburg 2
0
Nosta
0
więcej
Strona główna
Aktualności
Transfery
Ekstra
Reklama
Redakcja
Kontakt z nami
Cookies
Regulamin