Strona główna
Aktualności
Toggle Dropdown
Polska
Bundesliga
LaLiga
Ligue 1
Premier League
Serie A
EKSTRA
Transfery
Wyniki
Bukmacherzy
Strona główna
Wyszejszaja liha
Gorodeya - Slonim
Wyszejszaja liha 2015/2016
23. kolejka
Gorodeya
Aktualna forma
W
W
D
W
W
Koniec
3 - 0
(do przerwy 1 - 0)
Stadyen Sakharnik (Garadeya)
27/09/2015 | 14:00
Slonim
Aktualna forma
L
W
L
W
L
Gorodeya
Koniec
3 - 0
(do przerwy 1 - 0)
Slonim
Aktualna forma
W
W
D
W
W
Aktualna forma
L
W
L
W
L
Stadyen Sakharnik (Garadeya)
27/09/2015 | 14:00
-
Historia pojedynków (OSTATNIE 5 MECZÓW)
2 zwycięstw: Gorodeya
40%
2 remisów:
40%
1 zwycięstw: Slonim
20%
Średnia goli (OSTATNIE 5 MECZÓW)
3,60
Średnia goli na mecz
2,20
Średnia goli Gorodeya
1,40
Średnia goli Slonim
Tabela Wyszejszaja liha
1
Molodechno-DYuSSh 4
17
40
2
Niva
17
35
3
Biełszyna Bobrujsk
16
30
4
Volna
16
29
pełna tabela
Bezpośrednie pojedynki
06/06/2015
Slonim
1
-
2
Gorodeya
Wyszejszaja liha
04/10/2014
Slonim
1
-
0
Gorodeya
Wyszejszaja liha
31/05/2014
Gorodeya
1
-
1
Slonim
Wyszejszaja liha
11/09/2013
Slonim
2
-
2
Gorodeya
Wyszejszaja liha
11/05/2013
Gorodeya
6
-
2
Slonim
Wyszejszaja liha
więcej
Bezpośrednie pojedynki
06/06/2015
Wyszejszaja liha
Slonim
1
Gorodeya
2
04/10/2014
Wyszejszaja liha
Slonim
1
Gorodeya
0
31/05/2014
Wyszejszaja liha
Gorodeya
1
Slonim
1
11/09/2013
Wyszejszaja liha
Slonim
2
Gorodeya
2
11/05/2013
Wyszejszaja liha
Gorodeya
6
Slonim
2
więcej
Ostatnie mecze: Gorodeya
20/09/2015
Kobrin
0
-
1
Gorodeya
Wyszejszaja liha
13/09/2015
Gorodeya
2
-
0
Smolevichi-Sti
Wyszejszaja liha
06/09/2015
Gorodeya
2
-
2
FC Dnepr Mogilev
Wyszejszaja liha
30/08/2015
Baranovichi
0
-
3
Gorodeya
Wyszejszaja liha
23/08/2015
Gorodeya
1
-
0
Zorka-BDU
Wyszejszaja liha
16/08/2015
Lokomotiv Gomel
2
-
3
Gorodeya
Wyszejszaja liha
09/08/2015
Gorodeya
6
-
1
NFK Minsk
Wyszejszaja liha
26/07/2015
Gorodeya
6
-
1
Smorgon
Wyszejszaja liha
22/07/2015
Sputnik
0
-
1
Gorodeya
Wyszejszaja liha
12/07/2015
Gorodeya
1
-
2
Lida
Wyszejszaja liha
05/07/2015
Khimik Svetlogorsk
1
-
2
Gorodeya
Wyszejszaja liha
28/06/2015
Gorodeya
4
-
0
Orsha
Wyszejszaja liha
21/06/2015
Byaroza 2010
1
-
2
Gorodeya
Wyszejszaja liha
13/06/2015
Gorodeya
4
-
0
FK Isłacz Miński Rajon
Wyszejszaja liha
06/06/2015
Slonim
1
-
2
Gorodeya
Wyszejszaja liha
31/05/2015
Gorodeya
4
-
1
Kobrin
Wyszejszaja liha
24/05/2015
Smolevichi-Sti
3
-
3
Gorodeya
Wyszejszaja liha
17/05/2015
FC Dnepr Mogilev
1
-
0
Gorodeya
Wyszejszaja liha
10/05/2015
Gorodeya
2
-
3
Baranovichi
Wyszejszaja liha
03/05/2015
Zorka-BDU
2
-
1
Gorodeya
Wyszejszaja liha
26/04/2015
Gorodeya
1
-
1
Lokomotiv Gomel
Wyszejszaja liha
19/04/2015
NFK Minsk
0
-
3
Gorodeya
Wyszejszaja liha
22/11/2014
Gorodeya
3
-
2
Smolevichi-Sti
Wyszejszaja liha
15/11/2014
FK Isłacz Miński Rajon
1
-
1
Gorodeya
Wyszejszaja liha
08/11/2014
Gorodeya
1
-
0
Minsk II
Wyszejszaja liha
01/11/2014
Khimik Svetlogorsk
0
-
0
Gorodeya
Wyszejszaja liha
25/10/2014
Gorodeya
1
-
2
Byaroza 2010
Wyszejszaja liha
18/10/2014
Smorgon
1
-
1
Gorodeya
Wyszejszaja liha
11/10/2014
Gorodeya
0
-
2
Granit
Wyszejszaja liha
04/10/2014
Slonim
1
-
0
Gorodeya
Wyszejszaja liha
28/09/2014
Zorka-BDU
1
-
0
Gorodeya
Wyszejszaja liha
20/09/2014
Volna
0
-
4
Gorodeya
Wyszejszaja liha
13/09/2014
Gorodeya
1
-
1
Lida
Wyszejszaja liha
06/09/2014
Slavia Mozyr
2
-
2
Gorodeya
Wyszejszaja liha
30/08/2014
FC Vitebsk
0
-
0
Gorodeya
Wyszejszaja liha
17/08/2014
Gorodeya
1
-
1
Sputnik
Wyszejszaja liha
09/08/2014
Lokomotiv Gomel
0
-
0
Gorodeya
Wyszejszaja liha
19/07/2014
Smolevichi-Sti
0
-
2
Gorodeya
Wyszejszaja liha
12/07/2014
Gorodeya
1
-
2
FK Isłacz Miński Rajon
Wyszejszaja liha
05/07/2014
Minsk II
1
-
5
Gorodeya
Wyszejszaja liha
28/06/2014
Gorodeya
3
-
1
Khimik Svetlogorsk
Wyszejszaja liha
21/06/2014
Byaroza 2010
0
-
1
Gorodeya
Wyszejszaja liha
15/06/2014
Gorodeya
1
-
0
Smorgon
Wyszejszaja liha
07/06/2014
Granit
2
-
0
Gorodeya
Wyszejszaja liha
31/05/2014
Gorodeya
1
-
1
Slonim
Wyszejszaja liha
24/05/2014
Zorka-BDU
0
-
2
Gorodeya
Wyszejszaja liha
17/05/2014
Gorodeya
6
-
0
Volna
Wyszejszaja liha
11/05/2014
Lida
2
-
1
Gorodeya
Wyszejszaja liha
07/05/2014
Gorodeya
0
-
1
Slavia Mozyr
Wyszejszaja liha
04/05/2014
Gorodeya
1
-
0
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
26/04/2014
Sputnik
2
-
2
Gorodeya
Wyszejszaja liha
19/04/2014
Gorodeya
0
-
0
Lokomotiv Gomel
Wyszejszaja liha
23/11/2013
Gorodeya
0
-
2
Lida
Wyszejszaja liha
16/11/2013
Granit
1
-
1
Gorodeya
Wyszejszaja liha
09/11/2013
Gorodeya
1
-
0
FK Isłacz Miński Rajon
Wyszejszaja liha
02/11/2013
Polotsk
0
-
8
Gorodeya
Wyszejszaja liha
26/10/2013
Gorodeya
4
-
0
Volna
Wyszejszaja liha
19/10/2013
FC Slutsk
1
-
0
Gorodeya
Wyszejszaja liha
12/10/2013
Gorodeya
1
-
1
Sputnik
Wyszejszaja liha
05/10/2013
Khimik Svetlogorsk
0
-
0
Gorodeya
Wyszejszaja liha
28/09/2013
Gorodeya
3
-
1
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
21/09/2013
Smolevichi-Sti
4
-
0
Gorodeya
Wyszejszaja liha
15/09/2013
SKVICH
0
-
5
Gorodeya
Wyszejszaja liha
11/09/2013
Slonim
2
-
2
Gorodeya
Wyszejszaja liha
07/09/2013
Minsk II
1
-
2
Gorodeya
Wyszejszaja liha
31/08/2013
Gorodeya
3
-
1
Byaroza 2010
Wyszejszaja liha
17/08/2013
Smorgon
2
-
1
Gorodeya
Wyszejszaja liha
03/08/2013
Lida
0
-
2
Gorodeya
Wyszejszaja liha
20/07/2013
Gorodeya
2
-
2
Granit
Wyszejszaja liha
13/07/2013
FK Isłacz Miński Rajon
1
-
0
Gorodeya
Wyszejszaja liha
06/07/2013
Gorodeya
2
-
1
Polotsk
Wyszejszaja liha
29/06/2013
Volna
1
-
3
Gorodeya
Wyszejszaja liha
22/06/2013
Gorodeya
1
-
1
FC Slutsk
Wyszejszaja liha
16/06/2013
Sputnik
1
-
2
Gorodeya
Wyszejszaja liha
08/06/2013
Gorodeya
5
-
3
Khimik Svetlogorsk
Wyszejszaja liha
01/06/2013
FC Vitebsk
1
-
0
Gorodeya
Wyszejszaja liha
24/05/2013
Gorodeya
6
-
1
Smolevichi-Sti
Wyszejszaja liha
18/05/2013
Gorodeya
3
-
2
SKVICH
Wyszejszaja liha
11/05/2013
Gorodeya
6
-
2
Slonim
Wyszejszaja liha
04/05/2013
Gorodeya
2
-
0
Minsk II
Wyszejszaja liha
27/04/2013
Byaroza 2010
0
-
2
Gorodeya
Wyszejszaja liha
20/04/2013
Gorodeya
1
-
0
Smorgon
Wyszejszaja liha
17/11/2012
Sputnik
0
-
1
Gorodeya
Wyszejszaja liha
10/11/2012
Gorodeya
3
-
2
FC Dnepr Mogilev
Wyszejszaja liha
03/11/2012
Granit
0
-
0
Gorodeya
Wyszejszaja liha
27/10/2012
Gorodeya
3
-
1
FC Slutsk
Wyszejszaja liha
20/10/2012
Volna
1
-
0
Gorodeya
Wyszejszaja liha
14/10/2012
Gorodeya
2
-
0
Lida
Wyszejszaja liha
06/10/2012
FC Vitebsk
6
-
3
Gorodeya
Wyszejszaja liha
30/09/2012
Gorodeya
2
-
0
DSK Gomel
Wyszejszaja liha
22/09/2012
Rudensk
0
-
5
Gorodeya
Wyszejszaja liha
08/09/2012
Gorodeya
2
-
1
Khimik Svetlogorsk
Wyszejszaja liha
01/09/2012
Polotsk
0
-
2
Gorodeya
Wyszejszaja liha
25/08/2012
Gorodeya
1
-
0
Smorgon
Wyszejszaja liha
18/08/2012
SKVICH
1
-
1
Gorodeya
Wyszejszaja liha
11/08/2012
Gorodeya
2
-
1
Byaroza 2010
Wyszejszaja liha
28/07/2012
Gorodeya
0
-
0
Sputnik
Wyszejszaja liha
14/07/2012
FC Dnepr Mogilev
3
-
1
Gorodeya
Wyszejszaja liha
08/07/2012
Gorodeya
1
-
1
Granit
Wyszejszaja liha
04/07/2012
FC Slutsk
1
-
1
Gorodeya
Wyszejszaja liha
30/06/2012
Gorodeya
4
-
0
Volna
Wyszejszaja liha
23/06/2012
Lida
1
-
2
Gorodeya
Wyszejszaja liha
17/06/2012
Gorodeya
2
-
0
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
09/06/2012
DSK Gomel
0
-
4
Gorodeya
Wyszejszaja liha
02/06/2012
Gorodeya
3
-
0
Rudensk
Wyszejszaja liha
19/05/2012
Khimik Svetlogorsk
0
-
0
Gorodeya
Wyszejszaja liha
12/05/2012
Gorodeya
1
-
0
Polotsk
Wyszejszaja liha
05/05/2012
Smorgon
0
-
1
Gorodeya
Wyszejszaja liha
28/04/2012
Gorodeya
1
-
0
SKVICH
Wyszejszaja liha
21/04/2012
Byaroza 2010
2
-
1
Gorodeya
Wyszejszaja liha
więcej
Ostatnie mecze: Gorodeya
20/09/2015
Wyszejszaja liha
Kobrin
0
Gorodeya
1
13/09/2015
Wyszejszaja liha
Gorodeya
2
Smolevichi-Sti
0
06/09/2015
Wyszejszaja liha
Gorodeya
2
FC Dnepr Mogilev
2
30/08/2015
Wyszejszaja liha
Baranovichi
0
Gorodeya
3
23/08/2015
Wyszejszaja liha
Gorodeya
1
Zorka-BDU
0
16/08/2015
Wyszejszaja liha
Lokomotiv Gomel
2
Gorodeya
3
09/08/2015
Wyszejszaja liha
Gorodeya
6
NFK Minsk
1
26/07/2015
Wyszejszaja liha
Gorodeya
6
Smorgon
1
22/07/2015
Wyszejszaja liha
Sputnik
0
Gorodeya
1
12/07/2015
Wyszejszaja liha
Gorodeya
1
Lida
2
05/07/2015
Wyszejszaja liha
Khimik Svetlogorsk
1
Gorodeya
2
28/06/2015
Wyszejszaja liha
Gorodeya
4
Orsha
0
21/06/2015
Wyszejszaja liha
Byaroza 2010
1
Gorodeya
2
13/06/2015
Wyszejszaja liha
Gorodeya
4
FK Isłacz Miński Rajon
0
06/06/2015
Wyszejszaja liha
Slonim
1
Gorodeya
2
31/05/2015
Wyszejszaja liha
Gorodeya
4
Kobrin
1
24/05/2015
Wyszejszaja liha
Smolevichi-Sti
3
Gorodeya
3
17/05/2015
Wyszejszaja liha
FC Dnepr Mogilev
1
Gorodeya
0
10/05/2015
Wyszejszaja liha
Gorodeya
2
Baranovichi
3
03/05/2015
Wyszejszaja liha
Zorka-BDU
2
Gorodeya
1
26/04/2015
Wyszejszaja liha
Gorodeya
1
Lokomotiv Gomel
1
19/04/2015
Wyszejszaja liha
NFK Minsk
0
Gorodeya
3
22/11/2014
Wyszejszaja liha
Gorodeya
3
Smolevichi-Sti
2
15/11/2014
Wyszejszaja liha
FK Isłacz Miński Rajon
1
Gorodeya
1
08/11/2014
Wyszejszaja liha
Gorodeya
1
Minsk II
0
01/11/2014
Wyszejszaja liha
Khimik Svetlogorsk
0
Gorodeya
0
25/10/2014
Wyszejszaja liha
Gorodeya
1
Byaroza 2010
2
18/10/2014
Wyszejszaja liha
Smorgon
1
Gorodeya
1
11/10/2014
Wyszejszaja liha
Gorodeya
0
Granit
2
04/10/2014
Wyszejszaja liha
Slonim
1
Gorodeya
0
28/09/2014
Wyszejszaja liha
Zorka-BDU
1
Gorodeya
0
20/09/2014
Wyszejszaja liha
Volna
0
Gorodeya
4
13/09/2014
Wyszejszaja liha
Gorodeya
1
Lida
1
06/09/2014
Wyszejszaja liha
Slavia Mozyr
2
Gorodeya
2
30/08/2014
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
0
Gorodeya
0
17/08/2014
Wyszejszaja liha
Gorodeya
1
Sputnik
1
09/08/2014
Wyszejszaja liha
Lokomotiv Gomel
0
Gorodeya
0
19/07/2014
Wyszejszaja liha
Smolevichi-Sti
0
Gorodeya
2
12/07/2014
Wyszejszaja liha
Gorodeya
1
FK Isłacz Miński Rajon
2
05/07/2014
Wyszejszaja liha
Minsk II
1
Gorodeya
5
28/06/2014
Wyszejszaja liha
Gorodeya
3
Khimik Svetlogorsk
1
21/06/2014
Wyszejszaja liha
Byaroza 2010
0
Gorodeya
1
15/06/2014
Wyszejszaja liha
Gorodeya
1
Smorgon
0
07/06/2014
Wyszejszaja liha
Granit
2
Gorodeya
0
31/05/2014
Wyszejszaja liha
Gorodeya
1
Slonim
1
24/05/2014
Wyszejszaja liha
Zorka-BDU
0
Gorodeya
2
17/05/2014
Wyszejszaja liha
Gorodeya
6
Volna
0
11/05/2014
Wyszejszaja liha
Lida
2
Gorodeya
1
07/05/2014
Wyszejszaja liha
Gorodeya
0
Slavia Mozyr
1
04/05/2014
Wyszejszaja liha
Gorodeya
1
FC Vitebsk
0
26/04/2014
Wyszejszaja liha
Sputnik
2
Gorodeya
2
19/04/2014
Wyszejszaja liha
Gorodeya
0
Lokomotiv Gomel
0
23/11/2013
Wyszejszaja liha
Gorodeya
0
Lida
2
16/11/2013
Wyszejszaja liha
Granit
1
Gorodeya
1
09/11/2013
Wyszejszaja liha
Gorodeya
1
FK Isłacz Miński Rajon
0
02/11/2013
Wyszejszaja liha
Polotsk
0
Gorodeya
8
26/10/2013
Wyszejszaja liha
Gorodeya
4
Volna
0
19/10/2013
Wyszejszaja liha
FC Slutsk
1
Gorodeya
0
12/10/2013
Wyszejszaja liha
Gorodeya
1
Sputnik
1
05/10/2013
Wyszejszaja liha
Khimik Svetlogorsk
0
Gorodeya
0
28/09/2013
Wyszejszaja liha
Gorodeya
3
FC Vitebsk
1
21/09/2013
Wyszejszaja liha
Smolevichi-Sti
4
Gorodeya
0
15/09/2013
Wyszejszaja liha
SKVICH
0
Gorodeya
5
11/09/2013
Wyszejszaja liha
Slonim
2
Gorodeya
2
07/09/2013
Wyszejszaja liha
Minsk II
1
Gorodeya
2
31/08/2013
Wyszejszaja liha
Gorodeya
3
Byaroza 2010
1
17/08/2013
Wyszejszaja liha
Smorgon
2
Gorodeya
1
03/08/2013
Wyszejszaja liha
Lida
0
Gorodeya
2
20/07/2013
Wyszejszaja liha
Gorodeya
2
Granit
2
13/07/2013
Wyszejszaja liha
FK Isłacz Miński Rajon
1
Gorodeya
0
06/07/2013
Wyszejszaja liha
Gorodeya
2
Polotsk
1
29/06/2013
Wyszejszaja liha
Volna
1
Gorodeya
3
22/06/2013
Wyszejszaja liha
Gorodeya
1
FC Slutsk
1
16/06/2013
Wyszejszaja liha
Sputnik
1
Gorodeya
2
08/06/2013
Wyszejszaja liha
Gorodeya
5
Khimik Svetlogorsk
3
01/06/2013
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
1
Gorodeya
0
24/05/2013
Wyszejszaja liha
Gorodeya
6
Smolevichi-Sti
1
18/05/2013
Wyszejszaja liha
Gorodeya
3
SKVICH
2
11/05/2013
Wyszejszaja liha
Gorodeya
6
Slonim
2
04/05/2013
Wyszejszaja liha
Gorodeya
2
Minsk II
0
27/04/2013
Wyszejszaja liha
Byaroza 2010
0
Gorodeya
2
20/04/2013
Wyszejszaja liha
Gorodeya
1
Smorgon
0
17/11/2012
Wyszejszaja liha
Sputnik
0
Gorodeya
1
10/11/2012
Wyszejszaja liha
Gorodeya
3
FC Dnepr Mogilev
2
03/11/2012
Wyszejszaja liha
Granit
0
Gorodeya
0
27/10/2012
Wyszejszaja liha
Gorodeya
3
FC Slutsk
1
20/10/2012
Wyszejszaja liha
Volna
1
Gorodeya
0
14/10/2012
Wyszejszaja liha
Gorodeya
2
Lida
0
06/10/2012
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
6
Gorodeya
3
30/09/2012
Wyszejszaja liha
Gorodeya
2
DSK Gomel
0
22/09/2012
Wyszejszaja liha
Rudensk
0
Gorodeya
5
08/09/2012
Wyszejszaja liha
Gorodeya
2
Khimik Svetlogorsk
1
01/09/2012
Wyszejszaja liha
Polotsk
0
Gorodeya
2
25/08/2012
Wyszejszaja liha
Gorodeya
1
Smorgon
0
18/08/2012
Wyszejszaja liha
SKVICH
1
Gorodeya
1
11/08/2012
Wyszejszaja liha
Gorodeya
2
Byaroza 2010
1
28/07/2012
Wyszejszaja liha
Gorodeya
0
Sputnik
0
14/07/2012
Wyszejszaja liha
FC Dnepr Mogilev
3
Gorodeya
1
08/07/2012
Wyszejszaja liha
Gorodeya
1
Granit
1
04/07/2012
Wyszejszaja liha
FC Slutsk
1
Gorodeya
1
30/06/2012
Wyszejszaja liha
Gorodeya
4
Volna
0
23/06/2012
Wyszejszaja liha
Lida
1
Gorodeya
2
17/06/2012
Wyszejszaja liha
Gorodeya
2
FC Vitebsk
0
09/06/2012
Wyszejszaja liha
DSK Gomel
0
Gorodeya
4
02/06/2012
Wyszejszaja liha
Gorodeya
3
Rudensk
0
19/05/2012
Wyszejszaja liha
Khimik Svetlogorsk
0
Gorodeya
0
12/05/2012
Wyszejszaja liha
Gorodeya
1
Polotsk
0
05/05/2012
Wyszejszaja liha
Smorgon
0
Gorodeya
1
28/04/2012
Wyszejszaja liha
Gorodeya
1
SKVICH
0
21/04/2012
Wyszejszaja liha
Byaroza 2010
2
Gorodeya
1
więcej
Ostatnie mecze: Slonim
20/09/2015
Slonim
0
-
5
FC Dnepr Mogilev
Wyszejszaja liha
13/09/2015
Baranovichi
1
-
2
Slonim
Wyszejszaja liha
06/09/2015
Slonim
0
-
1
Zorka-BDU
Wyszejszaja liha
30/08/2015
Lokomotiv Gomel
1
-
2
Slonim
Wyszejszaja liha
23/08/2015
Slonim
0
-
4
NFK Minsk
Wyszejszaja liha
16/08/2015
Smorgon
5
-
1
Slonim
Wyszejszaja liha
09/08/2015
Slonim
2
-
1
Sputnik
Wyszejszaja liha
26/07/2015
Slonim
0
-
4
Lida
Wyszejszaja liha
22/07/2015
Khimik Svetlogorsk
2
-
3
Slonim
Wyszejszaja liha
12/07/2015
Slonim
3
-
0
Orsha
Wyszejszaja liha
05/07/2015
Byaroza 2010
1
-
4
Slonim
Wyszejszaja liha
28/06/2015
Slonim
0
-
3
FK Isłacz Miński Rajon
Wyszejszaja liha
21/06/2015
Smolevichi-Sti
1
-
2
Slonim
Wyszejszaja liha
13/06/2015
Kobrin
0
-
2
Slonim
Wyszejszaja liha
06/06/2015
Slonim
1
-
2
Gorodeya
Wyszejszaja liha
31/05/2015
FC Dnepr Mogilev
3
-
1
Slonim
Wyszejszaja liha
24/05/2015
Slonim
1
-
0
Baranovichi
Wyszejszaja liha
17/05/2015
Zorka-BDU
3
-
2
Slonim
Wyszejszaja liha
10/05/2015
Slonim
0
-
0
Lokomotiv Gomel
Wyszejszaja liha
03/05/2015
NFK Minsk
2
-
1
Slonim
Wyszejszaja liha
26/04/2015
Slonim
1
-
1
Smorgon
Wyszejszaja liha
19/04/2015
Sputnik
0
-
2
Slonim
Wyszejszaja liha
22/11/2014
Slonim
0
-
0
Smorgon
Wyszejszaja liha
15/11/2014
Granit
2
-
2
Slonim
Wyszejszaja liha
08/11/2014
FC Vitebsk
2
-
2
Slonim
Wyszejszaja liha
01/11/2014
Slonim
2
-
1
Zorka-BDU
Wyszejszaja liha
25/10/2014
Volna
0
-
0
Slonim
Wyszejszaja liha
18/10/2014
Slonim
3
-
1
Lida
Wyszejszaja liha
11/10/2014
Slavia Mozyr
4
-
1
Slonim
Wyszejszaja liha
04/10/2014
Slonim
1
-
0
Gorodeya
Wyszejszaja liha
27/09/2014
Sputnik
4
-
2
Slonim
Wyszejszaja liha
20/09/2014
Slonim
0
-
2
Lokomotiv Gomel
Wyszejszaja liha
13/09/2014
Smolevichi-Sti
1
-
2
Slonim
Wyszejszaja liha
06/09/2014
Slonim
2
-
2
FK Isłacz Miński Rajon
Wyszejszaja liha
30/08/2014
Minsk II
2
-
0
Slonim
Wyszejszaja liha
17/08/2014
Slonim
0
-
0
Khimik Svetlogorsk
Wyszejszaja liha
09/08/2014
Byaroza 2010
2
-
2
Slonim
Wyszejszaja liha
19/07/2014
Smorgon
2
-
1
Slonim
Wyszejszaja liha
12/07/2014
Slonim
0
-
0
Granit
Wyszejszaja liha
05/07/2014
Slonim
0
-
3
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
28/06/2014
Zorka-BDU
5
-
1
Slonim
Wyszejszaja liha
21/06/2014
Slonim
1
-
1
Volna
Wyszejszaja liha
15/06/2014
Lida
4
-
2
Slonim
Wyszejszaja liha
07/06/2014
Slonim
2
-
1
Slavia Mozyr
Wyszejszaja liha
31/05/2014
Gorodeya
1
-
1
Slonim
Wyszejszaja liha
25/05/2014
Slonim
0
-
1
Sputnik
Wyszejszaja liha
17/05/2014
Lokomotiv Gomel
1
-
1
Slonim
Wyszejszaja liha
11/05/2014
Slonim
3
-
1
Smolevichi-Sti
Wyszejszaja liha
07/05/2014
FK Isłacz Miński Rajon
2
-
1
Slonim
Wyszejszaja liha
04/05/2014
Slonim
0
-
3
Minsk II
Wyszejszaja liha
26/04/2014
Khimik Svetlogorsk
0
-
0
Slonim
Wyszejszaja liha
19/04/2014
Slonim
0
-
2
Byaroza 2010
Wyszejszaja liha
23/11/2013
Slonim
2
-
2
Granit
Wyszejszaja liha
16/11/2013
FK Isłacz Miński Rajon
1
-
0
Slonim
Wyszejszaja liha
09/11/2013
Slonim
3
-
0
Polotsk
Wyszejszaja liha
02/11/2013
Volna
0
-
3
Slonim
Wyszejszaja liha
26/10/2013
Slonim
0
-
0
FC Slutsk
Wyszejszaja liha
19/10/2013
Sputnik
0
-
0
Slonim
Wyszejszaja liha
12/10/2013
Slonim
2
-
1
Khimik Svetlogorsk
Wyszejszaja liha
05/10/2013
FC Vitebsk
0
-
0
Slonim
Wyszejszaja liha
28/09/2013
Slonim
0
-
1
Smolevichi-Sti
Wyszejszaja liha
21/09/2013
SKVICH
0
-
2
Slonim
Wyszejszaja liha
15/09/2013
Minsk II
1
-
2
Slonim
Wyszejszaja liha
11/09/2013
Slonim
2
-
2
Gorodeya
Wyszejszaja liha
07/09/2013
Byaroza 2010
1
-
0
Slonim
Wyszejszaja liha
31/08/2013
Slonim
1
-
1
Smorgon
Wyszejszaja liha
24/08/2013
Lida
3
-
1
Slonim
Wyszejszaja liha
03/08/2013
Granit
1
-
1
Slonim
Wyszejszaja liha
24/07/2013
Polotsk
0
-
0
Slonim
Wyszejszaja liha
20/07/2013
Slonim
2
-
2
FK Isłacz Miński Rajon
Wyszejszaja liha
06/07/2013
Slonim
1
-
2
Volna
Wyszejszaja liha
29/06/2013
FC Slutsk
1
-
1
Slonim
Wyszejszaja liha
22/06/2013
Slonim
3
-
3
Sputnik
Wyszejszaja liha
16/06/2013
Khimik Svetlogorsk
1
-
0
Slonim
Wyszejszaja liha
08/06/2013
Slonim
1
-
4
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
01/06/2013
Smolevichi-Sti
5
-
1
Slonim
Wyszejszaja liha
24/05/2013
Slonim
2
-
1
SKVICH
Wyszejszaja liha
18/05/2013
Slonim
2
-
1
Minsk II
Wyszejszaja liha
11/05/2013
Gorodeya
6
-
2
Slonim
Wyszejszaja liha
04/05/2013
Slonim
0
-
0
Byaroza 2010
Wyszejszaja liha
27/04/2013
Smorgon
3
-
2
Slonim
Wyszejszaja liha
20/04/2013
Slonim
2
-
2
Lida
Wyszejszaja liha
17/11/2012
Slonim
0
-
3
FK Isłacz Miński Rajon
Pierszaja liha
11/11/2012
Lokomotiv Gomel
1
-
0
Slonim
Pierszaja liha
04/11/2012
Slonim
3
-
2
Beltransgaz
Pierszaja liha
28/10/2012
Baranovichi
0
-
0
Slonim
Pierszaja liha
21/10/2012
Slonim
1
-
2
Zhlobin
Pierszaja liha
14/10/2012
Livadyya
1
-
2
Slonim
Pierszaja liha
10/10/2012
Slonim
1
-
1
Vitebsk II
Pierszaja liha
06/10/2012
Dinamo Mińsk II
2
-
1
Slonim
Pierszaja liha
30/09/2012
Slonim
0
-
2
Smolevichy
Pierszaja liha
23/09/2012
Osipovichy
3
-
1
Slonim
Pierszaja liha
16/09/2012
Slonim
4
-
2
Miory
Pierszaja liha
12/09/2012
Zabudova-2007
1
-
2
Slonim
Pierszaja liha
08/09/2012
Neman Mosty
1
-
2
Slonim
Pierszaja liha
31/08/2012
Slonim
-
Kletsk
Pierszaja liha
26/08/2012
Dnepr Mogilev II
1
-
1
Slonim
Pierszaja liha
22/08/2012
Slonim
4
-
0
MOFK
Pierszaja liha
18/08/2012
Zorka-BDU
2
-
3
Slonim
Pierszaja liha
11/08/2012
Slonim
1
-
1
Minsk II
Pierszaja liha
08/08/2012
BelCard
2
-
3
Slonim
Pierszaja liha
29/07/2012
FK Isłacz Miński Rajon
1
-
1
Slonim
Pierszaja liha
21/07/2012
Slonim
0
-
1
Lokomotiv Gomel
Pierszaja liha
15/07/2012
Beltransgaz
2
-
2
Slonim
Pierszaja liha
11/07/2012
Slonim
0
-
2
Baranovichi
Pierszaja liha
07/07/2012
Zhlobin
1
-
5
Slonim
Pierszaja liha
01/07/2012
Slonim
5
-
1
Livadyya
Pierszaja liha
27/06/2012
Vitebsk II
2
-
2
Slonim
Pierszaja liha
23/06/2012
Slonim
3
-
2
Dinamo Mińsk II
Pierszaja liha
17/06/2012
Smolevichy
6
-
1
Slonim
Pierszaja liha
09/06/2012
Slonim
2
-
0
Osipovichy
Pierszaja liha
03/06/2012
Miory
0
-
0
Slonim
Pierszaja liha
27/05/2012
Slonim
4
-
1
Zabudova-2007
Pierszaja liha
23/05/2012
Slonim
0
-
3
Neman Mosty
Pierszaja liha
19/05/2012
Kletsk
-
Slonim
Pierszaja liha
12/05/2012
Slonim
1
-
0
Dnepr Mogilev II
Pierszaja liha
09/05/2012
MOFK
1
-
0
Slonim
Pierszaja liha
05/05/2012
Slonim
1
-
2
Zorka-BDU
Pierszaja liha
29/04/2012
Minsk II
3
-
1
Slonim
Pierszaja liha
22/04/2012
Slonim
2
-
1
BelCard
Pierszaja liha
więcej
Ostatnie mecze: Slonim
20/09/2015
Wyszejszaja liha
Slonim
0
FC Dnepr Mogilev
5
13/09/2015
Wyszejszaja liha
Baranovichi
1
Slonim
2
06/09/2015
Wyszejszaja liha
Slonim
0
Zorka-BDU
1
30/08/2015
Wyszejszaja liha
Lokomotiv Gomel
1
Slonim
2
23/08/2015
Wyszejszaja liha
Slonim
0
NFK Minsk
4
16/08/2015
Wyszejszaja liha
Smorgon
5
Slonim
1
09/08/2015
Wyszejszaja liha
Slonim
2
Sputnik
1
26/07/2015
Wyszejszaja liha
Slonim
0
Lida
4
22/07/2015
Wyszejszaja liha
Khimik Svetlogorsk
2
Slonim
3
12/07/2015
Wyszejszaja liha
Slonim
3
Orsha
0
05/07/2015
Wyszejszaja liha
Byaroza 2010
1
Slonim
4
28/06/2015
Wyszejszaja liha
Slonim
0
FK Isłacz Miński Rajon
3
21/06/2015
Wyszejszaja liha
Smolevichi-Sti
1
Slonim
2
13/06/2015
Wyszejszaja liha
Kobrin
0
Slonim
2
06/06/2015
Wyszejszaja liha
Slonim
1
Gorodeya
2
31/05/2015
Wyszejszaja liha
FC Dnepr Mogilev
3
Slonim
1
24/05/2015
Wyszejszaja liha
Slonim
1
Baranovichi
0
17/05/2015
Wyszejszaja liha
Zorka-BDU
3
Slonim
2
10/05/2015
Wyszejszaja liha
Slonim
0
Lokomotiv Gomel
0
03/05/2015
Wyszejszaja liha
NFK Minsk
2
Slonim
1
26/04/2015
Wyszejszaja liha
Slonim
1
Smorgon
1
19/04/2015
Wyszejszaja liha
Sputnik
0
Slonim
2
22/11/2014
Wyszejszaja liha
Slonim
0
Smorgon
0
15/11/2014
Wyszejszaja liha
Granit
2
Slonim
2
08/11/2014
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
2
Slonim
2
01/11/2014
Wyszejszaja liha
Slonim
2
Zorka-BDU
1
25/10/2014
Wyszejszaja liha
Volna
0
Slonim
0
18/10/2014
Wyszejszaja liha
Slonim
3
Lida
1
11/10/2014
Wyszejszaja liha
Slavia Mozyr
4
Slonim
1
04/10/2014
Wyszejszaja liha
Slonim
1
Gorodeya
0
27/09/2014
Wyszejszaja liha
Sputnik
4
Slonim
2
20/09/2014
Wyszejszaja liha
Slonim
0
Lokomotiv Gomel
2
13/09/2014
Wyszejszaja liha
Smolevichi-Sti
1
Slonim
2
06/09/2014
Wyszejszaja liha
Slonim
2
FK Isłacz Miński Rajon
2
30/08/2014
Wyszejszaja liha
Minsk II
2
Slonim
0
17/08/2014
Wyszejszaja liha
Slonim
0
Khimik Svetlogorsk
0
09/08/2014
Wyszejszaja liha
Byaroza 2010
2
Slonim
2
19/07/2014
Wyszejszaja liha
Smorgon
2
Slonim
1
12/07/2014
Wyszejszaja liha
Slonim
0
Granit
0
05/07/2014
Wyszejszaja liha
Slonim
0
FC Vitebsk
3
28/06/2014
Wyszejszaja liha
Zorka-BDU
5
Slonim
1
21/06/2014
Wyszejszaja liha
Slonim
1
Volna
1
15/06/2014
Wyszejszaja liha
Lida
4
Slonim
2
07/06/2014
Wyszejszaja liha
Slonim
2
Slavia Mozyr
1
31/05/2014
Wyszejszaja liha
Gorodeya
1
Slonim
1
25/05/2014
Wyszejszaja liha
Slonim
0
Sputnik
1
17/05/2014
Wyszejszaja liha
Lokomotiv Gomel
1
Slonim
1
11/05/2014
Wyszejszaja liha
Slonim
3
Smolevichi-Sti
1
07/05/2014
Wyszejszaja liha
FK Isłacz Miński Rajon
2
Slonim
1
04/05/2014
Wyszejszaja liha
Slonim
0
Minsk II
3
26/04/2014
Wyszejszaja liha
Khimik Svetlogorsk
0
Slonim
0
19/04/2014
Wyszejszaja liha
Slonim
0
Byaroza 2010
2
23/11/2013
Wyszejszaja liha
Slonim
2
Granit
2
16/11/2013
Wyszejszaja liha
FK Isłacz Miński Rajon
1
Slonim
0
09/11/2013
Wyszejszaja liha
Slonim
3
Polotsk
0
02/11/2013
Wyszejszaja liha
Volna
0
Slonim
3
26/10/2013
Wyszejszaja liha
Slonim
0
FC Slutsk
0
19/10/2013
Wyszejszaja liha
Sputnik
0
Slonim
0
12/10/2013
Wyszejszaja liha
Slonim
2
Khimik Svetlogorsk
1
05/10/2013
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
0
Slonim
0
28/09/2013
Wyszejszaja liha
Slonim
0
Smolevichi-Sti
1
21/09/2013
Wyszejszaja liha
SKVICH
0
Slonim
2
15/09/2013
Wyszejszaja liha
Minsk II
1
Slonim
2
11/09/2013
Wyszejszaja liha
Slonim
2
Gorodeya
2
07/09/2013
Wyszejszaja liha
Byaroza 2010
1
Slonim
0
31/08/2013
Wyszejszaja liha
Slonim
1
Smorgon
1
24/08/2013
Wyszejszaja liha
Lida
3
Slonim
1
03/08/2013
Wyszejszaja liha
Granit
1
Slonim
1
24/07/2013
Wyszejszaja liha
Polotsk
0
Slonim
0
20/07/2013
Wyszejszaja liha
Slonim
2
FK Isłacz Miński Rajon
2
06/07/2013
Wyszejszaja liha
Slonim
1
Volna
2
29/06/2013
Wyszejszaja liha
FC Slutsk
1
Slonim
1
22/06/2013
Wyszejszaja liha
Slonim
3
Sputnik
3
16/06/2013
Wyszejszaja liha
Khimik Svetlogorsk
1
Slonim
0
08/06/2013
Wyszejszaja liha
Slonim
1
FC Vitebsk
4
01/06/2013
Wyszejszaja liha
Smolevichi-Sti
5
Slonim
1
24/05/2013
Wyszejszaja liha
Slonim
2
SKVICH
1
18/05/2013
Wyszejszaja liha
Slonim
2
Minsk II
1
11/05/2013
Wyszejszaja liha
Gorodeya
6
Slonim
2
04/05/2013
Wyszejszaja liha
Slonim
0
Byaroza 2010
0
27/04/2013
Wyszejszaja liha
Smorgon
3
Slonim
2
20/04/2013
Wyszejszaja liha
Slonim
2
Lida
2
17/11/2012
Pierszaja liha
Slonim
0
FK Isłacz Miński Rajon
3
11/11/2012
Pierszaja liha
Lokomotiv Gomel
1
Slonim
0
04/11/2012
Pierszaja liha
Slonim
3
Beltransgaz
2
28/10/2012
Pierszaja liha
Baranovichi
0
Slonim
0
21/10/2012
Pierszaja liha
Slonim
1
Zhlobin
2
14/10/2012
Pierszaja liha
Livadyya
1
Slonim
2
10/10/2012
Pierszaja liha
Slonim
1
Vitebsk II
1
06/10/2012
Pierszaja liha
Dinamo Mińsk II
2
Slonim
1
30/09/2012
Pierszaja liha
Slonim
0
Smolevichy
2
23/09/2012
Pierszaja liha
Osipovichy
3
Slonim
1
16/09/2012
Pierszaja liha
Slonim
4
Miory
2
12/09/2012
Pierszaja liha
Zabudova-2007
1
Slonim
2
08/09/2012
Pierszaja liha
Neman Mosty
1
Slonim
2
31/08/2012
Pierszaja liha
Slonim
Kletsk
26/08/2012
Pierszaja liha
Dnepr Mogilev II
1
Slonim
1
22/08/2012
Pierszaja liha
Slonim
4
MOFK
0
18/08/2012
Pierszaja liha
Zorka-BDU
2
Slonim
3
11/08/2012
Pierszaja liha
Slonim
1
Minsk II
1
08/08/2012
Pierszaja liha
BelCard
2
Slonim
3
29/07/2012
Pierszaja liha
FK Isłacz Miński Rajon
1
Slonim
1
21/07/2012
Pierszaja liha
Slonim
0
Lokomotiv Gomel
1
15/07/2012
Pierszaja liha
Beltransgaz
2
Slonim
2
11/07/2012
Pierszaja liha
Slonim
0
Baranovichi
2
07/07/2012
Pierszaja liha
Zhlobin
1
Slonim
5
01/07/2012
Pierszaja liha
Slonim
5
Livadyya
1
27/06/2012
Pierszaja liha
Vitebsk II
2
Slonim
2
23/06/2012
Pierszaja liha
Slonim
3
Dinamo Mińsk II
2
17/06/2012
Pierszaja liha
Smolevichy
6
Slonim
1
09/06/2012
Pierszaja liha
Slonim
2
Osipovichy
0
03/06/2012
Pierszaja liha
Miory
0
Slonim
0
27/05/2012
Pierszaja liha
Slonim
4
Zabudova-2007
1
23/05/2012
Pierszaja liha
Slonim
0
Neman Mosty
3
19/05/2012
Pierszaja liha
Kletsk
Slonim
12/05/2012
Pierszaja liha
Slonim
1
Dnepr Mogilev II
0
09/05/2012
Pierszaja liha
MOFK
1
Slonim
0
05/05/2012
Pierszaja liha
Slonim
1
Zorka-BDU
2
29/04/2012
Pierszaja liha
Minsk II
3
Slonim
1
22/04/2012
Pierszaja liha
Slonim
2
BelCard
1
więcej
Strona główna
Aktualności
Transfery
Ekstra
Reklama
Redakcja
Kontakt z nami
Cookies
Regulamin