Strona główna
Aktualności
Toggle Dropdown
Polska
Bundesliga
LaLiga
Ligue 1
Premier League
Serie A
EKSTRA
Transfery
Wyniki
Bukmacherzy
Strona główna
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Irkutsk - FC Zenit Sankt Petersburg 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2 2023/2024
15. kolejka
Irkutsk
Aktualna forma
D
W
W
W
W
Nie rozpoczęto
-
(do przerwy - )
()
07/07/2024 | 16:00
FC Zenit Sankt Petersburg 2
Aktualna forma
D
W
D
W
W
Irkutsk
Nie rozpoczęto
-
(do przerwy - )
FC Zenit Sankt Petersburg 2
Aktualna forma
D
W
W
W
W
Aktualna forma
D
W
D
W
W
()
07/07/2024 | 16:00
-
Historia pojedynków (OSTATNI MECZ)
0 zwycięstw: Irkutsk
0%
1 remisów:
100%
0 zwycięstw: FC Zenit Sankt Petersburg 2
0%
Średnia goli (OSTATNI MECZ)
0,00
Średnia goli na mecz
0,00
Średnia goli Irkutsk
0,00
Średnia goli FC Zenit Sankt Petersburg 2
Bezpośrednie pojedynki
29/07/2023
Irkutsk
0
-
0
FC Zenit Sankt Petersburg 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Bezpośrednie pojedynki
29/07/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Irkutsk
0
FC Zenit Sankt Petersburg 2
0
Ostatnie mecze: Irkutsk
01/07/2024
Zvezda St. Petersburg
-
Irkutsk
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
25/06/2024
Irkutsk
1
-
0
Rodina Moskwa III
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
19/06/2024
Luki-Energiya
0
-
0
Irkutsk
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
13/06/2024
Irkutsk
2
-
2
Bałtika BFU
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
10/06/2024
Irkutsk
0
-
4
Saturn Ramenskoye
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
07/06/2024
Znamya Truda
0
-
1
Irkutsk
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
01/06/2024
Yenisey II
1
-
2
Irkutsk
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
26/05/2024
Torpedo Vladimir
0
-
1
Irkutsk
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
19/05/2024
Irkutsk
3
-
3
Dinamo St. Petersburg
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
12/05/2024
Czertanowo Moskwa
2
-
1
Irkutsk
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
05/05/2024
Dinamo Vologda
3
-
0
Irkutsk
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
28/04/2024
Dinamo Moskwa 2
6
-
1
Irkutsk
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
14/04/2024
Tver
1
-
1
Irkutsk
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
07/04/2024
Spartak Moskwa 2
1
-
0
Irkutsk
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
12/11/2023
Yenisey II
0
-
1
Irkutsk
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
05/11/2023
Irkutsk
1
-
0
Dinamo Moskwa 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
29/10/2023
Znamya Truda
0
-
1
Irkutsk
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
22/10/2023
Irkutsk
5
-
0
Elektron VN
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
15/10/2023
Tver
0
-
2
Irkutsk
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
08/10/2023
Irkutsk
0
-
0
Torpiedo Moskwa 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
01/10/2023
Rodina Moskwa III
1
-
1
Irkutsk
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
23/09/2023
Irkutsk
2
-
0
Dinamo Kirov
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
17/09/2023
Khimik Dzerzhinsk
2
-
0
Irkutsk
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
09/09/2023
Irkutsk
2
-
1
Dinamo St. Petersburg
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
03/09/2023
Dinamo Vologda
0
-
1
Irkutsk
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
27/08/2023
Irkutsk
1
-
0
Zorkiy
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
23/08/2023
Irkutsk
0
-
0
Dinamo Vladivostok
Puchar Rosji
19/08/2023
Bałtika BFU
1
-
0
Irkutsk
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
13/08/2023
Irkutsk
2
-
1
Torpedo Vladimir
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
06/08/2023
Luki-Energiya
1
-
1
Irkutsk
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
29/07/2023
Irkutsk
0
-
0
FC Zenit Sankt Petersburg 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
22/07/2023
Zvezda St. Petersburg
2
-
3
Irkutsk
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
więcej
Ostatnie mecze: Irkutsk
01/07/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Zvezda St. Petersburg
Irkutsk
25/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Irkutsk
1
Rodina Moskwa III
0
19/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Luki-Energiya
0
Irkutsk
0
13/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Irkutsk
2
Bałtika BFU
2
10/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Irkutsk
0
Saturn Ramenskoye
4
07/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Znamya Truda
0
Irkutsk
1
01/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Yenisey II
1
Irkutsk
2
26/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Torpedo Vladimir
0
Irkutsk
1
19/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Irkutsk
3
Dinamo St. Petersburg
3
12/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Czertanowo Moskwa
2
Irkutsk
1
05/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Dinamo Vologda
3
Irkutsk
0
28/04/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Dinamo Moskwa 2
6
Irkutsk
1
14/04/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Tver
1
Irkutsk
1
07/04/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Spartak Moskwa 2
1
Irkutsk
0
12/11/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Yenisey II
0
Irkutsk
1
05/11/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Irkutsk
1
Dinamo Moskwa 2
0
29/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Znamya Truda
0
Irkutsk
1
22/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Irkutsk
5
Elektron VN
0
15/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Tver
0
Irkutsk
2
08/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Irkutsk
0
Torpiedo Moskwa 2
0
01/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Rodina Moskwa III
1
Irkutsk
1
23/09/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Irkutsk
2
Dinamo Kirov
0
17/09/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Khimik Dzerzhinsk
2
Irkutsk
0
09/09/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Irkutsk
2
Dinamo St. Petersburg
1
03/09/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Dinamo Vologda
0
Irkutsk
1
27/08/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Irkutsk
1
Zorkiy
0
23/08/2023
Puchar Rosji
Irkutsk
0
Dinamo Vladivostok
0
19/08/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Bałtika BFU
1
Irkutsk
0
13/08/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Irkutsk
2
Torpedo Vladimir
1
06/08/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Luki-Energiya
1
Irkutsk
1
29/07/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Irkutsk
0
FC Zenit Sankt Petersburg 2
0
22/07/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Zvezda St. Petersburg
2
Irkutsk
3
więcej
Ostatnie mecze: FC Zenit Sankt Petersburg 2
01/07/2024
FC Zenit Sankt Petersburg 2
-
Spartak Moskwa 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
25/06/2024
FC Zenit Sankt Petersburg 2
1
-
0
Tver
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
19/06/2024
Zvezda St. Petersburg
1
-
4
FC Zenit Sankt Petersburg 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
13/06/2024
FC Zenit Sankt Petersburg 2
1
-
1
Rodina Moskwa III
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
07/06/2024
Luki-Energiya
0
-
0
FC Zenit Sankt Petersburg 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
01/06/2024
FC Zenit Sankt Petersburg 2
3
-
3
Bałtika BFU
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
26/05/2024
Znamya Truda
0
-
3
FC Zenit Sankt Petersburg 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
19/05/2024
FC Zenit Sankt Petersburg 2
0
-
1
Yenisey II
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
12/05/2024
Torpedo Vladimir
1
-
0
FC Zenit Sankt Petersburg 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
05/05/2024
FC Zenit Sankt Petersburg 2
1
-
0
Dinamo St. Petersburg
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
28/04/2024
Czertanowo Moskwa
3
-
0
FC Zenit Sankt Petersburg 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
21/04/2024
FC Zenit Sankt Petersburg 2
2
-
1
Dinamo Vologda
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
13/04/2024
Dinamo Moskwa 2
1
-
0
FC Zenit Sankt Petersburg 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
06/04/2024
FC Zenit Sankt Petersburg 2
5
-
0
Saturn Ramenskoye
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
12/11/2023
Dinamo Moskwa 2
1
-
3
FC Zenit Sankt Petersburg 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
05/11/2023
FC Zenit Sankt Petersburg 2
2
-
2
Znamya Truda
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
29/10/2023
Elektron VN
0
-
4
FC Zenit Sankt Petersburg 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
22/10/2023
FC Zenit Sankt Petersburg 2
2
-
0
Tver
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
15/10/2023
Torpiedo Moskwa 2
0
-
0
FC Zenit Sankt Petersburg 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
08/10/2023
FC Zenit Sankt Petersburg 2
1
-
3
Rodina Moskwa III
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
01/10/2023
Dinamo Kirov
1
-
1
FC Zenit Sankt Petersburg 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
23/09/2023
FC Zenit Sankt Petersburg 2
1
-
0
Khimik Dzerzhinsk
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
17/09/2023
Dinamo St. Petersburg
1
-
0
FC Zenit Sankt Petersburg 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
09/09/2023
FC Zenit Sankt Petersburg 2
2
-
0
Dinamo Vologda
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
03/09/2023
Zorkiy
0
-
1
FC Zenit Sankt Petersburg 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
28/08/2023
FC Zenit Sankt Petersburg 2
2
-
1
Bałtika BFU
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
19/08/2023
Torpedo Vladimir
0
-
3
FC Zenit Sankt Petersburg 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
13/08/2023
FC Zenit Sankt Petersburg 2
2
-
0
Luki-Energiya
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
06/08/2023
FC Zenit Sankt Petersburg 2
3
-
2
Zvezda St. Petersburg
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
29/07/2023
Irkutsk
0
-
0
FC Zenit Sankt Petersburg 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
22/07/2023
FC Zenit Sankt Petersburg 2
7
-
0
Yenisey II
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
więcej
Ostatnie mecze: FC Zenit Sankt Petersburg 2
01/07/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
FC Zenit Sankt Petersburg 2
Spartak Moskwa 2
25/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
FC Zenit Sankt Petersburg 2
1
Tver
0
19/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Zvezda St. Petersburg
1
FC Zenit Sankt Petersburg 2
4
13/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
FC Zenit Sankt Petersburg 2
1
Rodina Moskwa III
1
07/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Luki-Energiya
0
FC Zenit Sankt Petersburg 2
0
01/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
FC Zenit Sankt Petersburg 2
3
Bałtika BFU
3
26/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Znamya Truda
0
FC Zenit Sankt Petersburg 2
3
19/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
FC Zenit Sankt Petersburg 2
0
Yenisey II
1
12/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Torpedo Vladimir
1
FC Zenit Sankt Petersburg 2
0
05/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
FC Zenit Sankt Petersburg 2
1
Dinamo St. Petersburg
0
28/04/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Czertanowo Moskwa
3
FC Zenit Sankt Petersburg 2
0
21/04/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
FC Zenit Sankt Petersburg 2
2
Dinamo Vologda
1
13/04/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Dinamo Moskwa 2
1
FC Zenit Sankt Petersburg 2
0
06/04/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
FC Zenit Sankt Petersburg 2
5
Saturn Ramenskoye
0
12/11/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Dinamo Moskwa 2
1
FC Zenit Sankt Petersburg 2
3
05/11/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
FC Zenit Sankt Petersburg 2
2
Znamya Truda
2
29/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Elektron VN
0
FC Zenit Sankt Petersburg 2
4
22/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
FC Zenit Sankt Petersburg 2
2
Tver
0
15/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Torpiedo Moskwa 2
0
FC Zenit Sankt Petersburg 2
0
08/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
FC Zenit Sankt Petersburg 2
1
Rodina Moskwa III
3
01/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Dinamo Kirov
1
FC Zenit Sankt Petersburg 2
1
23/09/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
FC Zenit Sankt Petersburg 2
1
Khimik Dzerzhinsk
0
17/09/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Dinamo St. Petersburg
1
FC Zenit Sankt Petersburg 2
0
09/09/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
FC Zenit Sankt Petersburg 2
2
Dinamo Vologda
0
03/09/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Zorkiy
0
FC Zenit Sankt Petersburg 2
1
28/08/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
FC Zenit Sankt Petersburg 2
2
Bałtika BFU
1
19/08/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Torpedo Vladimir
0
FC Zenit Sankt Petersburg 2
3
13/08/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
FC Zenit Sankt Petersburg 2
2
Luki-Energiya
0
06/08/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
FC Zenit Sankt Petersburg 2
3
Zvezda St. Petersburg
2
29/07/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Irkutsk
0
FC Zenit Sankt Petersburg 2
0
22/07/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
FC Zenit Sankt Petersburg 2
7
Yenisey II
0
więcej
Strona główna
Aktualności
Transfery
Ekstra
Reklama
Redakcja
Kontakt z nami
Cookies
Regulamin