Strona główna
Aktualności
Toggle Dropdown
Polska
Bundesliga
LaLiga
Ligue 1
Premier League
Serie A
EKSTRA
Transfery
Wyniki
Bukmacherzy
Strona główna
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Kuban Kholding - Druzhba
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3 2023/2024
20. kolejka
Kuban Kholding
Aktualna forma
D
D
D
W
L
Godzina do ustalenia
-
(do przerwy - )
()
10/08/2024 | 02:00
Druzhba
Aktualna forma
D
D
L
L
W
Kuban Kholding
Godzina do ustalenia
-
(do przerwy - )
Druzhba
Aktualna forma
D
D
D
W
L
Aktualna forma
D
D
L
L
W
()
10/08/2024 | 02:00
-
Historia pojedynków (OSTATNIE 4 MECZE)
3 zwycięstw: Kuban Kholding
75%
0 remisów:
0%
1 zwycięstw: Druzhba
25%
Średnia goli (OSTATNIE 4 MECZE)
2,25
Średnia goli na mecz
1,50
Średnia goli Kuban Kholding
0,75
Średnia goli Druzhba
Bezpośrednie pojedynki
13/04/2024
Druzhba
1
-
2
Kuban Kholding
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
14/10/2023
Druzhba
0
-
1
Kuban Kholding
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
23/08/2023
Druzhba
2
-
0
Kuban Kholding
Puchar Rosji
16/07/2023
Kuban Kholding
3
-
0
Druzhba
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
więcej
Bezpośrednie pojedynki
13/04/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Druzhba
1
Kuban Kholding
2
14/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Druzhba
0
Kuban Kholding
1
23/08/2023
Puchar Rosji
Druzhba
2
Kuban Kholding
0
16/07/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Kuban Kholding
3
Druzhba
0
więcej
Ostatnie mecze: Kuban Kholding
03/08/2024
Nart Cherkessk
-
Kuban Kholding
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
27/07/2024
Kuban Kholding
-
Legion Dynamo
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
06/07/2024
Kuban Kholding
-
Biolog
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
30/06/2024
Kuban Kholding
0
-
2
FK Sewastopol
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
25/06/2024
Pobeda
2
-
0
Kuban Kholding
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
18/06/2024
Kuban Kholding
0
-
3
Dinamo Stavropol
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
06/06/2024
Astrakhan
1
-
0
Kuban Kholding
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
31/05/2024
Kuban Kholding
1
-
1
Rostov II
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
25/05/2024
Dinamo Machaczkała
0
-
2
Kuban Kholding
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
18/05/2024
Kuban Kholding
2
-
0
Forte Taganrog
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
11/05/2024
Kuban Kholding
1
-
1
Stroitel Kamensk-Shakht.
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
04/05/2024
Kuban Kholding
0
-
2
Rubin Yalta
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
28/04/2024
Ałania Władykaukaz II
1
-
2
Kuban Kholding
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
24/04/2024
Kuban Kholding
0
-
1
Spartak Nalchik
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
13/04/2024
Druzhba
1
-
2
Kuban Kholding
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
06/04/2024
Kuban Kholding
2
-
2
Nart Cherkessk
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
31/03/2024
Legion Dynamo
2
-
1
Kuban Kholding
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
25/11/2023
Kuban Kholding
2
-
0
Legion Dynamo
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
19/11/2023
Mashuk-KMV
2
-
1
Kuban Kholding
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
12/11/2023
Kuban Kholding
2
-
0
Astrakhan
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
06/11/2023
Legion Dynamo
1
-
1
Kuban Kholding
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
29/10/2023
Kuban Kholding
0
-
1
Mashuk-KMV
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
22/10/2023
Astrakhan
0
-
0
Kuban Kholding
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
14/10/2023
Druzhba
0
-
1
Kuban Kholding
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
01/10/2023
Kuban Kholding
2
-
1
Biolog
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
23/09/2023
FK Sewastopol
1
-
0
Kuban Kholding
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
17/09/2023
Kuban Kholding
2
-
0
Dinamo Stavropol
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
09/09/2023
SKA Rostov
0
-
1
Kuban Kholding
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
03/09/2023
Rubin Yalta
1
-
0
Kuban Kholding
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
23/08/2023
Druzhba
2
-
0
Kuban Kholding
Puchar Rosji
19/08/2023
Biolog
1
-
2
Kuban Kholding
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
13/08/2023
Kuban Kholding
7
-
0
FK Sewastopol
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
06/08/2023
Dinamo Stavropol
0
-
1
Kuban Kholding
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
29/07/2023
Kuban Kholding
1
-
3
SKA Rostov
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
23/07/2023
Kuban Kholding
0
-
1
Rubin Yalta
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
16/07/2023
Kuban Kholding
3
-
0
Druzhba
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
więcej
Ostatnie mecze: Kuban Kholding
03/08/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Nart Cherkessk
Kuban Kholding
27/07/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Kuban Kholding
Legion Dynamo
06/07/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Kuban Kholding
Biolog
30/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Kuban Kholding
0
FK Sewastopol
2
25/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Pobeda
2
Kuban Kholding
0
18/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Kuban Kholding
0
Dinamo Stavropol
3
06/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Astrakhan
1
Kuban Kholding
0
31/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Kuban Kholding
1
Rostov II
1
25/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Dinamo Machaczkała
0
Kuban Kholding
2
18/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Kuban Kholding
2
Forte Taganrog
0
11/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Kuban Kholding
1
Stroitel Kamensk-Shakht.
1
04/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Kuban Kholding
0
Rubin Yalta
2
28/04/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Ałania Władykaukaz II
1
Kuban Kholding
2
24/04/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Kuban Kholding
0
Spartak Nalchik
1
13/04/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Druzhba
1
Kuban Kholding
2
06/04/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Kuban Kholding
2
Nart Cherkessk
2
31/03/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Legion Dynamo
2
Kuban Kholding
1
25/11/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Kuban Kholding
2
Legion Dynamo
0
19/11/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Mashuk-KMV
2
Kuban Kholding
1
12/11/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Kuban Kholding
2
Astrakhan
0
06/11/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Legion Dynamo
1
Kuban Kholding
1
29/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Kuban Kholding
0
Mashuk-KMV
1
22/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Astrakhan
0
Kuban Kholding
0
14/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Druzhba
0
Kuban Kholding
1
01/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Kuban Kholding
2
Biolog
1
23/09/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
FK Sewastopol
1
Kuban Kholding
0
17/09/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Kuban Kholding
2
Dinamo Stavropol
0
09/09/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
SKA Rostov
0
Kuban Kholding
1
03/09/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Rubin Yalta
1
Kuban Kholding
0
23/08/2023
Puchar Rosji
Druzhba
2
Kuban Kholding
0
19/08/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Biolog
1
Kuban Kholding
2
13/08/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Kuban Kholding
7
FK Sewastopol
0
06/08/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Dinamo Stavropol
0
Kuban Kholding
1
29/07/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Kuban Kholding
1
SKA Rostov
3
23/07/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Kuban Kholding
0
Rubin Yalta
1
16/07/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Kuban Kholding
3
Druzhba
0
więcej
Ostatnie mecze: Druzhba
03/08/2024
Druzhba
-
Astrakhan
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
27/07/2024
Rostov II
-
Druzhba
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
30/06/2024
Stroitel Kamensk-Shakht.
4
-
0
Druzhba
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
24/06/2024
Druzhba
1
-
0
Rubin Yalta
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
18/06/2024
Ałania Władykaukaz II
2
-
2
Druzhba
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
12/06/2024
Druzhba
0
-
1
Angust Nazran
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
31/05/2024
Nart Cherkessk
2
-
1
Druzhba
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
25/05/2024
Druzhba
0
-
2
Legion Dynamo
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
18/05/2024
Spartak Nalchik
3
-
0
Druzhba
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
15/05/2024
Dinamo Machaczkała
2
-
3
Druzhba
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
11/05/2024
Druzhba
3
-
0
Biolog
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
04/05/2024
FK Sewastopol
0
-
0
Druzhba
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
27/04/2024
Druzhba
1
-
2
Pobeda
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
13/04/2024
Druzhba
1
-
2
Kuban Kholding
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
06/04/2024
Astrakhan
1
-
0
Druzhba
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
27/01/2024
FK Sokol Saratov
1
-
0
Druzhba
Mecze towarzyskie - Kluby
25/11/2023
Druzhba
0
-
5
Mashuk-KMV
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
19/11/2023
Astrakhan
2
-
0
Druzhba
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
13/11/2023
Druzhba
2
-
1
Legion Dynamo
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
05/11/2023
Mashuk-KMV
0
-
0
Druzhba
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
30/10/2023
Druzhba
2
-
0
Astrakhan
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
22/10/2023
Legion Dynamo
1
-
1
Druzhba
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
14/10/2023
Druzhba
0
-
1
Kuban Kholding
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
07/10/2023
Biolog
0
-
1
Druzhba
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
30/09/2023
Druzhba
1
-
0
FK Sewastopol
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
23/09/2023
Dinamo Stavropol
0
-
0
Druzhba
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
17/09/2023
Druzhba
1
-
0
SKA Rostov
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
13/09/2023
Druzhba
1
-
1
SKA Rostov
Puchar Rosji
09/09/2023
Rubin Yalta
0
-
1
Druzhba
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
27/08/2023
Druzhba
0
-
4
Biolog
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
23/08/2023
Druzhba
2
-
0
Kuban Kholding
Puchar Rosji
20/08/2023
Trostianets
0
-
1
Druzhba
Druha Liha
19/08/2023
FK Sewastopol
0
-
0
Druzhba
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
13/08/2023
Druzhba
1
-
0
Dinamo Stavropol
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
12/08/2023
Druzhba
2
-
0
Nyva Vinnytsya
Druha Liha
07/08/2023
Druzhba
7
-
1
VAST
Druha Liha
06/08/2023
SKA Rostov
0
-
1
Druzhba
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
02/08/2023
Druzhba
1
-
2
Viktoriya Mykolaivka
Puchar Ukrainy
29/07/2023
Druzhba
2
-
1
Rubin Yalta
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
16/07/2023
Kuban Kholding
3
-
0
Druzhba
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
więcej
Ostatnie mecze: Druzhba
03/08/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Druzhba
Astrakhan
27/07/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Rostov II
Druzhba
30/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Stroitel Kamensk-Shakht.
4
Druzhba
0
24/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Druzhba
1
Rubin Yalta
0
18/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Ałania Władykaukaz II
2
Druzhba
2
12/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Druzhba
0
Angust Nazran
1
31/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Nart Cherkessk
2
Druzhba
1
25/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Druzhba
0
Legion Dynamo
2
18/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Spartak Nalchik
3
Druzhba
0
15/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Dinamo Machaczkała
2
Druzhba
3
11/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Druzhba
3
Biolog
0
04/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
FK Sewastopol
0
Druzhba
0
27/04/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Druzhba
1
Pobeda
2
13/04/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Druzhba
1
Kuban Kholding
2
06/04/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Astrakhan
1
Druzhba
0
27/01/2024
Mecze towarzyskie - Kluby
FK Sokol Saratov
1
Druzhba
0
25/11/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Druzhba
0
Mashuk-KMV
5
19/11/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Astrakhan
2
Druzhba
0
13/11/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Druzhba
2
Legion Dynamo
1
05/11/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Mashuk-KMV
0
Druzhba
0
30/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Druzhba
2
Astrakhan
0
22/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Legion Dynamo
1
Druzhba
1
14/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Druzhba
0
Kuban Kholding
1
07/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Biolog
0
Druzhba
1
30/09/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Druzhba
1
FK Sewastopol
0
23/09/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Dinamo Stavropol
0
Druzhba
0
17/09/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Druzhba
1
SKA Rostov
0
13/09/2023
Puchar Rosji
Druzhba
1
SKA Rostov
1
09/09/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Rubin Yalta
0
Druzhba
1
27/08/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Druzhba
0
Biolog
4
23/08/2023
Puchar Rosji
Druzhba
2
Kuban Kholding
0
20/08/2023
Druha Liha
Trostianets
0
Druzhba
1
19/08/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
FK Sewastopol
0
Druzhba
0
13/08/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Druzhba
1
Dinamo Stavropol
0
12/08/2023
Druha Liha
Druzhba
2
Nyva Vinnytsya
0
07/08/2023
Druha Liha
Druzhba
7
VAST
1
06/08/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
SKA Rostov
0
Druzhba
1
02/08/2023
Puchar Ukrainy
Druzhba
1
Viktoriya Mykolaivka
2
29/07/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Druzhba
2
Rubin Yalta
1
16/07/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Kuban Kholding
3
Druzhba
0
więcej
Strona główna
Aktualności
Transfery
Ekstra
Reklama
Redakcja
Kontakt z nami
Cookies
Regulamin