Strona główna
Aktualności
Toggle Dropdown
Polska
Bundesliga
LaLiga
Ligue 1
Premier League
Serie A
EKSTRA
Transfery
Wyniki
Bukmacherzy
Strona główna
Tercera División RFEF - Group 8
La Bañeza - Arandina
Tercera División RFEF - Group 8 2019/2020
3. kolejka
La Bañeza
Aktualna forma
W
L
Koniec
0 - 4
(do przerwy 0 - 2)
Estadio La Llanera (La Bañeza)
08/09/2019 | 18:00
Arandina
Aktualna forma
L
W
La Bañeza
Koniec
0 - 4
(do przerwy 0 - 2)
Arandina
Aktualna forma
W
L
Aktualna forma
L
W
Estadio La Llanera (La Bañeza)
08/09/2019 | 18:00
5'
0 - 1
Joaquín Flores Casado
26'
0 - 2
Francisco Adéva de Lucas
32'
Jorge Prieto
Aitor García López
0 - 2
43'
Lorento-Lorian Fundiur
Jorge Prieto
0 - 2
61'
0 - 3
Marcos Barbero
62'
Samuel Mayo Ceínos
Hamelín
0 - 3
67'
0 - 3
Fábio William Fonseca Vieira
Francisco Adéva de Lucas
70'
0 - 3
David Narváez
Joaquín Flores Casado
75'
0 - 3
Steylor
Fernando Rubio García
89'
0 - 4
David Narváez
Składy drużyn
Raúl Bayón
Garrido
Pablo González
Mateo
Hamelín
Aitor García López
Hugo Murciego
José María Suárez Vallejo
Álvaro de Lera
Pablo Martínez
David Borge
Pablo Vicente Carmona
Borja Plaza
Jorge González Moral
Diego Rubio Longás
Borja Paris Hernando
Joaquín Flores Casado
Fernando Rubio García
Marcos Barbero
Álvaro Belizón Martínez
Francisco Adéva de Lucas
Diego Abad González
rezerwowi
rezerwowi
Jorge Prieto
Lorento-Lorian Fundiur
Samuel Mayo Ceínos
Fábio William Fonseca Vieira
David Narváez
Steylor
trener:
José Román
trener:
Jordi Fabregat
Skład: La Bañeza
Raúl Bayón
Garrido
Pablo González
Mateo
Hamelín
Aitor García López
Hugo Murciego
José María Suárez Vallejo
Álvaro de Lera
Pablo Martínez
David Borge
rezerwowi
Jorge Prieto
Lorento-Lorian Fundiur
Samuel Mayo Ceínos
trener:
José Román
Skład: Arandina
Pablo Vicente Carmona
Borja Plaza
Jorge González Moral
Diego Rubio Longás
Borja Paris Hernando
Joaquín Flores Casado
Fernando Rubio García
Marcos Barbero
Álvaro Belizón Martínez
Francisco Adéva de Lucas
Diego Abad González
rezerwowi
Fábio William Fonseca Vieira
David Narváez
Steylor
trener:
Jordi Fabregat
Tabela Tercera División RFEF - Group 8
1
Real Ávila
34
76
2
Salamanca UDS
34
73
3
Atlético Tordesillas
34
65
4
Cultural Leonesa II
34
63
pełna tabela
Ostatnie 10 meczów: La Bañeza
01/09/2019
Bembibre
0
-
2
La Bañeza
Tercera División RFEF - Group 8
25/08/2019
La Bañeza
0
-
1
Cristo Atlético
Tercera División RFEF - Group 8
Ostatnie mecze: La Bañeza
01/09/2019
Tercera División RFEF - Group 8
Bembibre
0
La Bañeza
2
25/08/2019
Tercera División RFEF - Group 8
La Bañeza
0
Cristo Atlético
1
Ostatnie 10 meczów: Arandina
31/08/2019
Arandina
0
-
2
UD Santa Marta
Tercera División RFEF - Group 8
25/08/2019
Bupolsa
0
-
1
Arandina
Tercera División RFEF - Group 8
Ostatnie mecze: Arandina
31/08/2019
Tercera División RFEF - Group 8
Arandina
0
UD Santa Marta
2
25/08/2019
Tercera División RFEF - Group 8
Bupolsa
0
Arandina
1
Strona główna
Aktualności
Transfery
Ekstra
Reklama
Redakcja
Kontakt z nami
Cookies
Regulamin